reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

clo bralam 5-9dc tylko jeden cykl.. sama mam chyba lepsze owulacje niz na clo.. a o ziolkach juz nie wspomne bo jak pije to co cykl mam owu.. tzn stwierdzam po tym ze tempka idzie w gorze.. czyli progesteron rosnie a raz jak bylam na ziolkach to mialam monitoring i byla owu potwierdzona

a jakie to ziołka?? gdzie można je kupić?? Bo lekarka stwierdziła, ze terz mam brac od 3-7 dc bo daje lepsze rezultaty. To Ty Nektarynko normalnie nie masz co miesiąc owulki??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja się tam zbytnio nie martwiłam bo wiedziałam od pierwszego USG, ze nic z tego nie bedzie ;-) wiec pewnie po 4 miechach jak sie nie uda to pewnie zostanie tylko klinika.
Ta lekarta dom której obecnie chodze mówiła, ze podobno oni na owulkę mogą przepisywać tylko clo, a lekarze z klinik niepłodności mają jeszcze możliwość podawania innych leków na sytmujację. jest to prawda dziewczyny?? A no i pytanko do dziewczyn biorących clo w jakich dniach miałyście go brac??

ja brałam clo przez 6 m-cy, brałam od 3 dnia cyklu przez 5 dni, po odstawieniu kuracji clo w 7 m-cu zaszlam, niestety mialam martwa ciaze, ale to nie przez clo
 
ja brałam clo przez 6 m-cy, brałam od 3 dnia cyklu przez 5 dni, po odstawieniu kuracji clo w 7 m-cu zaszlam, niestety mialam martwa ciaze, ale to nie przez clo
Ja wyczytałam własnie gdzies, ze przy clo jest zwiększone ryzyko poronien:-( a ja przy stymulacji mam bardzo duże pęcherzyki i boje sie, zeby to sie nie skonczylo znowu torbielą. Dlatego jeżeli jest jakis inny działający środek mniej szkodliwy nic clo warto go spróbować :-)
 
przy owulce mam bardzo mocne bóle konczyny, w zaleznosci po której jest pęcherzyk to ta noga dosłownie rwie ;-)a w tym cyklu mogłabym powiedziec, ze napewno takiego czegos nie było 17 dc tak jak mowi FF tylko jak cos to kolo 21 dc

a moze powinnas sprawdzis droznosc

Ja rozumiem, ze krzyz boli przy owulce ale nogi:szok: to troche chyba nie tak.
 
a moze powinnas sprawdzis droznosc

Ja rozumiem, ze krzyz boli przy owulce ale nogi:szok: to troche chyba nie tak.

ja miałam 4 lata temu robioną laparoskopie własnie sprawdzali, czy nie mam zrostów bo miałam częste zapalenia jajników:-(
Z tymi nogami to jest takie uczucie jakby mi ktos noge wyrywał ze stawów, ale mysle, ze jest to spowodowane duzymi pęcherzykami.
 
Hejka :)Poczytałam Was troszkę... niezła ta pogaducha o depilacji... heheh.. a ten filmik... MASAKRA ;DApropo kosmetyków, balsamów itd. to ja zawsze sięgam do skarbnicy wizaża i tam w zakładce KOSMETYK WSZECHCZASÓW wybieram to co mnie interesuje i czytam opinie... Na stronę wizaża zaglądają tysiące kobitek i opisują wszystko. Np. czy kosmetyk uczula, jak nawilża, jaki ma kolor, zapach, trwałość itp. itd. same zobaczcie :)http://www.wizaz.pl/kosmetyki/Pozdrawiam i zmykam na kawkę z małżusiem :)
 
Ostatnia edycja:
A no i pytanko do dziewczyn biorących clo w jakich dniach miałyście go brac??
ja teraz mam brac 5-9 dc...moj gin poza tym powiedzial(kiedys na ten temat rozmawialysmy),ze luteina nie zaburzy owu,nawet jakbym zaczela brac przed owu,bo organizm czasami ma wyrzut progesteronu przed owu i wszystko jest ok.ja lutke mam brac 16-25dc,a owu czasami pozniej...
 
ja teraz mam brac 5-9 dc...moj gin poza tym powiedzial(kiedys na ten temat rozmawialysmy),ze luteina nie zaburzy owu,nawet jakbym zaczela brac przed owu,bo organizm czasami ma wyrzut progesteronu przed owu i wszystko jest ok.ja lutke mam brac 16-25dc,a owu czasami pozniej...

Wiesz co ja czytałam bardzo duzo opinii na temat lutki i wiem, ze niektórzy lekarze mówią, ze nie zakłóci, ale niektórzy tez mówią, że zakłóci. Ja tam wpole poczekać i brać po owulce, tak na wszelki wypadek;-)
 
reklama
Do góry