reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

mleko modyfikowane

Rozwiązania
0
witajcie mamy, prosze o wasze opinie na temat mleka HIPP 1. podaje je swojej corce (ma teraz 4 tygodnie), ne wiem czy czasami to melko jej nie uczula no i przede wszystkim czy ma odpowiedni sklad do dobrego rozwoju dziecka. czekam na wasze opinie

reklama

**malinka**

Zaangażowana w BB
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
nie podawałam małej tego mleka, ale dostaje obiadki i herbatki z hippa i jestem zadowolona Dlaczego myłsisz że ją uczula?

Rozwiązania
0
Ja podaję swojej córeczce,która ma już 9,5 mies.HIPP2 probiotyczne.Jest bardzo dobre,a skład ma na pewno świetnie dobrany do wieku dziecka.

kolia

Młoda mama Mikołajka :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
przez jakis czas dawal Hipp 1 i nic mu po nim nie bylo ale musislam pzrejsc na antyrefluksowe a hipp tego nie ma wiec teraz podaje Nan 1.

Lolka777

mama dwulatka
Rozwiązania
0
my próbowaliśmy mleczko i kaszki Hippa, wszystko było w porządku. Uważam, że jest to jedna z najlepszych firm dostępnych na rynku. Chwalę też mleczka firmy Bebiko.

Miasto
Piła
Rozwiązania
0
My na początku dawaliśmy naszej małej Nan1, ale po jakimś czasie po prostu w ogóle nie chciała go pić, wtedy zaczęliśmy podawać jej Bebiko i te mleko jej bardziej odpowiada. Karmię małą jeszcze piersią, ale czasem zdaża się, że musi wypić sztuczne mleczko to te jej może bardziej w smaku przypomina te z cucusia.

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
ja podaję bebiko
W przypadku mleka HIPP nie dopowiada mi zalecana temperatura przygotowania: 50 stopni, przecież je trzeba przed podaniem dziecku studzić, dla mnie bez sensu

darina

Mama Gabi
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja stosuję mleczko Enfamil Premium 1 i jest wszystko ok podobno w składzie jest prawie identyczne jak mleko matki, dostępne tylko w aptece. Co do Hippa to nic nie umiem powiedzieć ale też czekam na jakieś uwagi bo też rozważałam opcję przejścia no to mleczko.

Sasanka18

Fanka BB :)
Miasto
Pomorze
Rozwiązania
0
Miałam niezłe przygody z mlekiem modyfikowanym w przypadku mojego synka...
Przestałam karmić piersią, kiedy miał zaledwie tydzień. Kupiliśmy mleko BEBILON 1, jednak dostał po nim zatwardzenia i pędziliśmy do szpitala, gdzie lekarz przepisał mu mleko BEBILON PEPTI 1. Polecam, szczególnie w pierwszych tygodniach życia dziecka, nie powoduje ani kolek, ani czegokolwiek, jest to mleko dla dzieci skłonnych do alergii i dla takich, które szkodzą inne, normalne mleka :-)

Po mniej więcej dwóch miesiącach skusiliśmy się na Bebiko 1. Mały pił je do 4 miesiąca życia. Następnie nadeszła kolejna zmiana, przeszliśmy na NAN 2 (teraz przepisy mówią, że dwójkę mogą pić dzieci od pół roku). Od tamtej pory mleka mu nie zmieniam. NAN zagościło u nas na dobre.

reklama

saly

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Miałam niezłe przygody z mlekiem modyfikowanym w przypadku mojego synka...
Przestałam karmić piersią, kiedy miał zaledwie tydzień. Kupiliśmy mleko BEBILON 1, jednak dostał po nim zatwardzenia i pędziliśmy do szpitala, gdzie lekarz przepisał mu mleko BEBILON PEPTI 1. Polecam, szczególnie w pierwszych tygodniach życia dziecka, nie powoduje ani kolek, ani czegokolwiek, jest to mleko dla dzieci skłonnych do alergii i dla takich, które szkodzą inne, normalne mleka :-)

Po mniej więcej dwóch miesiącach skusiliśmy się na Bebiko 1. Mały pił je do 4 miesiąca życia. Następnie nadeszła kolejna zmiana, przeszliśmy na NAN 2 (teraz przepisy mówią, że dwójkę mogą pić dzieci od pół roku). Od tamtej pory mleka mu nie zmieniam. NAN zagościło u nas na dobre.

Czy mogłabyś mi wyjaśnić dlaczego Bebilon Pepti, lek na receptę, preparat mlekozastępczy- nie mleko, polecasz dla dzieci z kolkami i skłonnościami do alergii? To jakby antybiotyk polecać na katar!!!!Absurd jakiś !!! Dla dzieci z kolkami jest Bebilon Comfort a dla dzieci ze skłonnościami( skłonnościami do alergii- nie alergią) jest mleko każdej forimy z oznaczeniem HA. Nie siej zamętu z niewiedzy.

Co do hippa, nie używałam. Ale hipp słynie z wyselekcjonowanych składników pod kątem alergiczności, więc składu bym się nie obawiała. Inaczej sie ma sprawa ze słoiczkami, ale wiele moich koleżanek jest zadowolonych z mleka hipp

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry