reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

reklama
mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 19 lipca 2009 i kolejną powinnam mieć 21sierpnia2009 i do tej pory jej nie mam robiłam trzy testy ciążowe pierwszy mi wyszedł negatywnie drugi pozytywnie i trzeci negatywnie lekko mi się przytyło i zwiększył mi się apetyt od tygodnia mam podwyższoną temperaturę ciała i pojawiły mi się rozstępy na brzuchu i częściej oddaje mocz i szybciej się męczę czy to możliwe ze jestem w ciąży i czy lekarz możne to już potwierdzić????
 
mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 19 lipca 2009 i kolejną powinnam mieć 21sierpnia2009 i do tej pory jej nie mam robiłam trzy testy ciążowe pierwszy mi wyszedł negatywnie drugi pozytywnie i trzeci negatywnie lekko mi się przytyło i zwiększył mi się apetyt od tygodnia mam podwyższoną temperaturę ciała i pojawiły mi się rozstępy na brzuchu i częściej oddaje mocz i szybciej się męczę czy to możliwe ze jestem w ciąży i czy lekarz możne to już potwierdzić????
wg obliczen czyli tak jak to robi lekarz to juz 8 tydzien, jezeli faktycznie jestes w ciazy (a wszystko na to by wskazywalo)to ginekolog na pewno to potwierdzi, a i spiesz sie bo jezeli faktycznie jestes w ciazy to zeby starac sie o becikowe musisz byc pod opieka lekarza conajmniej od 10 tygodnia. pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
raczej nie powinno byc za pózno skoro teraz mamy 8 tydz. to za tydzien bedzie 9 wiec spoko:tak:(moglas oczywiscie zajsc pozniej ale lekarz na poczatku tak wlasnie liczy)
jesli nie mozesz sie doczekac wizyty to zrób ponownie test albo prywatnie badanie krwi to powinno rozwiac twoje watpliwosci


picture9020.jpg
 
wg obliczen czyli tak jak to robi lekarz to juz 8 tydzien, jezeli faktycznie jestes w ciazy (a wszystko na to by wskazywalo)to ginekolog na pewno to potwierdzi, a i spiesz sie bo jezeli faktycznie jestes w ciazy to zeby starac sie o becikowe musisz byc pod opieka lekarza conajmniej od 10 tygodnia. pozdrawiam
łeeee.... ej no Kochana to jak z tym becikowym jest??
czyli co?? nie mam sie komu poradzic w sprawie becikowego.... wiec, jak to kochana jest z tym becikowym?? :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry