reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

No Stosunek przerywany polega na wycofaniu członka z pochwy tuż przed wytryskiem nasienia. Skuteczność tej metody zależy od refleksu partnera, ale nie tylko, plemniki są bowiem obecne w tak zwanym preejakulacie, czyli wydzielinie, która pojawia się jeszcze przed wytryskiem. U wielu mężczyzn znajduje się w niej niewielka, lecz całkowicie wystarczająca do zapłodnienia liczba plemników. Skuteczność jest niewysoka (wskaźnik Pearla 10), a wśród młodzieży jest jeszcze niższa – 20


Ale wiesz, że jak cytujesz cudze autorstwo to wypada podać źródło ?

A ze zrozumieniem umiesz czytać czy tylko (kopiuj/wklej)?

I na koniec jeszcze jedno pytanko:

Ile masz lat, i gdzie są teraz Twoi rodzice ? :tak:
 
reklama
Czyli co pan ginekolog wcisnął mi kit że da się zapłodnić z niewielką ilością spermy/preejakulatu palcem?

I pytanie które zadałam wcześniej to z tymi implantami w kręgosłupie...jak to będzie....
 
Czyli co nie wiecie jak to będzie z tymi implantami kręgosłupowymi?

:( W ogóle to nie wiem czy jest tu jakiś czat...albo co podzieliłybyście się wrażeniami jak to jest być w stanie błogosławionym.
 
Gdybyś chciała wiedzieć jak jest w stanie błogosławionym to nie łykałabyś tej tabletki.
Marna prowokacja -były tu już ciekawsze.
 
wiecie co a ja bym chciała poznac takie dziecko zrobione z palca,takie dziecko jest normalne???:-p:-p:dry::confused:na prawdę,jesli znacie takie dziecko dajcie znac przejadę się do niego.

MATKO BOSKA!!!merlinka radzę nie bawić się z chlopakiem paluszkami,bo jeszcze sie jakieś bakterii nabawisz i co wtedy.

A tak a propo to ogladałyscie odcinek sędziny anny marii wesołowskiej,jak było ze dziewczyna sama sie zaplodniła uprawiajac seks oralny? On jej skonczyl w ustach ona wyszla do wc niby wypluć,a zamiast wypluć to się tym zapłodniła wkładając sobie tą sperme do pochwy.Ja sie nie dziwie,ze takie pytaia tutaj co po niektórzy zadają jak takie rzeczy w tv puszczaja i to przed 23.
 
haha ja słyszałam dobre,
a słyszałyscie o zajsciu w ciaze przez zapatrzenie? haha Na wstepie mojej książki od genetyki jest napisane, że: pewna biała księżniczka była w ciąży, miała białego księcia i urodziła czarne dziecko i co doktory w którymś tam wieku wymyslili?? Że to przez ZAPATRZENIE bo nad jej łóżkiem wisiał obraz na którym był Murzyn haha

co to w ogóle ma być KROPELKOWANIE??????????/ :O


No piękne.
Bo najważniejsze, to sobie wszystko dobrze wytłumaczyć :-D:-D:-D
 
reklama
Niestety nie jest to prowokacja.

A ponieważ jest tutaj dużo mam rozwiałybyście moje wątpliwości.Czy rzeczywiście ginekolog miał racje.

Pozatym dowiedziałam się że mam 7 mm nadżerkę ...Nie chce jej wypalać... :-(
 
Do góry