reklama

mleko modyfikowane

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez kapsunia1, 23 Luty 2009.

1. kapsunia1

kapsunia1 Początkująca w BB

witajcie mamy, prosze o wasze opinie na temat mleka HIPP 1. podaje je swojej corce (ma teraz 4 tygodnie), ne wiem czy czasami to melko jej nie uczula no i przede wszystkim czy ma odpowiedni sklad do dobrego rozwoju dziecka. czekam na wasze opinie

2. **malinka**

**malinka** Fanka BB :)

nie podawałam małej tego mleka, ale dostaje obiadki i herbatki z hippa i jestem zadowolona Dlaczego myłsisz że ją uczula?

3. reklama
  4. kwejda

kwejda Początkująca w BB

Ja podaję swojej córeczce,która ma już 9,5 mies.HIPP2 probiotyczne.Jest bardzo dobre,a skład ma na pewno świetnie dobrany do wieku dziecka.

5. kolia

kolia Młoda mama Mikołajka :)

przez jakis czas dawal Hipp 1 i nic mu po nim nie bylo ale musislam pzrejsc na antyrefluksowe a hipp tego nie ma wiec teraz podaje Nan 1.

6. Lolka777

Lolka777 mama dwulatka

my próbowaliśmy mleczko i kaszki Hippa, wszystko było w porządku. Uważam, że jest to jedna z najlepszych firm dostępnych na rynku. Chwalę też mleczka firmy Bebiko.

7. ♥Pati♥

♥Pati♥ Początkująca w BB

My na początku dawaliśmy naszej małej Nan1, ale po jakimś czasie po prostu w ogóle nie chciała go pić, wtedy zaczęliśmy podawać jej Bebiko i te mleko jej bardziej odpowiada. Karmię małą jeszcze piersią, ale czasem zdaża się, że musi wypić sztuczne mleczko to te jej może bardziej w smaku przypomina te z cucusia.

8. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

ja podaję bebiko
    W przypadku mleka HIPP nie dopowiada mi zalecana temperatura przygotowania: 50 stopni, przecież je trzeba przed podaniem dziecku studzić, dla mnie bez sensu

9. darina

darina Mama Gabi

Ja stosuję mleczko Enfamil Premium 1 i jest wszystko ok podobno w składzie jest prawie identyczne jak mleko matki, dostępne tylko w aptece. Co do Hippa to nic nie umiem powiedzieć ale też czekam na jakieś uwagi bo też rozważałam opcję przejścia no to mleczko.

10. reklama
  11. Sasanka18

Sasanka18 Fanka BB :)

Miałam niezłe przygody z mlekiem modyfikowanym w przypadku mojego synka...
    Przestałam karmić piersią, kiedy miał zaledwie tydzień. Kupiliśmy mleko BEBILON 1, jednak dostał po nim zatwardzenia i pędziliśmy do szpitala, gdzie lekarz przepisał mu mleko BEBILON PEPTI 1. Polecam, szczególnie w pierwszych tygodniach życia dziecka, nie powoduje ani kolek, ani czegokolwiek, jest to mleko dla dzieci skłonnych do alergii i dla takich, które szkodzą inne, normalne mleka :-)

Po mniej więcej dwóch miesiącach skusiliśmy się na Bebiko 1. Mały pił je do 4 miesiąca życia. Następnie nadeszła kolejna zmiana, przeszliśmy na NAN 2 (teraz przepisy mówią, że dwójkę mogą pić dzieci od pół roku). Od tamtej pory mleka mu nie zmieniam. NAN zagościło u nas na dobre.

12. saly

saly Zadomowiona(y)

Czy mogłabyś mi wyjaśnić dlaczego Bebilon Pepti, lek na receptę, preparat mlekozastępczy- nie mleko, polecasz dla dzieci z kolkami i skłonnościami do alergii? To jakby antybiotyk polecać na katar!!!!Absurd jakiś !!! Dla dzieci z kolkami jest Bebilon Comfort a dla dzieci ze skłonnościami( skłonnościami do alergii- nie alergią) jest mleko każdej forimy z oznaczeniem HA. Nie siej zamętu z niewiedzy.

Co do hippa, nie używałam. Ale hipp słynie z wyselekcjonowanych składników pod kątem alergiczności, więc składu bym się nie obawiała. Inaczej sie ma sprawa ze słoiczkami, ale wiele moich koleżanek jest zadowolonych z mleka hipp

Poleć forum