reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
1
Witam wszystkie forumowiczki oraz forumowiczów!
Jestem mamą dwuletniej Zuzanki - trochę zbuntowanej (jak to dwulatek) i bardzo kochanej. Dopiero odkryłam to forum i myślę że będę tu częstym gościem.
Pozdrawiam :laugh:
 
reklama
Witaj, to my prawie sąsiadki, bo ja jestem spod Wrocławia :laugh:

gabrywielkanocny3a3ji.jpg


wnuczka115aa5ug.jpg
 
CZESC, JA TEZ JESTEM TUTAJ NOWA. i TEZ JESTEM Z WROCLAWIA.POZDRAWIAM GORACO, JEZLI CZASEM DOSKWIERA WAM NUDA ALBO MACIE OCHOTE PO PROSTU POGADAC TO PODAJE GG 8611678
 
Tak sobie pomyslałam kochane , że może będzie nam razniej.. .możemy poplotkowaćć o tym co nas otacza...może podzielimy się doświadczeniami co do niektórych wrocławskich lekarzy? Napewno każda z nas chciałaby wybrać ten najlepciejszy szpital , a może juz wybrałyscie? :) Czekam na was :laugh:

ściskam was i pozdrawiam ...
 
Witam. Ja mieszkam właściwie pod Wrocławiem ale już najpóźniej na początku października przeprowadzimy się do Wrocławia, dokładnie na Gaj. A Ty gdzie mieszkasz?
 
hellou, zgłaszam się ;)
ja mieszkam na zalesiu (ulica koło kąpieliska "morskiego oka")
Na razie nie myślę o tym gdzie będę rodzić :) bo to jeszcze tyle czasu... ;)
 
dzień dobry słonka:):) ja w sumie tez niemieszkam w centrum wrocławia tylko w okolicach :) Jestem z Sobótki ...to pare kroczków od miasta:)ale planujemy z mężem kupic jakieś mieszkanko w Siechnicach , wiec bedzie jeszcze bliżej :)

A jak sie czujecie w te gorace dni?? niedoskwiera wam "dziwny brak powietrza ? ja mam cały czas wrazenie jakby go było zamało;) ::)
 
reklama
Czesć dziewczyny w ten słoneczny dzień:):)

Chciałam sie przywitać i naskrobać,że też jestem z Wrocławia,a raczej z bliziutkich okolic :)
Bardzo sympatycznie było by czasami sobie poplotkować w tak miłym towarzystwie z tego względu , że jako przyszła mama niemam zbyt wielu koleżanek z doświadczeniem , takim jakie wy kochane macie ;D

Więc pozdrawiam i zapraszam na plooooteczki, przy internetowej kawusi i cyber ciasteczku

...a kto wie czy nie przy prawdziwym też :p


 
Do góry