reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

w sklepach rzeczywiscie nie ma fajnych spodni, ja sobie zamówiłam dzisiaj na allegro z polecenia sąsiadki, bo ona ma bardzo fajne Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro :) ja tak za ok miesiąc zaczne nosic,teraz jeszcze nie, bo napewno sie nie zmieszzcze w swoje juz zadne, a ta guma jest naprawde bardzo wygodna, nic nie cisnie zadne guziki, ale oczywiscie pod bluzką tak zeby jej widac nie było, tez miałam nie kupowac wczesniej, tym bardziej ze pierwsza ciaze poroniłam, ale ubrania ciazowe sie przydadza, i nawet jakby cos sie wydarzyło (twu twu) to i tak za niedługo znowu by były potrzebne, natomiast z ubranek kupiłam jedno a reszte poczekam az bedzie wiadomo jaka bedzie płeć
 
reklama
Ja na razie nie kupuje ciuszków typowo ciążowych . Ale obwód mojego brzuszka zwiększył się znacznie mimo że to dopiero 8 tydzień i po prostu zwykłe spodnie z paskiem mnie cisną ...Najgorzej po jedzeniu ... a staram sie jak najmniej wymiotować więc spodnie ze ściągaczem to dla mnie jedyne rozwiązanie . A na lato najlepsze płócienne więc juz dziś znalazłam soebie kolejne na Allegro :

B.YOUNG.Eleganckie ze ściągaczem ! Len !Stal L (667166512) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja z zakupami wstrzymam się do momentu aż poznam płeć, chociaż już oglądam, to moje pierwsze dzieciątko i jakoś w najbliższej rodzinie też nie ma więc nie za bardzo wiem co dobre i warte kupienia, oraz jak kształtują się ceny.
Najpierw musimy dokończyć domek, bo ściany do malowania i meble do kupienia. Sami ledwo mieścimy się ze swoimi rzeczami, a jak dojdą jeszcze dzieciaczka to trzeba gdzieś to wszystko trzymać
 
Moni_ka wklejaj, ja chętnie popatrzę. Ja chyba też się wybiorę w tym tygodniu na zakupy ubranek, w przesądy nie wierzę. Mam dużo rzeczy po synku, ale takich malutkich ubranek na początek mam niewiele. Wtedy pożyczyłam od siostry, a potem oddałam (no i ona się już pozbyła wszystkiego). Zakupy - to jest coś co większość z nas lubi, a kupować takie maleńkie ubranka to sama przyjemność. Na szczęście w styczniu czekają nas kolejne wyprzedaże.
 
Ostatnia edycja:
Ja doszłam do wniosku że od drugiego trymestru będę kupowała rzeczy dla dzidzi :-) Nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatni moment, a poza tym będzie mi łatwiej finansowo, jak rozłożę zakupy na kilka miesięcy :-D
 
Cześć. Ja już mam 2,5 letnią córkę, więc mam mnóstwo ciuszków dla maleństwa. Nie jestem przesądna i na pewno jak coś mi wpadnie w oko to kupię. Zdarzyło mi się coś kupic jak jeszcze nie byłam w ciąży:confused:
Na wyprzedażach mozna kupić ciuszki za połowę ceny, więc nie będę czekać tylko po to,żeby później zapłacić za to samo o wiele więcej. Muszę przejrzec ubranka i dokupić tylko to, czego mi brakuje. Czyli niewiele. Córkę urodziłam w listopadzie, więc zimowe ciuszki już mam. Co do wózka -od 2 lat uwazam,że dla mnie idealny jest x- lander xa, albo xt ( trójkołowiec). Najwazniejsze to fajna spacerówka, bo w gondoli dziecko jest króciutko. Zresztą gondole są bardzo podobne do siebie. Córcię przełozyłam do spacerówki jak miała chyba 9 miesięcy i czasem na dłuzszych spacerach nadal z niej korzystamy. Dla mnie ważne,żeby taki 9- miesięczny brzdąc mógł ze spacerówki korzystać- tzn, żeby rozkładała się na płasko do spania i żeby była bezpieczna. Niektóre spacerówki są dla co najmniej rocznych dzieci i np. nie mają pałąka którego dziecko się może trzymać. A w gondoli takie dziecko się już nie zmieści.
Ciuszków ciążowych jeszcze nie kupuje. ale najfajniejsze są na allegro.Ewentualnie w H&M, ale tam są cholernie drogie.
 
reklama
Ja doszłam do wniosku że od drugiego trymestru będę kupowała rzeczy dla dzidzi :-) Nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatni moment, a poza tym będzie mi łatwiej finansowo, jak rozłożę zakupy na kilka miesięcy :-D

Masz rację. Gdybym nie miała wszystkiego po córce to kupowałabym co miesiąc kilka rzeczy, bo to nie są małe pieniądze. Zwłaszcza że na koniec ciąży zostają te większe wydatki, typu wózek,fotelik,łóżeczko itp.
 
Do góry