reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dzien Dobry!

Kasiu79-spoznione ale bardzo szczere zyczenia urodzinowe dla Ciebie, bys odnalazla w zyciu prawdziwe szczescie, spelnienie i prawdziwa milosc i by na Twej slicznej buzi zawsze goscil szeroki usmiech!!!! Wszystkiego najlepszego!!!:-)

Madzia-wszystkiego najlepszego z okazji roczniy slubu-wielu wspolnych lat pelnych radosci, milosci i szczescia!!!!

Badaicka-buziaki dla coreczki z okazji urodzinek!!!***

Czy jeszcze jakas impreza mnie ominela?

Witam sie ze wszystkimi zakorzenionymi i z nowymi staraczkami:-)
Melduje, ze wrocilam, Kornwalie zwiedzilam, Land's End zaliczylam...bylo bardzo fajnie, krajobrazy piekne, pogoda-jak to w UK...byla nieco w kratke, ale nie bylo zle...kolanko spisalo sie rewelacyjnie...jedyne co zaliczam na minus-to rozchorowalam sie od wiatru-glowa, uszy, zatoki i gardlo...ale od 2 dni biore leki i dzis jest juz lepiej:-)

Nie odpisze kazdemu bo musialabym spedzic tu pol dnia, wiec ogolnie i do wszystkich:
MILEGO DNIA!!!!

jakies fasolki mamy???
 
Melduje, ze wrocilam, Kornwalie zwiedzilam, Land's End zaliczylam...bylo bardzo fajnie, krajobrazy piekne, pogoda-jak to w UK...byla nieco w kratke, ale nie bylo zle...kolanko spisalo sie rewelacyjnie...jedyne co-to rozchorowalam sie od woatru-glowa, uszy, zatoki i gardlo...ale od 2 dni biore leki i dzis jest juz lepiej:-)

Witaj :tak: Ciesze sie, ze sie kolanko spisalo :-D Ale z tym chorubskiem to lekka przesada, nie moglas jakiejs inne pamiatki z wyjazdu przywiezc???
:-D
 
Dzień dobry.
Ja tylko na chwilkę przed pracą, bo widzę,że gadacie o konflikcie serologicznym. No więc tak- nie martwcie się tym mocno, ponieważ w pierwszej ciąży bardzo rzadko jest to problem. Jeśli macie grupę krwi Arh- to kazdy normalny lekarz powinien Wam zlecać częste badanie zwane odczyn coombsa i na tej podstawie stwierdza czy wszystko gra. Poza tym zazwyczaj w karcie ciąży jest informacja o tym,że macie taką grupę krwi. W razie poronienia , nawet jak nie jest znana grupa krwi ojca dziecka powinno się dostać zastrzyk z immunoblobuliny. Rozmawiałam w szpitalu na ten temat z pielęgniarkami i powiedziały mi,że teraz KAŻDA MATKA z grupą krwi Arh- dostaje taki zastrzyk po porodzie. Nawet jeśli grupa krwi ojca jest nieznana.
Gorzej jest w drugiej ciąży, ale nie musi być źle. Częściej bada się krew i zazwyczaj też jest ok.
Wiem to z własnego doświadczenia. Na szczęście na razie u nas jest ok. Jutro odbieram kolejnego coombsa....

Katarzynko u Ciebie sytuacja jest inna- nie masz już wpływu na to co robi Twój były... Musisz w szpitalu powiedzieć jak sprawa wygląda i pewnie dostaniesz immunoblobulinę.

Gorzej jeśli jest tak jak u Oli. Jeśli jest foch bo trzeba to badanie zrobić. Nie rozumiem tego, bo nie mieści mi się w głowie,że ktoś nie chce znać swojej grupy krwi. Przecież to bardzo ważne i nie tylko pod kontem konfliktu.
Ja mam problem z żyłami, bo ich nie widać. Ostatnio pobierano mi krew z nadgarstka z takiej maleńkiej żyły ,że potem bolało jak cholera. Kiedyś miałam przebitą żyłę na wylot, ogromny krwotok i z tego zapalenie żył. Ale nie marudzę,że mnie kłują! Jak widzę faceta który boi się badań to lałabym go czym popadnie. Sorry.

Eve
trzymam kciuki, daj nam szybko znać.

Marzenko takie przytulanki są najlepsze. Oby coś z tego było:-)

Miłego dnia
 
reklama
Do góry