reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

No właśnie właśnie droga Kasiulko Monia nie uprzedziła, zamierzałam napisać, że Roch to cała mamusia. czemu tak żadko się nam prezentujecie?
Rozśpiewany estradowy Roszek suuuuuuper. Urodzony artysta:tak:
 
reklama
ej dziewczyny no co Wy włosy jak włosy;-);-);-) dzięki :) hehe, ale podobno ja miałam takie loki jako mała dziewczynka dopóki mi mama wspaniałopomyślnie ich nie ściełą co by grubsze były... teraz to mam takie kręcone że szok :(:-:)-( Dzisiaj się ważyłyśmy, Melka ma 14 kg!!! a ja się nie przyznam :-p buziaki
Antoś i Roch - śliczne zdjęcia, z Rochem wyglądacie jak dwie krople wody, tak jak mój TOmek z Amelką.
 
Asiorek Amelia, wygląda jakby już do przedszkola dzielnie chodziła, a w łosy faktycznie: pozazdrościć.
Antosiowa: widać,że dzieci się świetnie bawiły. A Antoś, boski:-)

Za dobre słowa dziękujemy:tak:
Mało nas było ostatnio, bo mało fotek robiliśmy, w dodatku aparat się popsuł. Wczoraj nabylismy nowy.... i szalejemy:-D
Obiecuejmy poprawę.:tak:
 
Antosiowa Antos super, a ostatnie zdjecia Antos z cumelkiem w buzi czarujący z dziewczynką z pierniczkiem prze super:-)
Asiorek nie opowiadaj nam ze to Amelka, chyba jej starsza siostra;-):-D. Powaznie to bardzo urosła ta Twoja córa, odnośnie wlosów to wielkie wow:-D.
Kasiulka Roszek super i faktycznie do Ciebie podobny:tak:
 
A ja mam okazję po raz pierwszy oglądać Amelkę i muszę przyznać, że bardzo ładna z niej dziewczynka i naprawdę duża panna (14kg :szok:), chyba też wysoka :tak:, a fryzurka śliczna :tak:.

Antosiowa świetny ten kinderbal :tak:, a Antek z piernikiem powalający :-D, ale miał wybór, dwie śliczne czarnulki ;-).

Roszek
na pierwszym jest najlepszy, wyspany, najedzony, więc uśmiechnięty :-).
 
Nudzi mi się, kiedy będzie impreza :confused2:


No teraz mnie nikt nie pozna :ninja2:


Imprezowa rodzinka :rofl2:


Noworoczny spacerek :-)








Kasta pewnie zgłodniała, trochę ją pokarmię :tak:


Biegam po śniegu :-)


A teraz czas na saneczki :-)


Nie ma lekko, zmiana ról :-D


Tak się zmęczyłem, że już nie wstaję :rofl2:


Koniec
 
Super fotki.
Antos widac, ze sie super bawil.
Amelka te wloski ma naprawde niesamowite no i wyglada na starsza od naszych styczniakow. :tak:
Roszek super chlopaczek, a te zdjecie po przebudzeniu jest przeslodkie.
Nikus :-D:-D:-D w tej oponie to normalnie zdjecie do ramki, a drugie to to lezace. :tak:
 
reklama
Wyspany Roszek i Nikuś w oponie... BOMBA:-D

Skoro tak sie upominacie, to wklejam troszkę Alutki;-)
 

Załączniki

  • DSCF7281.jpg
    DSCF7281.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF7407.jpg
    DSCF7407.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCF7565.jpg
    DSCF7565.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF7568.jpg
    DSCF7568.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 21
  • DSCF7573.jpg
    DSCF7573.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF7578.jpg
    DSCF7578.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 21
  • DSCF7580.jpg
    DSCF7580.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 27
Do góry