reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam:-):-)

hej mam do was pytanie, czy u jakiegos dziecka zdarzylo sie ze odpadl ten kikut pepowinowyy sam ale tak nie do konca tzn ze troske cos zostalo w pepku??
u mojego pierwszego syna jak odpadl to caly tak ladnie a dzisiaj u mojego drugiego synka odpadl ale cos tam jeszcze zostalo to co z tym robic dalej przemywac spirytusem tym co ddali?
nie zadobrze jak tak sie zrobilo??
i jakos cicho wogule na tym forum.
a jak jedza-jadly wasze dzieciaczki jak byly takie malutkie? duzo malo? z jednego tylko cyca czy z dwoch? jak zjadly to odrazu spaly czy sobie lezaly?? a w nocy? czesto jadly?
mam straszny problem bo moj synus nie nadaza pic mojego mleczka, tak mi starsznie leci na poczatku jak zacznie ssac, czy to sie samo jakos unormuje??
tylko mi nie mowcie ze powinnam wiedziec bo nie wiem bo pierwszego syna karmialm ledwo miesiac bo nie mogl mojego mleka pic i wogule ja nie moglam go karmic bo wrocilam do szkoly zeby dokonczyc ostatni rok.
pozdrawiam

Tak jak Marta pisała pępuszek przemywaj dalej aż odleci ten kawałeczek co został. Co do karmienia to odciągnij przed karmienie trochę żeby synusia nie zalewało. Moja raz jadła z dwóch raz z jednej w zależności jak była głodna a jadła na rządanie, mniej więcej co 2-3 godz. a czy potem od razu zasypiała czy nie to już nie pamiętam

Witam, wszystkie koleżanki z Lublina. Jestem mamą prawie 9-miesięcznej córeczki i chętnie przyłączę się do Waszych dyskusji oraz skorzystam z cennych rad. Pozdrawiam Kasia.:-)

Witamy i zapraszamy do nas:tak::tak::tak:
Aluśka gratulacje zdanego egzaminu:tak::tak::tak:
 
hej mam pytanie a czy moge jesc miod?
faceci to jednak potrafia wkurzyc, moj maz jest caly tydzien w zamosciu na szkoleniu ja jestem sama z dziecmi w domu, nie ma czasu ze mna rozmawiac bo ma zajecia wieczorem jak napisze smsa to mi mowi ze juz spi. a teraz przyjechal i cos tam rozmawialismy i wyszlo ze sobie poszedl gdzies z kolegami na piwo a mi powiedzial ze spi. smutno mi. bo ja tesknie i wogule a on sobie chodzi na piwko jakby nigdy nic a mowil ze nie mozna tam pic. ja ledwo zyje bo musze sama wszystko zrobic a on sie swietnie bawi.
 
Witam w ten niedzielny poranek:-)
dawno sie nie odzywalam bo moja mala jest bardzo zajmujaca:-).Dziewczyny mam pytanko od kilku dni (bo jestesm chora i biore leki) karmie mala Nan H.A 1 a ona od wczoraj zaczela robic zielone kupki, poradzcie o czym to moze swiadczyc?

A czy ktoras z was byla w tej poradni na Junoszy?bo mam tam sierowanie ze szpitala na kontrole.

aluśka :) moje najserdeczniejsze gratulacje!!!!!!!
 
reklama
Witam słonecznie!
U mnie obiad proszony,siorka M ma przyjechać z rodzinką - przy okazji pieczarki zabierze i teście się wprosili:confused2:.Kalafiorowa,gołąbki po cygańsku,chlebek pieczony, gofry i lody.A wieczorem pierogów ruskich trzeba do stolicy nalepić żeby z głodu stare nie padło:-p:-D.Pieczarki z papryką zrobione na zimę,więc mam trochę piwnicę załadowaną:tak:.
Miłego dnia dla wszystkich:tak:!
 
Do góry