reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

hej!
wrocilam od gina...jesli chodzi o obecny cykl (dzis 39dc) mam brac lutke przez 10 dni i czekac na @.na usg nie stwierdzil plynu w zatoce,wiec owu nie bylo...tak jak wynikalo z wykresu.
endometrium mialam 6 mm. gin powiedzial,ze to malo,tymbardziej,ze mam fl 11 dni,wiec mam brac lutke od 16 do 25dc,no i stwierdzil,ze moje owu w 22 dc sa troche pozno,co swiadczy o tym,ze pecherzyki wolno rosna,wiec mam brac clo 1/2 tabl. od 5 do 9 dc.No i mam sie zglosic 10dc na podgladanie,jak urosly pecherzyki.
to tyle u mnie.A co u Was?
no to dobrz ze zapisal i kazal przyjsc na podgladanko bo niektorzy zapisuja i niech sie dzieje wola nieba.. a to wydaje mi sie ze zle wtedy gin postepuje.. jak sie ma do czynienia z lekami na powiekszanie pecherzykow to trzeba to obserwowac..
 
reklama
Dzień dobry :-D Wpadłam z kawką. Ma któraś ochotę? :-D

Tak Gosiu, do przedszkola, ale też do szkoły, bo ciągnę dwa etaty.

Witaj Elfiku. Dobrze, że jesteś. Wpadaj do nas częściej Kochana. Buziaki :**

Cześć Dzeni. Cieszę się, że wszystko ok. Buziaki :***


Ola, wszystkiego co najwspanialsze, radości, spokoju i spełnienia wszystkich marzeń :-)

jestem jestem , bede teraz czesciej wpadac, w koncu wracam do staranek :)

Oleńko wszystkiego co najpiekniejsze ci życze!!! :**************

no to i ja dołaczam sie do życzen dla Oli! Spelnienia marzen przede wszystkim :)

Witam jestem pewna że Koprusia dzisiaj urodzi :-):-):-):-)

a jaki termina miala Kroptusia? to juz ten czas? jak to szybko leci.../

a tak w ogole to co słychac u kropeczki? bo nie widze zeby sie tutaj udzielala

i jeszcze inny temat chciałabym podjąc, chodzi o golenie :) ja zawsze gole sie przy kapieli jednorazówką, na piance lub zeli do golenia :)
ale tydzien temu cos mnie naszło i wybróbowalam wosk na zimno z firmy Weet
ojjj 2 godziny mi zajeła depilacja nóg - czy macie doświadczenie z woskiem? a moze uzywacie depilatora ? jak to jest u was, podzielcie sie doświadczeniem
 
jestem jestem , bede teraz czesciej wpadac, w koncu wracam do staranek :)





i jeszcze inny temat chciałabym podjąc, chodzi o golenie :) ja zawsze gole sie przy kapieli jednorazówką, na piance lub zeli do golenia :)
ale tydzien temu cos mnie naszło i wybróbowalam wosk na zimno z firmy Weet
ojjj 2 godziny mi zajeła depilacja nóg - czy macie doświadczenie z woskiem? a moze uzywacie depilatora ? jak to jest u was, podzielcie sie doświadczeniem

To super,ze wracasz do staranek napewno tym razem bedzie ok.A co do golenia ja uzywam jednorazówk,raz dwa mi to idzie:-)
 
Szafirku - z jednej strony nieciekawie, że te pęcherze takie wolne i endo malutkie, ale z drugiej dobrze, że gin dał clo i będzie monitorował - zawsze to większa szansa na fasolkę a co za tym idzie L4 i odpoczynek od "obozu":tak:

Pajkaa - ja też jestem ciekawa testu:tak:

Madzia - i niech brzuszek rośnie na zdrowie;-)

Olapolap - te bóle się powtarzają już kolejny dzień - zadzwoń do lekarza:tak::sorry2:

Nektarynko - Ty zawsze odpowiadasz na problemy w postach - nawet jak czegoś nie wiesz to znajdujesz w necie info:tak::tak::tak::-)

wróciłam od babci z całą siatką gruszek - połowę już obrałam:szok:
 
no własnie mi też idzie szybko jednorazówką w sumie to jest bezproblemowe, ale ostatnio drazni mnie to, ze włoski tak szybko odrastaja, musze codziennie sie golic, musze przyznac ze po tym wosku minol tydzien i nadal mam gładtkie nogi, tylko jakies wysuszone....bo wiele razy uzywałam tych plastrow na nogach ( całe opakowanie) aby mi wszystkie wloski wydepilawało
 
no to dobrz ze zapisal i kazal przyjsc na podgladanko bo niektorzy zapisuja i niech sie dzieje wola nieba.. a to wydaje mi sie ze zle wtedy gin postepuje.. jak sie ma do czynienia z lekami na powiekszanie pecherzykow to trzeba to obserwowac..
no bylam w szoku,bo nie dosc,ze zapisal,to kazal zadzwonic na kom. to mnie w przychodni przyjmie! pol tabl.to chyba nie duzo...mowilam mu,ze z obserwacji wynika,ze bez tabletek dochodzi do owu,ale on twierdzil,ze to za dlugo,ze 22 dc mam owu i chce mi troche cykle skrocic...no nic zobaczymy,moze podgladanko mi pomoze dokladniej okreslic owu i przez to szybciej sie uda...mam taka nadzieje.
 
Hej.. ja do jednorazówek zbyt przekonana nie jestem wiec uzywam golarki z wymiennymi ostrzami kiedys takiej
220669b1.jpg


a teraz
650044e74aba6117ad9d2d2e45ac3954500x500.jpg


tylko niebieska i nie wibruje.. i nawet nie potrzebuje zeli.. gole sie podczas kąpieli nakladajac zel myjacy dla lepszego poslizgu..
 
Madzia - i niech brzuszek rośnie na zdrowie;-)


wróciłam od babci z całą siatką gruszek - połowę już obrałam:szok:

Tak niech rosnie:tak:Mniał uwielbiam gruszki:tak:

no własnie mi też idzie szybko jednorazówką w sumie to jest bezproblemowe, ale ostatnio drazni mnie to, ze włoski tak szybko odrastaja, musze codziennie sie golic, musze przyznac ze po tym wosku minol tydzien i nadal mam gładtkie nogi, tylko jakies wysuszone....bo wiele razy uzywałam tych plastrow na nogach ( całe opakowanie) aby mi wszystkie wloski wydepilawało

no własnie szybko odrastaja i lepiej jest tym woskiem,moze tez kupie i spróbuje
 
Nektarynko - Ty zawsze odpowiadasz na problemy w postach - nawet jak czegoś nie wiesz to znajdujesz w necie info:tak::tak::tak::-)
racja to juz zboczenie zawodowe.. znam odpowiedz na wszystko co mozna wygooglac w 2 minuty:)
no bylam w szoku,bo nie dosc,ze zapisal,to kazal zadzwonic na kom. to mnie w przychodni przyjmie! pol tabl.to chyba nie duzo...mowilam mu,ze z obserwacji wynika,ze bez tabletek dochodzi do owu,ale on twierdzil,ze to za dlugo,ze 22 dc mam owu i chce mi troche cykle skrocic...no nic zobaczymy,moze podgladanko mi pomoze dokladniej okreslic owu i przez to szybciej sie uda...mam taka nadzieje.
to dobrze ze masz tak wspanialego lekarza.. nic dodac nic ujac.. a faktycznie 22dc to troszku pozno..


a propo jeszcze golenia lubie takze uzywac zeli/kremow do golenia.. mam tydzien spokoj..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej.. ja do jednorazówek zbyt przekonana nie jestem wiec uzywam golarki z wymiennymi ostrzami kiedys takiej
220669b1.jpg


a teraz
650044e74aba6117ad9d2d2e45ac3954500x500.jpg


tylko niebieska i nie wibruje.. i nawet nie potrzebuje zeli.. gole sie podczas kąpieli nakladajac zel myjacy dla lepszego poslizgu..

a propo jeszcze golenia lubie takze uzywac zeli/kremow do golenia.. mam tydzien spokoj..

ta pierwszta tez miałam kiedys, takie maszynki sa tez ok, ale niestety mi tez włoski szybka odrastają
zazdroszcze ci tego ytgodnia, czy jestes blondynka? jak mam czarny zarost i codziennie musze sie golic
Tak niech rosnie:tak:Mniał uwielbiam gruszki:tak:

no własnie szybko odrastaja i lepiej jest tym woskiem,moze tez kupie i spróbuje

jsk bys sie skuciła to odrazu uprzedadzam ze wcale nie jest to łatwe, przynajmniej dla mnie...nie było az dziwne ze mi sie udało , ale 2 godziny sie z tym bawiłam
 
Do góry