reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Filipek, Antoś, Emilka, Nadia - piękne z Was dzieciaczki :tak: Gracjanek - jaki przystojniak :tak:
Elma rany !!! :-):-):-) - no to powodzonka :tak:... co WY tak szalejecie... jeszcze mi się zachce ;-);-)
Skakanka kochana ty chyba faktycznie masz 18 lat !!! - dziewczynki śliczne, Martusia wygląda mi na straszną śmieszkę.

torciki piękne i bardzo smakowite, jakbym nie była tak obżarta :no::zawstydzona/y::szok: sałatką z urodzin to bym nawet trochu skosztowała :-D obiecuję wrzucić jutro kilka fotek.
 
reklama
ale super torty!!
ja chce cos slodkiego!!!:sorry2:

aph swietny ten was, tez bym chciala z tymi autami, jak w ogole sprawuja sie te oplatki? fajnie to sie kroi czy sie zgina?? bo my w zeszlym roku nie mielismy...
no i ta biedronka mnie rozwalila- wyglada super i wydaje sie smaczna:tak:
no i tradycyjny coyote tez super, takie zawsze sa sprawdzone i dobre i ja je najbardziej lubie:-D:-p
na mojej siory osiemnastce byl przepyszny, taki zwykly ale normalnie nigdy w zyciu nie jadlam pyszniejszego torta:tak:

no i fotki superanckie, juz sie naszego mini przyjecia nie moge doczekac:-)
 
Martucha w ubieglym roku mielismy zdjecie Roberta i powiem, ze dalo sie pokroic, ale ten teraz kroil sie duzo lepiej.
Ta tym oplatku polozyli w cukierni cienka warstwe bezbarwnej galaretki. Nie wiem skad to wzieli, moze to byla tylko poslodzona zelatyna, bo w sumie nie mialo jakiegos konkretnego smaku, tylko bylo slodkie. No i kroil sie rewelacyjnie. :tak:
 
ooto super, musialabym poszukac u nas czy maja w sklepach te oplatki bo z netu to nie wiem czy dojdzie:confused:
ale zdjecie tez musialo super wygladac:tak:
 
My w tamtym roku też mieliśmy opłatek i kroił sie całkiem dobrze:tak:
Ale sie wkurzyłam, dopiero doczytałam, że koleś u którego miałam kupić opłatek wysyła dopiero po 26-tym ze wzgledu na pobyt w szpitalu:baffled: a imprezka w sobote:sorry2:. Nikt wiecej na allegro nie ma tych opłatków:crazy:.
U nas w sklepach na pewno nie dostanę, bo jak w tamtym roku poszłam z tym zdjęciem do cukierni, żeby mi upiekli tort, to mówili, że pierwszy raz coś takiego widzą:sorry2:
 
Elma Nadusia cudna dziewczynka i Wasza Rodzinka też - widać, że szczęśliwa, ciągle uśmiechnięta, życzę Wam kochani, aby się Wam prędziutko powiększyła :tak:

Gracjanek i robercik przystojniachy, a Skakanki jak zawsze brak słów.:-D:tak::tak::tak:
 
Skakanka czyzbys miała torta zamawianego w Ptysiu?:-) Bo ja własnie nad taka biedronka sie zastanawiałam, ale na zdjeciach w cukierni jakos tak dziwnie wyglądała, a na Twoich super. Jaki smak tego torta i czy smaczny? chyba owocowy z tego co widze. Kurcze nie wiem juz co zrobic :confused:bo w sumie wczoraj juz sie zdecydowałam na takiego nie cukiernianego od baby, ale ta biedroneczka super. W zeszłym roku mielismy trota z ptysia i był bardzo samczny, ale jednak czuc było ze kupny.
MArtucha co do tych opłatków na trortach to na roczku Jula miała i dało sie kroic bez problemów, ale my nie zamawialismy w necie tylko cukiernia to robiła
 
Piękna biedrona!I super carsy!
Ja dzisiaj zamowilam torta. Normalnie piecze teściowa i robi je naprawde dobre, ale tym razem wyjątkowo nie chcieliśmy jej obciążać. Nastawiałam się na tort z opłatkiem, ale nie było z rybka Nemo, więc odpuściłam i zamówiłam śmietankowo-owocowy z napisem i jakąś figurką.. i fajnie bo kosztuje 27 pln za kg a nam starczy max 1,30 kg. Te z opłatkiem, albo w kształcie misów, samochodów, boisk piłkarskich etc sa u mnie w piekarni po 39 pln za kg. Ale my takiego wielkoluda nie przejemy.
 
reklama
Ależ się smakowicie zrobiło, dzieciaczki tortami zafascynowane i nie ma się co dziwić, bo były piękne, no i najważniejsze, że ze świeczkami :tak:.
Ale ceny o jakich piszecie to kosmos :szok:, za tort 85zł, albo za sam opłatek 18zł, to nie dla mnie :no:, ja zrobię tradycyjny okrągły :tak: za 15zł :-p.
 
Do góry