reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko modyfikowane

nie da się ukryć, ze mleko HIPP 2 wygrało w plebiscycie Mamo to ja w 2007 roku, więc pewnie dobre, tylko ta temperatura 50 stopni mnie odstraszyła.
 
reklama
U nas bebilon 2, a właściwie jesteśmy w trakcie przechodzenia na 3. Mleka HIPP nie znam , ale pozostałe produkty w słoiczkach sa godne polecenia. Z gotowych dań nie uzywamy nic innego niż HIPP, a kaszki z BEBILONa.
 
ja dla obu córek używam mleka bebiko i nie miałam z nim żadnego problemu. Dodatkowo dla młodszej bebilon comfort na kolki i jest super. Co do deserków i obiadków na początek dlal malucha po 4 miesiącu polecam hipp bo w porównaniu do innych marek na pierwszym etapie przywyczajania maluszka do łyżeczki konsystencja jest nieco bardziej gęsta i łatwiej się podaje maluszkowi. Kaszki kupuję z nestle i bobovity mleczno-ryżowe, łatwiej się rozrabia je niż ryżowe plus mleko a poza tym mniej z nimi roboty ;)
 
Polecam BEBILON 1, potem następne, bo też wiem,że są dobre;-) Bebilon podaję malutkiej i sobie chwalę:-) Z kaszek BoboVita, owszem, jest bardzo dobra, sama jeszcze nie sprawdzałam,ale siostrzenica, straszny niejadek, wcinała aż miło:-D
 
Do góry