reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Margarita - jak miło czyta się takie optymistyczne posty :) korzystaj dziewczyno, korzystaj z obecności mamy.
Dziewczyny była kiedyś rozmowa o ropiejących oczkach , nie pamiętam dokładnie ale chyba polecałyście sol fizjologiczna, tak? Nie mam siły tego szukać i będę wdzięczna za podpowiedź.
pozdrowienia
 
reklama
MOMP - tak, sól fizjologiczna.
Część dziewczyn kategorycznie odradzała rumianek, czy inne domowe sposoby, a część polecała. Także, jak uważasz...
 
ojej kasia mam nadzieje ze uda ci sie :szok:

a jednak nie dolacze do ciebie przyszla @ ale taka mocna jak nigdy normalnie mnie zalewa czy to moze od tego ze odstailam tabletki? bo ja juz sobie wkrecam ze moze sie dzidzius i go stracilam? kurde nie wiem sama co mam o tym myslec:szok::baffled:
 
Przyszlirodzice pewnie dlatego że odstawiłaś pigułki Przynajmniej ja miałam podobnie a co do zakupów w szmatlandach to też mi się zdarza choć teraz rzadziej Moje dziewczyny maja ciuchy kupione za grosze i w sklepach z tsakich jak coccodrillo o coccobello i przyznam się że e drugie to typowe " pokazówki" czyli ubranka ubierane gdy gdazieś jedziemy bąz idziemy i często ściągane tuż prZed zabawą:tak: a ciuchy ze szmalanów nie mają nic ze szmatami wspolnego:tak:
Margarita
czuć w poście że odżyłaś :tak: mama zostanie na dłużej?
Kaska nie wiem cy coś wskurasz ale probuj gorzej byłoby gdybyśzapłaciła a laktator nie dotarłby co mnie się już zdażało:dry:
Zaraz uciekam po Julkę oczywiście zaliczam obchód miasta i liczę że mój najmłodszy drań będzie spał Mama chce mieć choć chwilę spokoju na spacerze:tak:
 
kasiax25 o nie, baba prowadzi sklep i biedactwu się jedynka czy dwójka zgubiła przed 35 pln??? :wściekła/y:napisz jej, że nie takie sprawy ludzie w sądach wygrywali (były dwie znane aukcje, w jednej facet wygrał Nissana i innej babeczka jacht). Towar to towar, taką cenę wystawiła a wycofać się można przed końcem aukcji a nie po jej zakończeniu...
Margaritta miło posłuchać, wykorzystaj ten czas na maksa :-D
Ania_ajra po drugim podaniu żółtka lekko go na buzi zsypało, ale po 2-3 dniach zniknęło, odczekam jakieś 2 tygodnie i znowu podam, bo pamiętam, jak na początku prawie po wszystkim go sypało po pierwszym podaniu a potem było OK. Ale to jest cudowne uczucie, jak dzieciaczek leci w twoje ramiona :-D ja to uwielbiam jak Igi się do mnie przykleja i nigdy nie mam dość :) chyba, że mnie szarpie za włosy - uhh, wtedy się wkurzam :) dzsisiaj rano wzięłam go na przytulaski do łóżka - on się na mnie rzuca albo wdrapuje i tak sobie leży na moim brzuchu, mogłoby to trwać i trwać, nie chciało mi się w ogóle wstawać do pracy :(
 
witam
my dzis nocka okropna maly wstal kolo 2 marudny i stawal co chwile w lozeczku a ja chodzilam go klasc i tak sie bawil ze mna w kotka i myszke przez 30 min - 1 godz :wściekła/y::wściekła/y:
dzis nie wyspana pogoda do bani :dry::dry::dry::dry:

kaska - ja mialam podobny tylko ze reczny ... :tak: mam nadzieje ze uda Ci sie tzrymam kciuki :tak:
margaritta - dobrze ze wykorzystalas z m taki sposob wyjscia gdzies :tak:
przyszlirodzice - ja tez dostalam dzisiaj przed chwila :tak:
anna_ajra - oczywiscie ze dam znac :tak:
 
dzeiki dziewczyny tez mam nadzieje ze sie uda. Nie jestem sama kilka dziewczyn z sierpnia tez kupilo. Mam nadzieje ze w kilka damy rade.
Rekinasia wiem o tych dwoch sprawach i o tym ze nie ze moze teraz sie wycofac takze ma nadzieje na ten prezent od losu:-D
 
MOMP - tak, sól fizjologiczna.
Część dziewczyn kategorycznie odradzała rumianek, czy inne domowe sposoby, a część polecała. Także, jak uważasz...

Dziękuję za odpowiedź :-) już wczoraj kupiłam sól, kilka razy przemyłam , po nocy wstał z zaschnięta wydzieliną na rzęskach, ale od rana do teraz oczy były czyste.
Niestety, chyba kroi się coś większego :-( właśnie słyszę jak kaszle przez sen:-( - pewnie sie biedactwo ode mnie zaraził :-:)-:)-(
Wybaczcie - ale z tym allegro mam mieszane uczucia.... ale to dlatego ze mi jest zawsze wszystkich szkoda ..... może się jakoś dogadacie? może sprzeda po cenie hurtowej z jakimś jeszcze rabatem? Sama pewnie skorzystałabym z takiej okazji, ale też chyba w taki sposób chciałabym załatwić sprawe.
 
reklama
dzeiki dziewczyny tez mam nadzieje ze sie uda. Nie jestem sama kilka dziewczyn z sierpnia tez kupilo. Mam nadzieje ze w kilka damy rade.
Rekinasia wiem o tych dwoch sprawach i o tym ze nie ze moze teraz sie wycofac takze ma nadzieje na ten prezent od losu:-D
napewno sie uda :tak:
Niestety, chyba kroi się coś większego :-( właśnie słyszę jak kaszle przez sen:-( - pewnie sie biedactwo ode mnie zaraził :-:)-:)-(
oj zdrowka Wam zycze ;-)
 
Do góry