reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Jaka fajna Marysieńka Pokaż jeszcze, co tam masz :tak:

Elu ale śliczna choineczka i taka malusia, a robi wrażenie. Filip mnie rozwalił, po prostu aniołek, mała Filipka :-)
Mamunia też super:tak:
 
reklama
Masiula fajną masz córcię, a pierwsza minka niesamowita :-D:-D:-D.

Elu nareszcie Świątecznie :-D, Filipek aniołek cudny :tak:.
 
No to my....
Z misiem
dsc00110901070829hs7.jpg

Urodzinki
dsc00260901100844nc1.jpg

dsc00280901100846ga3.jpg

dsc00300901100848ia6.jpg

dsc00410901100859pg3.jpg

dsc00450901100863fe9.jpg

;-)
 
Ślicznie Emilka wyglądała :tak: i torcik super w kształcie Kubusia, a ten balon na końcu wygląda jak plemnik ;-):-D:-D:-D.
 
Lorien, super zdjęcia Emilki, a na tym ostatbim zdjęciu to co oni o pomstę do nieba wołają hehe;-):-D.
Elżbietka, Filip jaki aniołek:-).
 
Dzięki dziewczyny, mam nadzieje ze z najde na tygodniu troszke wolnego czasu po pracy to zrzuce te najświeższe zdjątka to sie pochwale,Lorien świetny torcik a córcia z jakim zaangazowaniem dmucha!!!:-D:-D U nas urodzinki robimy w przyszłym tygodniu, mam nadzieje ze sie udadza.:tak:
 
Ale super zdjęcia.
Lorien no właśnie i co oni na tym pierwszym zdjęciu wypatrują? A może to Fifi-aniołek Elżbietki do niech przyleciał, co?
;-)
 
A ja Wam pokażę opiekuńczego brata:-D.



Antoś uwielbia bujać siostrzyczkę w huśtawce, czasem jednak zbyt mocno wczuwa się w rolę i muszę interweniować:rofl2:
 

Załączniki

  • DSCF7583.jpg
    DSCF7583.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF7587.jpg
    DSCF7587.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCF7585.jpg
    DSCF7585.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Dziękujemy :-D
Lorien, super zdjęcia Emilki, a na tym ostatbim zdjęciu to co oni o pomstę do nieba wołają hehe;-):-D.
Elżbietka, Filip jaki aniołek:-).

Lorien no właśnie i co oni na tym pierwszym zdjęciu wypatrują? A może to Fifi-aniołek Elżbietki do niech przyleciał, co?
;-)
Balon zawisnął w powietrzu, znaczy się na lampie :-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dopiero teraz zwrocilam uwage:-D:-D
Liduś super zdjęcia, pięknie Emi dmucha świeczki i torcik fantastyczny!! i jak smakowicie wyglada!!!
torcik był bardzo smaczny, nic nie mulił, pyszniutki, gdyby nie moja dbałość o figurę ;-) to zjadlabym więcej.
Ale taki torcik to spory wydatek, poproszę te z Was ktore same pieką o jakieś sprawdzone przepisy, niedługo będę piekła torty sama, bo kupować 2 razy w roku się nie opłaca.:tak:

Antoś jaki opiekuńczy Braciszek, ciekawe, jak to u nas będzie :confused:
A Alutka jak urosła, no nie mogę :tak:
cudeńka masz w domku Antosiowa ;-)
 
Do góry