reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
a o ile mniej wiecej wzrasta ta temoperatura???

to roznie bywa ale tak o 2 lub 3 kreseczki i utrzymuje sie wyzsza do dnia przed okresem... czyli jak mialas np. 36.6 to moze ci wzrosnac do 36.8... czasami jest niewielka roznica ale pozniej po owulce temp caly czas jest podwyzszona, wieksza niz przed owulka wiec latwo zauwazyc
 
dziekuje napisz jeszce oprosze jak mam tu kupic ten test bo nigdzie go nie moge znależć?. i Naprawde bardzo dziekuje.Pozdrawiam
 
a czy jest ktoś moze na foru kto miał takie cos ja endometrioze , i czy jest szansa by po wyleczeniu tej choroby laparoskopia mozna bylozajsc w ciaze?. lekarz mowi ze tak , ale nie jestem pewna
 
a o ile mniej wiecej wzrasta ta temoperatura???
w moim przypadku (w ubieglym miesiacu) w pierwszej fazie zyklu(przed owulacja) mialam srednio 36,4 a w drugiej 36,9-37.Wazne by temperature mierzyc naprawde o tej samej godzinie przed wstaniem z lozka i w tym samym miejscu(ja elektronicznym w ustach pod jezykiem bo szybko i latwo).Jesli zmierzysz godz.pozniej to wynik naprawde bedzie sie roznil i nie ma sensu takie mierzenie.Po wzroscie stwierdzisz ze owulacja byla.Potem temperatura wysoka utrzymuje sie az do okresu tzn.jesli jestes w ciazy nie powinna spasc a jesli ma nadejsc okres to spadnie na dzien lub dwa przed okresem.Ja w ten sposob wiedzialam ze niestety sie nie udalo i rzeczywiscie zawsze na drugi dzien dostawalam okres:(
 
Witam wszystkich. Właśnie dołączyłam do was. Jestem zrozpaczona bo nie możemy się już doczekać z mężem dzidziusia a jak dotąd mamy z tym troszkę problemów. Co sądzicie o testach owulacyjnych? Czy wogóle udało się komuś dzięki nim zajść w ciążę?
 
reklama
ja juz testuje drugi miesiac codziennie po wstaniu z lozka (nie wiem czy dobrze) i w ostatnim cyklu pokazaly mi sie dwie kreski (druga bardzi slaba) w jednym dniu i w tym dniu sie prz\ytulalismy...i co juz 3 dzien mam @ wiec nici...nadal robie ale moze cos zle robie
 
Do góry