reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziewczynki u nas to samo przewaznie poscimy w piatki ale czasem pokusa silniejsza, tez nie wiem co wymyslac w piatki bo moj M za plackami nie przepada, za to ja uwielbiam.:dry:
Kurcze boli mnie to dziaslo, ale nie chce brac tabletek bo juz wystarczy ze kruszynka przez to znieczulenie musiala przejsc:angry::tak:
 
reklama
macie moze sprawdzony przepis na ciasto kruche....mam ochote dzisiaj zrobic ale jak zwykle moze mi nie wyjść:wściekła/y:

czesc Kasiu tez miałam problemy z zebami w ciazy ale teraz sa znieczulenia specjalnie dla kobiet ciazarnych wiec poleczyłam wszystkie....teraz znowu nosze aparat i musze o nie szczególnie dbać...chociaz to nie takie proste bo mycie zebów w ciazy to dla mnie męczarnia:baffled:
na obiadki piatkowe robie czasami nalesniki i krokiety z grzybami,czasami pierogi albo ryba ale juz sie tym wszystkim przejadłam:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki u nas to samo przewaznie poscimy w piatki ale czasem pokusa silniejsza, tez nie wiem co wymyslac w piatki bo moj M za plackami nie przepada, za to ja uwielbiam.:dry:
Kurcze boli mnie to dziaslo, ale nie chce brac tabletek bo juz wystarczy ze kruszynka przez to znieczulenie musiala przejsc:angry::tak:
na bolące dziąslo dobry Dentosept odkaza i działa przeciwbolowo

macie moze sprawdzony przepis na ciasto kruche....mam ochote dzisiaj zrobic ale jak zwykle moze mi nie wyjść:wściekła/y:
ja mam takie pod szarlotkę,może być??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jak zwykle nie w temacie. Najpierw czytam, a później piszę z opóźnieniem i okazuje się, ze już rozmawiacie o czymś innym :-D
spoko,każda wie o co chodzi,ja z reguły sobota i niedziela jestem u rodziców ,a z dzwonieniem jest rożnie raz sama dzwonie a raz mama to zalezy czy mamy w danej chwili taka potrzebę
 
Piwonia, tylko to chyba za wczesnie, bo w koncu skrzep wyplukam.
Roksana sek w tym ze ja mam wszystkie zeby poleczone, tylko ta jesna ch.... zostala, no ale juz jej nie ma takze odpoczne od niego. A w ciazy to chyba wszystkie o zeby musimy dbac, a ty kochana jak masz aparat to faktycznie jeszcze bardziej.
Ide sie polozyc bo maz na mnie krzyczy ze siedze przed kompem zamiast odpoczywac, maly zasnal takze mam chwile, ale nie chce mi sie klasc jakos:wściekła/y:
 
odpoczywaj:tak: ja ostatnio mam taki sajgon w domu ze nie moge na forum posiedzieć ale od poniedziałku mam nadzieje ze juz bedzie dobrze.:wściekła/y: wykonczy mnie ten remont i sprzatanie:wściekła/y:
 
reklama
Piwonia, tylko to chyba za wczesnie, bo w koncu skrzep wyplukam.
Roksana sek w tym ze ja mam wszystkie zeby poleczone, tylko ta jesna ch.... zostala, no ale juz jej nie ma takze odpoczne od niego. A w ciazy to chyba wszystkie o zeby musimy dbac, a ty kochana jak masz aparat to faktycznie jeszcze bardziej.
Ide sie polozyc bo maz na mnie krzyczy ze siedze przed kompem zamiast odpoczywac, maly zasnal takze mam chwile, ale nie chce mi sie klasc jakos:wściekła/y:
to sobie posmaruj gdzieś w okolicy tego zęba ,moze pomoże
i jak mąż każe odpoczywac to odpoczywaj:-)
 
Do góry