reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez ineris, 9 Maj 2005.

1. ineris

ineris Początkująca w BB

Witam wszystkie forumowiczki oraz forumowiczów!
    Jestem mamą dwuletniej Zuzanki - trochę zbuntowanej (jak to dwulatek) i bardzo kochanej. Dopiero odkryłam to forum i myślę że będę tu częstym gościem.
    Pozdrawiam :laugh:

2. La Sorpresa

La Sorpresa Zaciekawiona BB

Witaj, to my prawie sąsiadki, bo ja jestem spod Wrocławia :laugh:

3. reklama
  4. Judysia

Judysia Początkująca w BB

CZESC, JA TEZ JESTEM TUTAJ NOWA. i TEZ JESTEM Z WROCLAWIA.POZDRAWIAM GORACO, JEZLI CZASEM DOSKWIERA WAM NUDA ALBO MACIE OCHOTE PO PROSTU POGADAC TO PODAJE GG 8611678

5. minozka

minozka Fanka BB :)

Odswiezam watek
    ja rowniez jestem z Wrocka! pozdrawiam Was wszystkie

6. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

ale nas duuuużo, jestem z Wrocławia- mama Nikoli.

7. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Tak sobie pomyslałam kochane , że może będzie nam razniej.. .możemy poplotkowaćć o tym co nas otacza...może podzielimy się doświadczeniami co do niektórych wrocławskich lekarzy? Napewno każda z nas chciałaby wybrać ten najlepciejszy szpital , a może juz wybrałyscie? :) Czekam na was :laugh:

ściskam was i pozdrawiam ...

8. olcia33

olcia33 Fanka BB :)

Witam. Ja mieszkam właściwie pod Wrocławiem ale już najpóźniej na początku października przeprowadzimy się do Wrocławia, dokładnie na Gaj. A Ty gdzie mieszkasz?

9. misia_q

misia_q Turbomama

hellou, zgłaszam się ;)
    ja mieszkam na zalesiu (ulica koło kąpieliska "morskiego oka")
    Na razie nie myślę o tym gdzie będę rodzić :) bo to jeszcze tyle czasu... ;)

10. reklama
  11. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

dzień dobry słonka:):) ja w sumie tez niemieszkam w centrum wrocławia tylko w okolicach :) Jestem z Sobótki ...to pare kroczków od miasta:)ale planujemy z mężem kupic jakieś mieszkanko w Siechnicach , wiec bedzie jeszcze bliżej :)

A jak sie czujecie w te gorace dni?? niedoskwiera wam "dziwny brak powietrza ? ja mam cały czas wrazenie jakby go było zamało;) ::)

12. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Czesć dziewczyny w ten słoneczny dzień:):)

Chciałam sie przywitać i naskrobać,że też jestem z Wrocławia,a raczej z bliziutkich okolic :)
    Bardzo sympatycznie było by czasami sobie poplotkować w tak miłym towarzystwie z tego względu , że jako przyszła mama niemam zbyt wielu koleżanek z doświadczeniem , takim jakie wy kochane macie ;D

Więc pozdrawiam i zapraszam na plooooteczki, przy internetowej kawusi i cyber ciasteczku

...a kto wie czy nie przy prawdziwym też :p

Poleć forum