reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko modyfikowane

Dołączył(a)
23 Luty 2009
Postów
1
witajcie mamy, prosze o wasze opinie na temat mleka HIPP 1. podaje je swojej corce (ma teraz 4 tygodnie), ne wiem czy czasami to melko jej nie uczula no i przede wszystkim czy ma odpowiedni sklad do dobrego rozwoju dziecka. czekam na wasze opinie
 
reklama
nie podawałam małej tego mleka, ale dostaje obiadki i herbatki z hippa i jestem zadowolona Dlaczego myłsisz że ją uczula?
 
Ja podaję swojej córeczce,która ma już 9,5 mies.HIPP2 probiotyczne.Jest bardzo dobre,a skład ma na pewno świetnie dobrany do wieku dziecka.
 
przez jakis czas dawal Hipp 1 i nic mu po nim nie bylo ale musislam pzrejsc na antyrefluksowe a hipp tego nie ma wiec teraz podaje Nan 1.
 
my próbowaliśmy mleczko i kaszki Hippa, wszystko było w porządku. Uważam, że jest to jedna z najlepszych firm dostępnych na rynku. Chwalę też mleczka firmy Bebiko.
 
My na początku dawaliśmy naszej małej Nan1, ale po jakimś czasie po prostu w ogóle nie chciała go pić, wtedy zaczęliśmy podawać jej Bebiko i te mleko jej bardziej odpowiada. Karmię małą jeszcze piersią, ale czasem zdaża się, że musi wypić sztuczne mleczko to te jej może bardziej w smaku przypomina te z cucusia.
 
ja podaję bebiko
W przypadku mleka HIPP nie dopowiada mi zalecana temperatura przygotowania: 50 stopni, przecież je trzeba przed podaniem dziecku studzić, dla mnie bez sensu
 
Ja stosuję mleczko Enfamil Premium 1 i jest wszystko ok podobno w składzie jest prawie identyczne jak mleko matki, dostępne tylko w aptece. Co do Hippa to nic nie umiem powiedzieć ale też czekam na jakieś uwagi bo też rozważałam opcję przejścia no to mleczko.
 
Miałam niezłe przygody z mlekiem modyfikowanym w przypadku mojego synka...
Przestałam karmić piersią, kiedy miał zaledwie tydzień. Kupiliśmy mleko BEBILON 1, jednak dostał po nim zatwardzenia i pędziliśmy do szpitala, gdzie lekarz przepisał mu mleko BEBILON PEPTI 1. Polecam, szczególnie w pierwszych tygodniach życia dziecka, nie powoduje ani kolek, ani czegokolwiek, jest to mleko dla dzieci skłonnych do alergii i dla takich, które szkodzą inne, normalne mleka :-)

Po mniej więcej dwóch miesiącach skusiliśmy się na Bebiko 1. Mały pił je do 4 miesiąca życia. Następnie nadeszła kolejna zmiana, przeszliśmy na NAN 2 (teraz przepisy mówią, że dwójkę mogą pić dzieci od pół roku). Od tamtej pory mleka mu nie zmieniam. NAN zagościło u nas na dobre.
 
reklama
Miałam niezłe przygody z mlekiem modyfikowanym w przypadku mojego synka...
Przestałam karmić piersią, kiedy miał zaledwie tydzień. Kupiliśmy mleko BEBILON 1, jednak dostał po nim zatwardzenia i pędziliśmy do szpitala, gdzie lekarz przepisał mu mleko BEBILON PEPTI 1. Polecam, szczególnie w pierwszych tygodniach życia dziecka, nie powoduje ani kolek, ani czegokolwiek, jest to mleko dla dzieci skłonnych do alergii i dla takich, które szkodzą inne, normalne mleka :-)

Po mniej więcej dwóch miesiącach skusiliśmy się na Bebiko 1. Mały pił je do 4 miesiąca życia. Następnie nadeszła kolejna zmiana, przeszliśmy na NAN 2 (teraz przepisy mówią, że dwójkę mogą pić dzieci od pół roku). Od tamtej pory mleka mu nie zmieniam. NAN zagościło u nas na dobre.


Czy mogłabyś mi wyjaśnić dlaczego Bebilon Pepti, lek na receptę, preparat mlekozastępczy- nie mleko, polecasz dla dzieci z kolkami i skłonnościami do alergii? To jakby antybiotyk polecać na katar!!!!Absurd jakiś !!! Dla dzieci z kolkami jest Bebilon Comfort a dla dzieci ze skłonnościami( skłonnościami do alergii- nie alergią) jest mleko każdej forimy z oznaczeniem HA. Nie siej zamętu z niewiedzy.

Co do hippa, nie używałam. Ale hipp słynie z wyselekcjonowanych składników pod kątem alergiczności, więc składu bym się nie obawiała. Inaczej sie ma sprawa ze słoiczkami, ale wiele moich koleżanek jest zadowolonych z mleka hipp
 
Do góry