reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

dowikla - to obydwie Twoje coreczki i bylby moj Jancio... :szok::szok::szok:
Weszlismy obydwoje wczoraj na wage lazienkowa - najpierw weszlam ja i sie zalamalam a potem Jas wszedl wiec sie zalamalam ponownie. W papciach wazyl 14,4kg... :eek::eek::eek:
A tak m isie ostatnio wydawalo ze albo jakos oslablam albo on przybral... no i mialam racje...


No to Twoj Jancio jest calkiem duzy:-)A Ty jestes niezadowolona z Jego wagi?tzn uwazasz ze wazy za duzo?
Ja jestem bardzo niezadowolona z wagi moich dziewczynek ale poki co nie moge nic na to poradzic:no:
A jutro kolejne wazenie bo mamy wizyte w Poradni Oceny Rozwoju
 
reklama
dowikla - nie ukrywam ze jestem niezadowolona... On jest po prostu za ciezki jak na moej sily... Jak go wieczorem wkladam do lozeczka to pochylajac sie niemal go upuszczam bo tak przewaza i ciagnie w dol :-D
Wczoraj byla u mnie przyjaciolka z 8kg maluszkiem - ale to byla roznica jak tamtego wzielam na rece... :eek:

Na szczescie Jas nie jest przyzwyczajony do nsozenia bo nawet jak go biore na rece zeby na przyklad mu cos poakzac itp to takei tryzmanie na rekach trwa okolo 3 minut maksymalnie bo nie daje rady :-D
 
A wiec waga z Poradni Oceny Rozwoju jest troszke nizsza niz u pediatry ale przed wizyta u pediatry wypily 180ml kaszki a do szpitala jechaly na czczo bo myslalam ze beda mialy pobierana krew:no:a nie mialy.
Okazalo sie ze wszystko jest oki i jak lekarka zobaczyla ze sa bez pieluch i ze gadaja to powiedziala ze juz nie musimy przyjezdzac:tak::tak::tak:
I jeszcze dodala ze one zawsze beda mniejsze i drobniejsze od rowiesnikow
 
Dowikla, to wy pożegnałyscie sie definitywnie z pieluszkami? Super, ale ci dobrze! Ja swojego zacznę uczyć jak sie zrobi ciepło.
A mój synus waży od pół roku tyle samo ok. 12kg, tylko rośnie w górę i bardzo się z tego cieszę, że dźwigania mi nie przybywa.
 
Pieluszki uzywamy tylko na noc,ale i tak przewanie sa suche jak male wstana:tak:
Ale ja mam juz chyba w[rawe bo synka oduczylam jeszcze szybciej niz dziewczynki;-)

To w takim razie Twoj synus pewnie tez jest chudziutki skoro tylko rosnie:-)Ale dobrze ze dzwigania Tobie nie przybywa:tak::tak::tak:
Mi jakos tez nie ale czasami jak ktoras z nich ponosze to mi sie wydaje ze waza coraz wiecej;-)
 
az zazdroszcze Wam tych wymiarow...
my dobijamy 86cm i 10 kg, co dobijemy to jakas infekcja albo zeby i nie je :-( ( wyjsciowa waga to 2900 i 50 cm) :sorry2:
 
Odświeżam wątek. Czy wasze dzieci coś jeszcze przybywają na wadze? Bo mój synuś od dłuższego czasu utrzymuje się w okolicy 12-12,5 kg. Wzrost nadal poniżej 90cm.
 
reklama
Moje na szczescie jakos przybieraja;-)W tygodniu musze podejsc do przychodni wiec pewnie beda zwazone.Jak juz bedziemy po to napewno napisze
 
Do góry