reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

hejka dziewczyny:-)
Jestem w domu sama, cisza, spokój, chłopaki d tesciów pojechali.
Wróca wieczorkiem.
Mój ból mnie ciagle nie opuszcza, odstawiłam leki przeciwbólowe bo po nich gorzej się czuję a nie pomagają.

Byłam dziś z Maksiem na dniach otwartych w przedszkolu, nio i mam mieszane uczucia, zobaczymy.

A czemu masz mieszane uczucia?
 
reklama
nie no spoko, tylko musze jeszcze w innych popatrzec.
Mało zajęc dodatkowych tam maja, generalnie przedszkole spoko. Nie umiem określic tego co wywołuje moje mieszane uczucia;-)
 
Dziewczyny, musicie to zobaczyć;-)
Jaka mała narcyzka mi rośnie...

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=eXz7DT_Wdeo&feature=channel_page"]YouTube - Taka sobie Zuzia mała...[/ame]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry