reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe

NeSSi

Moderatorka
Dołączył(a)
14 Maj 2009
Postów
19 998
No właśnie, mam taki dylemat .....Niby jeszcze wczesna ciąża ale w spodnie już się nie mieszczę i teraz pytanie mam :))

Jak tam u Was z tym jest/było ?
Nawet nie wiem gdzie ich szukać ani czym się kierować przy zakupie, bluzki rzecz względna, teraz większość jest uniwersalna, moda na tuniki, ale co z dołem ?:)

Zastanawiałam się początkowo czy nie powszywać gumek do spodni, ale teraz kiedy już mi przez biodra nie przechodzą to sensu nie ma :/

W poniedziałek idę do pracy i chyba zawitam z rozpiętymi spodniami :p
 
reklama
Radzę kupić typowo ciążowe spodnie, ja mam z materiału, który się rozciąga, a guma jest obowiązkowa:) Doradzą Ci babki w sklepie. Tyle, że ceny są kosmiczne:p Ale warto:) Poprzymierzasz i coś wybierzesz:) Te gumy w spodniach ciążowych mają najczęściej (a przynajmniej moje mają) gumeczkę do regulacji, więc przy mniejszym brzuszku nie zlatują z pupy:)
 
Chwilowo kupiłam spodnie o 2 roz. większe (zwykłe, nie ciążowe), ciążowych nie znalazłam, widocznie coś z moim miastem nie teges :) albo niż demograficzny nadal tu trwa, i interes niedochodowy. :)

z roz. 36 weszłam na duże 38 ,chociaż i 40 wchodzi, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie, udam się do stolicy, tam na pewno coś znajdę :)
 
Chwilowo kupiłam spodnie o 2 roz. większe (zwykłe, nie ciążowe), ciążowych nie znalazłam, widocznie coś z moim miastem nie teges :) albo niż demograficzny nadal tu trwa, i interes niedochodowy. :)

z roz. 36 weszłam na duże 38 ,chociaż i 40 wchodzi, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie, udam się do stolicy, tam na pewno coś znajdę :)

W mojej mieścinie to tylko jeden ciążowy sklep jest. A w ciucholandach nie widziałam jeszcze nic na mnie. Przeze mnie spodnie ''przelatują'', więc się nieźle nachodzę zanim jakieś odpowiednie kupię. Dobrze, że lato przed nami to sukieneczki są na czasie i nie trzeba się martwić, że się w spodnie nie wchodzi:-)
 
Jeśli chodzi o spodnie to polecam H&M oraz C&A ja nabyłam już spodnie z miesiąc temu bo w moich było mi bardzo ciasno :-) Koszt spodni to wydatek 100-150 jeśli chodzi o bluzki to ja nabyłam w ciucholandach i bardzo sobie chwalę. Jak zaczęłam oglądać w sklepach ciążowych bluzki które kosztują koło 100 to stwierdziłam, że bez sensu, spodnie warto kupić w sklepie bo są z specjalnymi gumkami i starczą na całą ciąże :-)
 
Hej dziewczęta, to prawda że z ubraniami ciążowymi jest kłopot u mnie jest1 może 2 sklepu z taką odzieżą ale ceny nie na moją kieszeń. Ja na razie kupiłam sobie 2 pary getrów ciążowych na allegro po 14zł i spodnie dresowe ciążowe. Jestem zadowolona teraz jeszcze na bazarku muszę upatrzyć jakieś tuniki i sukienkę i lato przelatam. A na jesień znów poszukam na allegro. Pozdrawiam:-)
 
No właśnie, oni przesadzają z tymi cenami , dziewczyny ...... czemu my tak drogo płacimy za gumki :)) ? (dodam - w spodniach) co by nie było ahaha :))

H&M - faktycznie posiada fajne modne ciuszki ciążowe, ale nie w każdych sklepach mają ten asortyment, i w tym cały sęk by znaleźć taki oddział.

Muszę pokukać na okolicznym bazarze, może tam się coś trafi za rozsądną cenę.

Tak jak pisałam wcześniej, nie będę kupować specjalnie bluzek bo teraz w każdym sklepie coś się znajdzie na brzusio :)

BTW. ja też szukałam w ciucholandach ale tam nie ma takich rzeczy, albo są sporadycznie i nie takie jakie byśmy chciały mieć :))

Z drugiej strony trzeba się zastanowić ile tego kupować :) wiadomo na ile posłuży i do kiedy ale trzeba mieć kilka rzeczy na zmiane by nie łazić ciagle w tym samym, zwłaszcza do roboty :)
 
Hej dziewczęta, to prawda że z ubraniami ciążowymi jest kłopot u mnie jest1 może 2 sklepu z taką odzieżą ale ceny nie na moją kieszeń. Ja na razie kupiłam sobie 2 pary getrów ciążowych na allegro po 14zł i spodnie dresowe ciążowe. Jestem zadowolona teraz jeszcze na bazarku muszę upatrzyć jakieś tuniki i sukienkę i lato przelatam. A na jesień znów poszukam na allegro. Pozdrawiam:-)

A ja widziałam świetne ciążowe rybaczki białe, mam nadzieję, że po niedzieli jeszcze je zastanę w sklepie:-) 75zł kosztują, nie ma źle.
 
reklama
Co do ciuszkow ciazowych juz gdzies sie wypowiadałysmy .
Ja ubieram sie na allegro i jestem zadowolona jak nigdy :) Za nowe spodnie place ok 20 zł ( oczywiscie jak wygram aukcje co nie zawsze sie zdarza )
U nas na bazarku pan ma stoisko z spodniami no i od niedawna zaczol tez przywozic spodnie ciazowe ,dla mnie bomba !!! Dlugie jansy sa po 69 zł :) a rybaczki jeansowe kupiłam sobie w piatek za 60 zł i jestem wprost zadowolona !!!!
Kupilam sobie tez 2 pary rybaczek lnianych z gruba guma na brzusio :) sztuka 15 zł !!!!!!:szok:

Planuje kupic sobie jeszcze 2 pary getrów ciazowych 3/4 i spodnie dresowe jakies fajne :)

Mam juz zakupionych kilka tunik i sukienek wiec lato przebiegam !
 
Do góry