reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

reklama
tylko ten zestaw moim zdaniem jest za duży do przeciętnego pokoju Zuzia ma naklejone te naklejki w takim pokoju do zabawy a on ma ok 50 m więc wygląda to ok nie jest tego za dużo
 
Luandzia - nasza Zuzia tez ma takie naklejki i tez sie wszyscy pytają czy sami malowaliśmy. Ona ma w małym pokoiki ale nie wygląda to wcale na za wiele, codziennie jak idzie spac to robi papa kazdemu ze zwierzaczków:-p
 
No ja wreszcie kupiłam farby do pokoiku Michasia. Mam nadzeję, ze wszystko dziś z mężem przygotujemy i najdalej w piatek zacznie malowanie. Będzie niebiesko - żółto, z przewagą niebieskiego (ale taki delikatny, bardziej morski)
 
bardzo wam zazdroszczę, ze macie gdzi eurządzać te kąciki i pokoiki dla dzidziusiów. ja też bym bardzo chciała, ale nie mam gdzie, na razie szukam domu ...
 
reklama
Do góry