reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Katerina71, 28 Styczeń 2008.

1. Katerina71

Katerina71 Szczęśliwa mamuśka

Witam Was dziewczyny :-) Ostatni okres menstruacyjny miałam 25grudnia 2007 to był pierwszy dzień. Po Nowym Roku z mężem staraliśmy sie o dziecko i prawidłowo powinnam mieć kolejny okres 21.01.2008 lecz nie wystąpił. Zrobiłam trzy testy ciążowe i każdy wyszedł pozytywnie :-):-) do tej pory tj.28.01.08 okresu nie dostałam!Czyli mogę się cieszyć że będziemy mieć maluszka ale jednak powinnam potwierdzić to przez lekarza.Moje pytanko takie czy lekarz potwierdzi już u mnie ciąże czy muszę jeszcze poczekać!??Do swojego lekarza jestem umówiona dopiero na 25 lutego obawiam się że to za pózno! Proszę pomóżcie co mam zrobić mam ciężką fizyczną prace i obawiam się o swoje maleństwo! Dziękuje za wszystkie porady i pozdrawiam :happy:

2. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Mi się wydaje, że dobry lekarz bez problemu potwierdzi ciążę. Może dla upewnienia się zlecić zrobienie badania krwi. Na USG powinien zobaczyć pęcherzyk płodowy, co prawda chyba jeszcze bez bijącego serduszka, bo to trochę za wczesnie.
    Jeśli poczekasz do 25 lutego to będziesz mogła zobaczyć bijące serduszko i malutką białą plamkę!:-):-):-)

3. reklama
  4. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

zgadzam sie,ze dobry lekarz szybko potwierdzi ciąże!!!:-) ja przy 2 ciąży zrobiłam test w dzień kiedy powinnam dostać okres,czułam po prostu,ze sie udało i test wyszedł pozytywnie,pojechałam też zaraz na drugi dzień do lekarza i on na usg potwierdził.:-D!!!w moim przypadku testy zawsze były 100%.

5. siwona

siwona Zadomowiona(y)

Najlepiej zrób badanie krwi Beta HCG zanim pójdziesz do lekarza, można je zrobić w każdym laboratorium. Nie jest drogie, a daje ci 100% pewność. W tym okresie lekarz powinien potwierdzić ciążę, a jak pójdziesz z pozytywnym wynikiem badania, to choćby na pierwszy rzut oka nic nie znalazł, to musi szukać do skutku:tak: No i nie zapeszając, to takie cichutkie gratulacje!!:-):-)

6. Dorotka1986

Dorotka1986 Zaciekawiona BB

Ja byłam na pierwszym usgw 6 tyg, i tak jest najlepiej zrobić, lekarz powiedział ze pierwsze usg powinno byc zrobione między 6 a 8 tyg. Wtedy napewno juz bedzie widać. Powodzenia i gratulacje.;-)

7. Katerina71

OK Dziewczyny dziękuje Wam bardzo ! Buziaki i również powodzenia Wam życzę! PS. a czy któraś z Was potrafi mi powiedzieć który to jest tydzień ? i czy moja praca na linii produkcyjnej póki co nie zagraża mojemu maleństwu?? Dziękuje za odpowiedzi! :-)

8. przyszlamama

przyszlamama Fanka BB :)

witam wszystkich
    Katerina, wychodzi na to że dziś zakończyłaś 5 tydzień ciąży
    Data porodu wychodzi ci na 30-go września 2008r

9. Katerina71

To Wszystko Jest Takie Niesamowite!!! Jestem taka szczęśliwa ! :happy::happy::happy:

10. reklama
  11. Dorotka1986

Dorotka1986 Zaciekawiona BB

a co do pracy na linii produkcyjnej, to zalezy od jej rodzaju, jesli nie wdychasz szkodliwych substnacji i nie stoisz cały czas na nogach to możesz dalej pracowac ale radze pogadać o tym z lekarzem i to jak najszybciej

12. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Pamietaj zeby nie dzwigac:tak:

Poleć forum