reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Z dzisiejszego urodzinowego kuligu.

1. Nadia z Elmą
2. Zaprzęg
3. Nasza rodzinka :-)
4. Tatuś zamknij buzię bo się przeziębisz!!!
 

Załączniki

  • kulig urodzinowy Nadia.jpg
    kulig urodzinowy Nadia.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 18
  • kulig urodzinowy koniki.jpg
    kulig urodzinowy koniki.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 20
  • kulig urodzinowy my.jpg
    kulig urodzinowy my.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 18
  • kulig urodzinowy buzka.jpg
    kulig urodzinowy buzka.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 16
MamaAntosia śliczne zdjęcia, a co do nadopiekuńczosci rodzeństwa to tez cos o tym wiem:-D:-D:-D, u mnie dosc czesto musze interweniowac, a najlepsze ze zwykle to Marysia chociaz jest młodsza próbuje pokazac ze jest wieksza i silniejsza:-D:-D
 
MAsiula Twoja Marysia fajnowa dziewczynka i minki faktycznie ekstra
EMi jak przejeta swoim swietem super
Ślicznie Emilka wyglądała :tak: i torcik super w kształcie Kubusia, a ten balon na końcu wygląda jak plemnik ;-):-D:-D:-D.
Geperty no normalnie takie same mysli mamy, niedobre:-D
Ela Filip w skrzydełka ubrany cudo po prostu
Antosiowa ale masz pomocnika, świetnie sie siostrunia zajmuje:tak:
Elma zdjecia z kuligu świetne, ale bym wyruszyła na taka przejażdzke saniami, wieczorem połaczona z ogniskiem
 
Antosiowa ale słodkie te twoje dzieciaczki, pięknie Antoś zajmuje się Alutką :tak:.

Elma super kulig, ale ci zazdroszczę :zawstydzona/y: i piękna fotka rodzinna :tak:.
 
Antosiowa jak się tak wszystkie napatrzymy na te Twoje zdjęcia to będzie kolejny wysyp babyboomowych dzieciaków. Cudne te Twoje szkrabki. A Alutka widać, że dobrze odżywiona, dobrze się sprawujesz Mamusiu. :-)
Elma przepiękne te Twoje zimowe zdjęcia i bardzo mi się podoba też to które masz w podpisie. A poza tym : ja chcę na kulig!!!!!
:-)
 
reklama
Do góry