reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej kochane :):*

Przepraszam za tak długą nieobecność, ale byłam w szpitalu od 10.08 do wczoraj.. :( Miałam zastój nerki. Ale już jest wszystko dobrze :) Dzidziuś się rozwija :) Już ma ponad 5 cm i ślicznie bije mu serduszko :) Lekarka mi go na USG pokazywała i strasznie się wierci :D fajnie będzie jak zaczne czuć ruchy :):):)

Pozdrawiam :):*
 
reklama
Hej kochane :):*

Przepraszam za tak długą nieobecność, ale byłam w szpitalu od 10.08 do wczoraj.. :( Miałam zastój nerki. Ale już jest wszystko dobrze :) Dzidziuś się rozwija :) Już ma ponad 5 cm i ślicznie bije mu serduszko :) Lekarka mi go na USG pokazywała i strasznie się wierci :D fajnie będzie jak zaczne czuć ruchy :):):)

Pozdrawiam :):*
witaj po przerwie, dobrze, że wszystko z Tobą i Maluszkiem w porządku:-)
 
Ten filmik jest cudowny:-) Aż nie chce się wierzyć, ze tak dużo się dzieje w naszym organiżmie...:-)
eh...nie wiem jak Wy, ale je już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę moje dzieciątko...:szok::-):-)
 
Hejka!

Wczoraj napisałam już prawie posta i mi laptop padł, bo słaba bateria, wrrrr:wściekła/y:

Więc od nowa:

kg - z Mikim przytyłam 26, ale to pewnie też dlatego, że chwilę przed się odchudzałam.

Płeć - juz w 12 tyg gin powiedział, że to chyba chłopiec, a z 22 mam zdjęcie jajeczek, bo Miko zadarł nózki do góry:-) Ponoc chłopca łątwiej wyczaić, no i jak już jest chłopiec to jest, a jak jest ,,dziewczynka,, to czasem gin moze się pomylić i potem zobaczyć dopiero jajeczka.

Ewcia, Poeta - doctus, Marti - witajcie! Gratuluję!
Marti, przykro mi z powodu strat.
Smartka, ja nie pomogę, bo nie miałam żadnych bóli, tylko cc z góry zaplanowane. Już wiesz, że nosisz chłopca??:-)
Mirosia, ostatni semestr to już z góki, dasz radę! Ja też pójdę, tylko jeszcze nie wiem czy teraz czy za rok, wciąż się wacham.
Maborka, cieszę się, że już lepiej! Co do usg to ja z Mikim nie płaciłam, ale teraz tak, choć to ten sam gin. Ale teraz przyjmuje u siebie, ma lepszy sprzęt, nawet to 3d. Płacę 120 zł za taką wizytę, ona jest w 12 i 22, no chyba, że chcę częsciej, ja teraz byam na takiej też.
Missiiss- moze mnie jeszcze wtedy nie bylo jak o tym pisalas:zawstydzona/y: To pedagogika, tak?? Ale, ze co, ze po niej w urzędach?? Po pedagogice?? Dobrze, ze nie ciągnęłaś studiów, które Cię nie interesują. Ja niestety tak i załuję do dziś.
Dronka, Mirosia - ja też schizuję jak w jakis dzień objawy mniejsze czy prawie wcale ich nie ma, no ale teraz już na powoli mijać będą.
Saori, gratki widoku! I super, że wsio oki:-)
xXxIzuLQaxXx, jeszcze nie miałśmy okazji się poznać, witaj i dobrze, że u Was wszystko dobrze!

Aaaa, filmiku też nie widzę :/


Idę robić śniadanko, buziaki!
 
Hej kochane :):*

Przepraszam za tak długą nieobecność, ale byłam w szpitalu od 10.08 do wczoraj.. :( Miałam zastój nerki. Ale już jest wszystko dobrze :) Dzidziuś się rozwija :) Już ma ponad 5 cm i ślicznie bije mu serduszko :) Lekarka mi go na USG pokazywała i strasznie się wierci :D fajnie będzie jak zaczne czuć ruchy :):):)

Pozdrawiam :):*
No nareszcie z Kochana:-)
Już tak się stęskniłam, myślałam, że nas opuściłas:-( Cieszę się, że z Wami wszystko dobrze. teraz zaglądaj do nas częściej:tak:

To mówicie, że w 12 tyg juz mozna płec rozpoznac..hmm:-) ja idę do gina we wtorek..:-) No ciekawe czy cos już zobaczy czy jeszcze nie będzie wiadomo:-D
 
a ja juz bylam na badaniu krwi - przy okazji wzielam tez synka na badania kontrolne no ale oczywiscie poszedl z nami moj maz zeby Jasia trzymac bo mi byloby ciezko trzymac go tak zeby nie patrzec na igle bo panicznie nie lubie (i boje sie) tego widoku...
No i przezylismy :tak:

milego dnia zycze :-)
 
lila dokladnie takie studia: pedagogika specjalizacja: zarzadzanie w oswiacie i doradztwo :-) ale zastanawiam sie czy sobie nie zmienic na wczesnoszkolna angielskim ale to chyba i tak mozna zmienic specjalizacje po roku tak mi sie wydaje... z reszta ide zlozyc papiry o stypendium to sie jeszcze dowiem bo w sumie chcialabym zrobic studia latwe zeby bylo to wyzsze i juz. w ogole to chcialam bym studiowac turystyke ale musialabym z opola do wro jezdzic a z brzuchem nie dam rady :no:to jedyne co bym sie uczyc chciala no ale coz... nie ma sie co sie lubi to sie lubi co sie ma
 
reklama
xXxIzuLQaxXx- dobrze że już za nami jesteś.
Zauważyłyście, że dawno Rybka się nie odzywała:confused:. Ona biedulka wymiotowała strasznie i cały czas leżeć musiała. Mam nadzieję że wszystko u niej w porządku.

Piszecie, że dolegliwości ciążowe znikają. Ja też od ponad tygodna dobrze się czuję. Coraz bliżej II trymestru:-). Tak ciąża mogłaby wyglądać jak dla mnie:-p.
A i brzuszek u dołu coraz bardziej mi się zaokrągla:tak:
 
Do góry