reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Aaaaaa i najwazniejsze..
Kroptusia urodzila.. po 30 godzinach skurczy i przekleciu męza i szpitala dzis o 7.20 urodzila ważącego 3750gram i mierzącego 56cm Kacperka.. jest slicznym chłopcem i oczkiem w głowie wielu osob :-) Kroptusia lezy na pooperacyjnym poniewaz byly komplikacje i zakonczyło się to CC, była operowana przez 3 lekarzy ale z małym wszystko ok.. Mały juz ssie cyce :-)
Pozdrowienia od naszej dzielnej Kroptusi


Gratulacje dla dzielnej Mamuski i buziaczki dla Kacperka strasznie sie ciesze!!!!!​
 
reklama
Kroptusiu! Serdeczne gratulacje Kochana!
Jej, wspaniała wiadomość:-D

Marzenko, dla Ciebie wszystkiego, co najwspanialsze z okazji rocznicy :-D

Ja dzisiaj z krzaków... Mam kiepski nastrój, pokłóciłam się z M i w ogóle jakoś mi tak dzisiaj jest...
Ale buziaczki dla Was mam :********** :-):-)
 
Ja troche dzemkowałam i troszkie przeszedł ból głowy,ale nie do konca,jeszcze cos tam pobolewa.Kroptusia gratuluje cudownego synka wszystkiego dobrego dla Was i wracaj do nas szybko o pełni sił:tak:
 
Kroptusiu wieeeelkie gratulacje !!! wracaj kochana szybko do pełni sił!!!!!!!!!!
tez dolaczam do gratulacji!!!!!!!!!!

A my bylismy z Szymkiem u lekarza i nie bylismy pierwszym przypadkiem dzisiaj... na razie mamy zbijac goraczke i obserwowac gardlo bo to moze byc poczatek anginy rowniez. Na razie maluch prawie caly czas spi i nic nie chce jesc ale nie wymiotuje ani nie ma biegunki... Mam nadzieeje, ze to tak jak ostatnio - trzy dni i po chorobie...

Witam reszte dziewczynek...
 
tez dolaczam do gratulacji!!!!!!!!!!

A my bylismy z Szymkiem u lekarza i nie bylismy pierwszym przypadkiem dzisiaj... na razie mamy zbijac goraczke i obserwowac gardlo bo to moze byc poczatek anginy rowniez. Na razie maluch prawie caly czas spi i nic nie chce jesc ale nie wymiotuje ani nie ma biegunki... Mam nadzieeje, ze to tak jak ostatnio - trzy dni i po chorobie...

Witam reszte dziewczynek...

Witam.Mam nadzieje ze twojemu synkowi szybko minie:tak:
 
A ja tak dzis z doskoku, bo staram sie usilnie zbajezyc moje CV. A nie jest to latwe w obcym jezyku :-(

Z innej beczki, cos mnie dzis ciagnie jajnik :baffled: a jestem 2 przed @

Madzia a ty jak, glowa przestala bolec???
 
reklama
Do góry