reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Środek tygodnia i rodzice na imprezce???hmm...;-)
no tak bodajze 40 -ste czy 50 -te urodziny znajomej z pracy... :-D
Mi tez sie sen marzy bo jestem jakas zmeczona i zle sie czuje:no:
Jem wlasnie kolacyjke i nie wiem czy dotzrymam do konca filmu:confused2:
smacznego nie usnij przy tej kolacji...
a widzialas zdjecie malego od Asi ??
słyszałam o tym, ale nie zawsze się to sprawdza, z tego wynika, że u mnie powinna być dziewczynka, a jest chłopak

a tak ogólnie to u nas nadal, zimno i śnieg. A do tego jutro zapowiadają minusowe temperatury, a opony zimowe dopiero w piątek nam przyjdą:crazy:. A miałam jechać dziś małemu kupić czapkę na zimę, bo nie zdążyłam jeszcze.
no ja mialam to szczescie :laugh2:
my tez jeszcze bez czapki na zime...
ubieram mu dwie :rofl2:

oj ja też, ale tak mi się nie chce robić, żeby sam się upiekł:-)
znam fajny przepis na sernik na mleku :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja też nie chciałabym, mam brata 12 lat starszego to nie jest dobra różnica wieku dla rodzeństwa.
A jaka praca szukasz? jaki zawod?
moze podaj namiar na nk:-):-)
sundey ja szukam jak narazie coś biurowego, jakieś urzędy, jestem po prawie UMCS, ale na razie stanęłam w miejscu, Hubert wyskoczył w między czasie,
nie mam konta na nk.

A Ty jaki zawód?
 
Do góry