reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

o matko zaliczylam pierwsze zyganie dzisiaj tak ni z gruszki n z pietruszki :baffled:

a wracajac jeszcze do zabobonow to jak cos sie stanie komus to szuka wlasnie takich ******* zeby miec na co zgonic taka jest moja opinia bo babka jakas powie a mowilam nie wieszaj prania albo nie przechodz pod sznurkami... ehhh nie wazne

agniesiak co do slubu to po pierwsze wiem ze mozemu konkodatowy wziac i wiem co to oznacza tylko ze jak bedzie porod nie chcemy zeby moj sie musial tlumaczyc lekarzaom kim dla mnie jest i jeszce z kilku innych powodow . tez jakos dziwnie sie czuje jak mysle ze beda dwa sluby jak juz nosze obraczke no ale mniejsza o to ;-)za rok moze bede mogla zrobic wieksze weselicho a nie taka pipidowke jak teraz :-p
 
reklama
Ja tam też nie wierzę w zabobony, chyba nawet zadnych nie znam. Ale jak ktoś wierzy to może być dla niego ważne. Za to wierzę w to, że jak się intensywnie o czymś myśli to się na to nastawia i tak się podświadomie kieruje wszystkim, że to się spełnia. Dlatego nie chodze do wróżek ani innych takich. Wolę siłe mojego umysłu niż sugerowanie się czyimś gadaniem. Trochę zamieszałam, ale mam nadzieję, że bedziecie wiedziały o co chodzi :-D
Ah.. przypomniałas mi o takiej książce:-)"Secret" czytałyście może?Tam jest wszystko o sile umysłu :tak:Normalnie niezła. Przeczytajcie sobie:tak:Tylko mnie troche denerwowała bo cały czas w kółko to samo jest napisane tylko innymi zdaniami;-):-DAle przebrnęłam przez nią:tak:Inni co ode mnie ją pożyczali to mowili, że extra, także zdania podzielone:tak:

o matko zaliczylam pierwsze zyganie dzisiaj tak ni z gruszki n z pietruszki :baffled:

a wracajac jeszcze do zabobonow to jak cos sie stanie komus to szuka wlasnie takich ******* zeby miec na co zgonic taka jest moja opinia bo babka jakas powie a mowilam nie wieszaj prania albo nie przechodz pod sznurkami... ehhh nie wazne

agniesiak co do slubu to po pierwsze wiem ze mozemu konkodatowy wziac i wiem co to oznacza tylko ze jak bedzie porod nie chcemy zeby moj sie musial tlumaczyc lekarzaom kim dla mnie jest i jeszce z kilku innych powodow . tez jakos dziwnie sie czuje jak mysle ze beda dwa sluby jak juz nosze obraczke no ale mniejsza o to ;-)za rok moze bede mogla zrobic wieksze weselicho a nie taka pipidowke jak teraz :-p
Łał.. rzygańsko;-) ja jeszcze nie wymiotowałam i mam nadzieję, że nie będe;-) Współczuję Ci strasznie. No to teraz wiem dlaczego dwa śluby:tak::-)
 
A ja dzisiaj jeszcze nie zygałam... :tak: I szczerze to się cieszę, bo zjadłam duże śniadanie. :)
mirosia, aż zazdrościć takiego gina. Mój to nie do wytrzymania jest. Jak mu się spytałam czy teraz będzie się mną opiekował przez całą ciąże, to wymamrotał coś pod nosem że chyba zgłupiałam czy coś. :wściekła/y::zawstydzona/y:
Boję się co powie mi na następnej wizycie. :no:

pozdrawiam.
 
Jeśli chodzi o zabobony, to podchodzę do nich bardzo sceptycznie i nie wierzę w nie kompletnie. Raczej podchodzę do nich z humorem. Chociaż moja mama pilnuje, żebym przypadkiem rąk do góry nie podnosiła i na pogrzebie dziadka, żebym nie patrzyła na niego wrazie gdyby trumnę otwierali, bo tez podobno nie wolno;-) Ja wierzę w Boga i w to co On mi zaplanował, a nie w przesądy i wróżby:tak:
Chociaż wiem, że duży wpływ na nasze myślenie ma to jak zostaliśmy wychowani. Moja mama pochodz ze wsi, a na wsi ludzie są naprawdę przesądni (przede wszystkim ci starszej daty), dlatego jej to też trochę zostało;-)
 
Też bym chciała znać skuteczny sposób na opryszczkę. Wiesz 2 dni po tym jak sie dowiedziałam że jestem w ciązy na ustach wyskoczyły mi az 2 opryszczki..moze dlatego ze caly czas mi jest zimno ale tragedia i smarowałam zoviraxsem i jakoś pomogło. Kiedyś stosowałam pastę do zębów na wysusznie jej ale sama nie wiem czy pomagała a może to siła sugestii:)

Witam. Na pewno opryszczka Ci wyskoczyła ze stresu jakiegoś... bo każdy z Nas ma opryszczkę w sobie, tylko ,że pojawia się jak czymś się denerwujemy... . Mi osobiście kiedyś jak miałam opryszczkę pomagały plastry Compeed. ;-) Pozdrawiam.
 
A ja dzisiaj jeszcze nie zygałam... :tak: I szczerze to się cieszę, bo zjadłam duże śniadanie. :)
mirosia, aż zazdrościć takiego gina. Mój to nie do wytrzymania jest. Jak mu się spytałam czy teraz będzie się mną opiekował przez całą ciąże, to wymamrotał coś pod nosem że chyba zgłupiałam czy coś. :wściekła/y::zawstydzona/y:
Boję się co powie mi na następnej wizycie. :no:

pozdrawiam.
Jej.. Kochana.. może zmień gina.. ja bym nie wytrzymała z takim:no:

A i tak w ogóle DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNY :-D:-)
Hej, dzien dobry;-):-D
 
mirosia, aż zazdrościć takiego gina. Mój to nie do wytrzymania jest. Jak mu się spytałam czy teraz będzie się mną opiekował przez całą ciąże, to wymamrotał coś pod nosem że chyba zgłupiałam czy coś. :wściekła/y::zawstydzona/y:
Boję się co powie mi na następnej wizycie. :no:

pozdrawiam.

Zmień gina tak jak ja zmieniłam. Dobry gin to mniej zmartwień i stresu. Ja się czuję dużo spokojniejsza po wczorajszej wizycie i przez to, że jeśli mnie cos nie pokoi to wiem, że mogę do niego w każdej chwili zadzwonić i się skonsultować.
Także nie ma na co czekać, tylko zmieniać gina, bo nam potrzeba jak najwięcej spokoju i jak najmniej zmartwień, żeby dzidzi nic się nie stało i żebyśmy mogły naprawdę cieszyć się tym stanem jakim jest ciąża:tak:
 
reklama
Ja oglądałam film na podstawie której powstała ta książka Secret, niektórym strasznie się podobał. Ale ja mam mieszane uczucia co do niego, dla mnie to on trochę za długo trwał i jedno i to samo mówili
 
Do góry