reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Dawno tu nie zaglądałam. Ależ dużo zdjęć pododawałyście. Super!!!!! Aż się ciepło robi na sercu widząc te wszystkie śliczne i szczęśliwe dzieciaczki.
asiorek no i dobrze, że baby. Fifi będzie miał z czego wybierać.
;-)
 
reklama
tynkówki jak zwykle rozbrajające:tak:;-)
a Tajka jaka do cioci Magdy podobna:ninja2::rolleyes2::-)

Też to zauważyłam :-D:-D:-D:-D Małe Tynki świetne, szczególnie jak śpią :-D:-D:-D

Abejka, wklejaj nam zdjęcia Zuzy częściej, bo ja bym jej nie poznała :no::-( Nieźle wyrosła. Ślicznie wygląda. Fajnie z tatusiem spija soczek przez rurkę :-D:-D:-D

Z Julki też fajna dziewczyna. Podoba mi się ta sesja na laptopach :-D:-D:-D:-D To już chyba lekkie przegięcie :-D:rofl2::-D:rofl2: A jak jeszcze mi napiszesz Aaga, że wszyscy byliście na BB, to nie uwierzę :no:;-):-D
 
To teraz ja wam pokażę "parę" zdjęć :-D:-D:-D Tylko żebyście mi tu nie narzekały, że za dużo ;-)

Nie ma to jak chłopięce wygłupy (Witek z sąsiadem Kacperkiem - 4 latka)



Ciekawe czy te świecidełka są smaczne? :confused:;-)


Wigilia 2008
Kiedy będzie ta kolacja? :crazy: (Witek ze swoją kuzynką Amelką)


Nurkowanie pod choinką :-D:-D


Prezenty!!! :-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2:


Babciu, muszę tu posprzątać bo masz brudno :blink::-D


Świąteczna sesja zdjęciowa ;-):-D




Nic mnie nie rusza :no: - Nowy Rok godz. 0:30 (i niesamowity hałas na dworzu ;-):-D:rofl2:)



c.d.n. :-D:-D:-D:-D
 
Mroźne widoki (świąteczny spacer)


Nie ma to jak świetny zaprzęg :tak:;-):-D


Pada sobie śnieg :-D:-p:rofl2:


Ja też chcę zrobić śnieg :dry:


Ależ te sanki są ciężkie :dry: Muszę pomóc tacie ...


... a może jednak nie pomogę :blink: ... tak fajnie ciągnąć się za sankami :tak::-D


Ups ... Tato poczekaj na mnie!


Wojna na śnieżki :-D:-D:-D:-D:-D



To była świetna zabawa :-D:-D:-D:-D
 
Moniś - zdjęcia świtne, Wituś cudny... zdjęcie w pudle z kuzynem i zaliczenie "gleby" na śniegu:-D rewelka, ps dostal taki odkurzaz jak AMelka (od teściowej) tylko nie wiem czy to może jakiś przytyk :zawstydzona/y::szok::rofl2: hehe żartuję. Ale tekst był dokładnie taki że babcia ma brudno, Amelka posprząta... :tak::-D
 
Monia cudne fotki, kurcze te zimowe widoki przepieknie - my widzimy tylko boisko bo nawet nie ma jak z gipsem pojezdzic gdzie indziej na sankach:baffled:
no i zawsze jak na ciebie patrze to mam ochote na zmiane fryzurki - wygladasz szalowo!!:tak:
Witus sliczny jak zawsze!!!!!!
 
Moniuś kochana uwielbiam cię :*, fotki cudne, aż nie wiem która najbardziej mi się podoba :confused:, chętnie obejrzę więcej :-D.
PS. Gdzie kupiłaś Witkowi tą piżamkę? To jest zwykła 2-częściowa?
 
Monika zdjecia rewelacja, jak zwykle. Zwłaszcza plenerowe super, zaprzeg ekstra, nie ma to jak pomysłowy mąż
 
reklama
Ale śliczne dzieciaczki :happy::tak:

Abejka ... z Zuzolka już taka duża dziewczynka szok :-), a pod krzesłem i na fotce z plackiem w rękach normalnie... słodki zbój :-D:-D:tak:
Aaga ... skomputeryzowana rodzinka wymiata :-D:-D:rofl2:. Julci pięknie w takich jasnych kolorkach:tak:, mała urocza modelka :-) i bosko wygląda na zdjęciu z serkiem :-D:tak:

Tynka ... te Twoje pannice to takie śliczne czerwone Aniołki :-), że aż trudno uwierzyć, że to takie diabełki :-D:-D:-p;-):rofl2:

Moniś ... ja też Cię kocham za te zdjęcia :-D. Wituś boski :-), rozbraja tymi swoimi ślicznymi minkami i oczkami :-). Zdjęcia świetne :tak:

Fogia i Majuś ... cudne dzieciaczki macie w podpisach :tak:
 
Do góry