reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

skoro panie w przychodni miałyby dac rade, to i rodzicom by sie udało ;-)
Moze jakaś fajna miarka na ścianę, do której chetnie by sie przykleił? :-)
 
reklama
skoro panie w przychodni miałyby dac rade, to i rodzicom by sie udało ;-)
Moze jakaś fajna miarka na ścianę, do której chetnie by sie przykleił? :-)


Mój też sie nie da zmierzyc:baffled: dzisiaj trzymała go rehabilitantka i ja, a moja siostra probowała narysować kreske i nici z tego wyszły:-D
 
jakby mnie ktos chcial na sile mierzyc (a juz nie daj Boze ważyć ;-):-D), to tez bym sie nie dała - także w pełni popieram Quintena :-p To trzeba sposobem, a nie siłą :rofl2:
 
Krupko myslalam o miarce na sciane, ale musialaby być bardzo mocno przyklejona, żeby jej nie zdarł, no i sama miarka byłaby na tyle ineresująca, że nie odwróciłby sie do niej tyłem, moze za parę miesiecy. Ja najczęscie mierzę go na podstawie mebli (dokad sięga), tylko, że on ma bardzo często ugięte nózki...
 
A my po szczepieniu ;) Dwie raczki i nozka klota krzyku bylo malo i teraz juz mamy spokoj do 5 r.ż.

Antoś waży 11500 o ile dobrze zaskoczyła waga ;) i ma 87cm
 
Po dzisiejszej kontroli u pediatry

WIKTORIA
7 kg i 73 cm (1rok i 8 miesiecy)

KLAUDIA
6,9 kg i 71 cm (1 rok i 8 miesiecy)
 
reklama
dowikla - to obydwie Twoje coreczki i bylby moj Jancio... :szok::szok::szok:
Weszlismy obydwoje wczoraj na wage lazienkowa - najpierw weszlam ja i sie zalamalam a potem Jas wszedl wiec sie zalamalam ponownie. W papciach wazyl 14,4kg... :eek::eek::eek:
A tak m isie ostatnio wydawalo ze albo jakos oslablam albo on przybral... no i mialam racje...
 
Do góry