reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dobry wieczór :-) wreszcie mam chrzest z głowy ;-) cały weekend męczyła mnie alergia i do kościoła szłam z cieknącym kicholem ;-)
mam nadzieję, że wszystko u wszystkich ok :-)
miłej i przespanej nocy :-)
 
reklama
Witam sie kochane z Krakowa:-)

Doczytalam Was na glownym tylko.Mialam chyba z 10 stron!!Ja oczywiscie musze sie pochwalic,ze zostalam w domku na tydzien!!!!!!!!!!!!Mezus mnie zostawil a sam pojechal:-)Tak sie ciesze,bo chcialam zostac a myslalam ze M cos bedzie mial przeciwko a sam mi to zaproponowal:szok: Strasznie jestem szczesliwa,bo mamie jest tez weselej.
spaczyna strasznie Ci wspolczuje i bardzo dobrze Cie rozumiem,bo tez kiedys musialam sie dwa razy zegnac z moimi psami i tak ryczalam...

Moj Domis skonczyl dzisiaj 4 miesiace!!!!!!!!!!!!Jaki on jest juz duuuzy!!!!

klucha gratuluje!!!!!Mowilam,ze to nastapi w najbardziej nieoczekiwanym momencie nie chcialas wierzyc!!!!:-D

Dobra lece na zamkniety i ide spac,bo zmeczona jestem.

Dobranoc laski;-)
 
Witam wszystkich!!!
Jestem tu nowa i tez jestem mamą z kwietnią
Czy mogę się do Was dołączyć ??;-)
Zapraszamy :-) Rozgość się.

Ja tak po cichutku się pochwale ( by nie zapeszyć) ze mój szkrab już tak często się nie budzi w nocy. Dziś tylko 2 razy! Wiec jestem wyspana.
Wczoraj przegapiłam swoją aukcje wiec siadam znów na allegro i muszę wypatrzeć gdzieś indziej. Taka jestem rozgarnięta.
 
Ostatnia edycja:
Viki, witamy! rozgość się
Madzia, to super, że jesteś w Krakowie. no i zobacz, mężuś sam wpadł na to, co Ci sprawi przyjemność :-) a może jakiś wspólny spacer?

ja już wykąpana, jem śniadanko z M., szkodnik śpi w naszym łóżku. Zaraz wybieramy się do lekarza, niech coś powie o tym żeberku i innych kwestiach.

Miłego dnia, Laseczki!:happy2:
 
Dziekuje za przyjęcie

marys
moja Majeczka od urodzenia do około 3 miesiąca budziła się raz na karmienie, a teraz to juz nie budzi się wogóle :-)
 
marys moja Majeczka od urodzenia do około 3 miesiąca budziła się raz na karmienie, a teraz to juz nie budzi się wogóle :-)
Zazdroszczę :zawstydzona/y::tak: Ja wstaję w nocy z 4 razy. A czasem nawet i częściej. I nie to by Marcel chciał jeść. On po prostu się budzi i zaczyna harce po łóżku. To wstaje by go utulić dać smoczka itp. Jak zobaczy ze jest mama i czuwa to od razu zasypia. Ale jak nie wstanę to będzie hasał tak długo ze aż się poplącze i rozbudzi na dobre.
 
Witam kochane mamuski!!!:-)

U mnie dziś pochmurno, ale mam nadziję , że się rozpogodzi bo w planach mamy dziś morze. :cool2::cool2:

A ja od kiedy otworzylam oczy siedze w necie i szukam sobie i sieci i telefonu komórkowego. No i dostaje oczopląsu...... kurcze nie wiem jaka sieć jest teraz dobra w PL i ogólnie jaki telefon sobie wybrać. Jak tylko wróce to czeka mnie wycieczka po salonach ...nie przepadam za tym, ale mus to mus. :dry::dry:

Wiki witaj!!!

Marys to wspolczuje takich nocek. :tak:
Moj Filipek budzi się raz o 2 i tyle, ale zdarzają się jeszcze gorsze nocki gdzie dwa razy do robaka musze sie podnosic.

oki kochane do pozniej jak cos ;-);-);-)
 
reklama
Och dziewczyny. Ja już chyba przywykłam ;-):tak:ze chodzę notorycznie nie wyspana i z obolałymi nogami ( bo jakoś tak mam ze jak się nie wyspie to łydki nie bolą :baffled:)
Aha pisałam ci ale i tu skrobnę. U nas butelki Aventu się nie sprawdziły. Bo smoczek nie pasował dla Marcelka.( za twardy i kształt nie dobry) Teraz mamy NUKa z gumowym smoczkiem o kształcie anatomicznym. I ta butla mu bardzo podchodzi. Może i ty spróbuje jakąś inna butelkę.
 
Do góry