reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ojej a ja już się przestraszyłam, że naprawdę masz jakąś chorobę śmiertelną :no: kochana, spokojnie, nerwice to niestety znak naszych czasów, podobnie jak choroby psychosomatyczne... jesteś na dobrej drodze, bo chodzisz na terapię, pracujesz nad sobą. Padaczka alkoholowa to zupełnie inna para kaloszy, bo niestety w przebiegu uzależnienia organizm strajkuje, no ale to już wina nadmiaru alkoholu... Jeśli chodzi o tę wadę z zastawką to połowa mojej rodziny to ma i ja pewnie też ;-) choć nigdy nie badałam, i wszyscy żyj,ą sobie długo także spoko. Słabą wydolnoscią oddechową też się nie przejmuj, tak naparwdę mało kto jest super zdrowy, każdy coś tam takiego ma ale to nie są poważne rzeczy...
Te wszystkie niewydolnosci sa przez chamowanie moich emocji, dlugo sie uczylam nie pokazywac i ukrywac to co sie dzieje u nas w domu, to bylo tylko moje, moj problem, starzy mnie wykonczyli:-D. A potem sie zaczelo, jak sie wylecze z nerwicy to wszystko minie, czytalam o tym i troche zapamietalam, jezeli jestem neurotykiem to wydaje mi sie ze Bog dal mi cel, by cierpiec i cel by wydac na swiat potomstwo i naczej mnie nie przyjmie do siebie :-(.
Najgorsza jest nienawisc do siebie i brak szacunku, to mnie zniszczylo i moja wartosc:baffled:
 
tej choroby,
a ja sie wstydze tej choroby. Staram sie dla mojego i dla naszego potomstwa przyszlego
:tak:
robisz duże postępy przez to chociażby, ze potrafisz powiedzieć o swojej chorobie na forum. Czasem ludzie tak się wstydzą swojej choroby, że nikomu o niej nie potrafią powiedzieć.
Dobra książka na ten temat, polecam: "Oswoić lęk" Bemis, Barrada. Wyd. GWP. kosztuje ok. 20 zł. Jest skierowana do osób które mają napady lęku panicznego i w ogóle zmagają się z lękiem. Czytałaś?
 
Czesc dziewczyny
ja tylko na chwilke bo od wczoraj ladna pogoda i sobie spacerkujemy :)
a od dzis zaczynamy staranka ;-) cos jajniki juz mnei pobolewaja,a dopiero co wczoraj @ sie skonczyla.

napisze mi ktos w skrocie co i jak u Was? :blink:
,a jutro moj robi "nadgodzinki" to nadrobie Wasze wypowiedzi :-)

pozdrawiam :blink:
Hejka ;-)
 
robisz duże postępy przez to chociażby, ze potrafisz powiedzieć o swojej chorobie na forum. Czasem ludzie tak się wstydzą swojej choroby, że nikomu o niej nie potrafią powiedzieć.
Dobra książka na ten temat, polecam: "Oswoić lęk" Bemis, Barrada. Wyd. GWP. kosztuje ok. 20 zł. Jest skierowana do osób które mają napady lęku panicznego i w ogóle zmagają się z lękiem. Czytałaś?
Chyba nie ale moz ezobacze gdzies to, chociaz juz skonczylam z tymi lekturami, bo za duzo tego bylo, to mnie nakrecalo jescze bardziej
 
reklama
Ren, no dziewczyny czekają na brak @ (zielonej tempka wysoko, wisienka- tempka spadła ale @ nie ma, no i kiciaq też ma termin testowania) a ja dzisiaj dostałam @, więc rozpoczynam nowy cykl.
 
Do góry