reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Na jutro umówiłam się z koleżąnką -z tą co Wam pisałam, że urodziła bliźniaki po leczeniu w klinice - od jutra będę wiedziała wszystko na temat kliniki w Mysłowicach - co prawda relacja będzie jednostronna i może mało obiektywna, ale myślę, że dużo się dowiem:tak:
 
reklama
ja takze uwielbiam desperadosa.. mmmm mniam tylko czemu takie drogie.. jednym sie nie napije a zeby sie nabzdryngolic trzeba ich troche.. jedno to tak na smaczek..
 
pzrez wielkie L;-)

masz rację - koniec roztrząsania:tak:

a imprezka mile widziana - mnie też posmakowało Desperados:-p
ale ja dziś niestety bez alkoholu:-(
za to w weekend sobie odbiję:tak:
ja tam sobie nie żałuje w tym tygodniu! mam płodne dni, bede sie bzykac i pic do upadłego! i smazyc sie na solarium!!!!:rofl2: (kropeczko :* )
 
Andzia - frustracja nie wynika z zafasolkowania lub niezafasolkowania tylko z gryzienia w język:-D:-):-D, gryziemy się i gryziemy (powodu gryzienia z powodu kultury osobistej nie wymienię) to i sfrustrowane jesteśmy
 
wszystkie kobietki które do mnie pisały strasznie przepraszam za brak odzewu..dopiero dzisiaj wieczorem zaczełam dochodzic do siebie..ale poprostu...eh brak słów...no i czytam co tu sie działo przez tydziejn..
 
Andzia - frustracja nie wynika z zafasolkowania lub niezafasolkowania tylko z gryzienia w język:-D:-):-D, gryziemy się i gryziemy (powodu gryzienia z powodu kultury osobistej nie wymienię) to i sfrustrowane jesteśmy
masz świętą rację Siostro;-)
właśnie za to mi wstyd, że Kaprychę namawiałam do gryzienia w język:zawstydzona/y:
wszystkie kobietki które do mnie pisały strasznie przepraszam za brak odzewu..dopiero dzisiaj wieczorem zaczełam dochodzic do siebie..ale poprostu...eh brak słów...no i czytam co tu sie działo przez tydziejn..

oj działo się - ale jak Kamila zauważyła - wybaczone:-)
 
a propo gdzie badaicka? tez w krzaczorach?

poza tym jestescie niemilosierne dla tych co rano przyjdą i sie załamią.. juz prawie 40 000 postów.. łoszalałyście..
 
reklama
Do góry