reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe

Mi się ostatnio nabyć spodnie rybaczki w ciucholandzie za jedyne 18 zł ale rzeczywiście jest to towar deficytowy :-( ale zapomniałam jeszcze jeśli chodzi o bluzeczki to polecam również sklepy z odzieżą Indyjską można znaleźć tam naprawdę świetne tuniki zwłaszcza, że może przyjdzie lato ;-) to przyda się coś przewiewnego
 
reklama
H&M - faktycznie posiada fajne modne ciuszki ciążowe, ale nie w każdych sklepach mają ten asortyment, i w tym cały sęk by znaleźć taki oddział.

Wystarczy wejść na stronę H&M i tam poszukać miasta i wybrać asortyment (w naszym przypadku h&m mama ;-)) i wyświetlą się sklepy, które mają ten asortyment :tak:
Ja ze swojej strony mogę polecić spodnie happymum, w poprzedniej ciąży miałam dwie pary i świetnie leżały;-)
No i na całą ciążę starczyły mi dwie pary spodni, spódniczka i sukienka :-) bluzeczek miałam więcej ;-) i nafajniejsze upolowane używane na allegro :-D za to spodnie z allegro źle mi się trafiły :-p
 
dziewczyny kochane szukacie daleko a sklep ze wszystkim jest pod reka :)
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy :)

ja jade teraz na urlop to obkupilam sie w ciuchy ze hoho !!! 3 pary spodni, 5 bluzeczek typu tuniczek :) a za wszystko w sumie zaplacilam kolo 150 zl !!!! tak wiec dobrze szukac, cierpliwie i napewno cos znajdziecie :D

co do spodni to ja jeszcze ciazowych nie kupuje ale takie zwykle rozmiar wieksze :) i najlepiej jak sa dlugie w stanie zeby zapinac je wysoko a nie na samym brzuchu :) poza tym mam sporo ciuchow od siostry ktora byla w tym samym czasie w ciazy wiec i letnie ciuchy od niej mam i potem na jezien i zime takie juz zupelnie ciazowe :D
 
Popieram- Allegro najlepszy sklep i to bez wychodzenia z domu, co dla mnie ważne bo mam zalecone leżenie. Do tego u mnie w miescie tez tylko jeden ciązowy i wybór słaby.A na allegro zamowilam ostanio rybaczki 35 zl i spodnie długie za 40 - zobaczymy jak przydą czy beda dobre
 
A do mnie właśnie przyszły cudne pasy ciążowe z allegro!(po 7zl są) i śliczne pistacjowe kimono-tunika ciążowa nowa za 39,90..piękne!Dawno tak się z zakupów nie cieszyłam:-)Teraz czekam na sweterek ciążowy cardigan (tez coś ponad 30zl nowy) i 2 pary dresów nowych po 24zl:-)Allegro jest ekstra:-)W ogóle sporo kobietek ma do odsprzedania swoje ciuszki ciążowe za grosze!Teraz muszę poszukać jakichś fajnych jasnych rybaczków bawełnianych-nie nosze normlanie spodni, ale do tuniki będzie ładnie:-)No i jestem obkupiona!
 
reklama
Do góry