reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moj tez jest w Anglii:tak::tak:
Ciekawe jak mala Tobie bedzie spala po tej kaszce
Moje nie za bardzo chcialy jesc kaszke lyzeczka a wieczorem to nie jadly nigdy:no::no::no:Jak kilka razu dalam Im an sniadanie to zjadaly nawet polowy z tego co uszykowalam:baffled:pewnie bylo za bardzo sycace dla Nich

Oliwka jada kaszke zawsze na sniadanie :tak:Tzn z samego rana ma butle a pozniej kaszke A wieczorem tez staram sie dac jej kaszke z lyzeczki Ale to zalezy od niej bo jak mi usypia na stojaco to nie mecze jej lyzeczka Tylko dodaje troche kaszki do butelki

Ide zaraz spac Bo nie wiem co dzisiejsza noc przyniesie
 
reklama
No jest troszke smutno to fakt.Ja zawsze mowie ze nawet nie mam sie z kim poklocic:-D:-pTeraz bedzie najgorzej jak beda takie dłuuugie wieczory,bo latem jest tak jakos lepiej

Dobranoc:-)
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
a no właśnie nie am sie nawet z kim podroczyc do kogo gęby wieczorkiem otworzyć a nocką nawet i co innego ;-);-);-);-)
na szczescie mam juz prace (swoja droga ciekawe jak długo:sorry2::sorry2::sorry2:) i ten czas jakos tak szybciej leci tyle ze teraz licze czas od weekendu do weekendu:-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
a no właśnie nie am sie nawet z kim podroczyc do kogo gęby wieczorkiem otworzyć a nocką nawet i co innego ;-);-);-);-)
na szczescie mam juz prace (swoja droga ciekawe jak długo:sorry2::sorry2::sorry2:) i ten czas jakos tak szybciej leci tyle ze teraz licze czas od weekendu do weekendu:-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A dlaczego od weekendu do weekendu:confused::confused::confused:
Sorki jak czegos nie doczytalam

Ja sie powoli zmywam;-):-)
 
juuuppppiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
jestem!!!!!!!!!!!!111:-D:-D:-D:-D:-D
w koncu udalo mi sie otworzyc strone;)))))
a myslalam ze dzis psokojnie posiedze bo dziewczyny juz o 21 spaly.
mala w dzien nie spala wiec szybko zasnlea
dzien jak co dzien.spacer do szkoly zaliczony,nawet mocno nie zoklysmy.mama wziela miare na nowy pokrowiec od deszczu na wozek bo ten po Paulinie juz sparny i niewiele dawal.mam nadzieje ze szybko go uszyje


moja siostr cioteczna w ciazy,pocztake.jej brat wczoraj powiedzial ze jej maz narozrabial wiec y ze blizniaki:-)on potwierzdial ale jakos tak dziwnie.
potem moj ojciec mowi ze podbno trojaczki:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
o ja Cie.......
w szoku bylam niezlym
 
jak juz sie pojwilam to zadnej ni ema:baffled:
w ogole mnie nie zauwazcie]:-(


Czesc dziewczyny Narazie wpadla tak samolubnie sie POCHWALIC NOCKA
Jestem taka zadowolona ze nie wiem jak to opisac :-)

OLIWKA USNELA o 21,10 wypijajac mleczko z kaszka Pozneij obudziala sie dopiero po 3 A te 6 godzin spania jak na nia to juz bylo super :-)
Pojeczala chwile Ale nie plakala strasznie :-) Dalam jej wode ktora mialam juz wczesniej przygotowana Ale nie chciala Wiec pomyslalam sobie ze moze wypije cieplejsza herbatke i wypila 30 ml herbatki i spala do 7 :-)
Obudziala sie spkojinie bez placzu :-)Siedziala sobie i gadala Zrobilam jej mleko i dalam flaszke i sama pila Co tez sie pierwszy raz z mlekiem zdazylo :-)
Ona od soboty nauczyla sie trzymac sama buteleczke :-)

Normalnei jestem taka szczesliwa :-)

Zaraz was poczytam :-)

to gratulacje,trzymam kciuki za kolejne noocki


Ano i zapomnialam sie przywitac
Jak tam w nowym czasie? Mała obudziła się o 8, kurcze, a już było tak fajnie pospać do 9 czy nawet 9.30, ech...
A za oknem biało, mgła tak gęsta, że samochodów nie widac na dole.
Mała uzależniła się od mini mini, kuźwa, jak tylko oczy otworzy to sisi i baje. masakra. I mogłyby lecieć od rana do wieczora. Jak tylk ooderwę się od kompa, ogarne pokój i uszykuję obiad konieć na dziś, dopiero wieczorem na uspokojenie, wyciszenie, kołysanka i spać.
Ale mam lenia jak widzę taka szarugę...

moja to ja sie rano obudzi to od razu mowi mam kuu,zeby jej bajke o koniu wlaczyc:-)


Oczywiscie ,że żona ,nie przyszło mi do głowy ,ze obok męża miałabym mame,czy teściową sadzać,mama zawsze z dziećmi z tyłu:tak:

Witam sie i ja ,gardło mnie boli i taka słaba jestem,w ogóle do du... się czuje ,bo z m sie pokłociłam wczoraj ,nie mogę czsami z nim sie dogadać ,dziś nawet wstał ,sam sobie zrobił kawe ,śniadanie i wyszedł do pracy ,a zawsze tą pierwsa kawę piliśmy razem,czasami nie wiem co to będzie ,mam wrażenie pewnego oddalenia m-y nami.M mówi ,ze ja jestem kłotliwa i sie czepiam ,a ja chce tylko z nim pogdać ,żeby rozumiał moje racje ,niestety on słyszy to co chce:wściekła/y:to sie troszke wyżaliłam

Malinka zdrówka dla Julki
maltanka gratulacje pierwszego ząbka ,
wiktoria ,to sie teraz będzie działo ,super ,ze m przyjechał:tak:

a ja mam w kompie straszny rozgardiasz ,zdjęcia pomieszane ,masakra ,ale kakoś nie mam weny do takiego grzebania:no:

zdrowka.pewnie od dzieciakow zlapalas
ja sie ze swoim tez dogadac nieraz nie moge,.albo czesciej niz nieraz ale tak to jest jak sie baran z eskorpionem do kupy zejda:-)

hej
nie zagladalam bo nie bylo czasu....
wczoraj robilam troche za szofera :cool2: hehe fajnie sie jezdzi - szkoda ze bez papierka... :sorry2::-(
dzisiaj od rana zakupy sprzatanie obiad...
od rana jest dzicz...
a popoludniu ide na tipsy.... od mamy koelzanka z pracy :tak:

do tego od czwartku przychodzi moj tata na mieszkanie bo Panstwo G. zwalaniaja nam claa lazienke i wynosza wszytko zeby odlaczyc jakies rurki i cos z przylaczem robic... bo jak wujek przyjdzie kafelkowac to zeby bylo juz gotowe....:tak::tak:
a od soboty dostajemy juz klucze :tak:
w przyszlym tygodniu m robi na 11:30 wiec caly dzien go nie bedzie no i ja i moj mlodszy brat pozrywamy sobie tapety i boazerie :tak::tak::tak: a wujcio moze tez juz przychodzic kafelkowac :-D:-D:-D

no to trza sie powoli zbierac :sorry2:

nie szalej tak


hi hi Ania ja przy 2 dziecku też bym pewnie miała luzik ale 4:szok::szok::szok::szok::szok:nie nie nie :no::no::no::no:ja chcę się wreszcie wyspać:tak::tak::tak::tak: mieć więcej luzu:tak::tak::tak::tak: zero pieluch:tak::tak::tak::tak:wyrastających zębów:tak::tak::tak::tak: ślinotoków:tak::tak::tak::tak:poplamionych dywanów:tak::tak::tak::tak: ech się rozmarzyłam :-D:-D:-D:-Djeszcze jakieś 18 lat i odetchnę:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:

heheheheh
dobra jestes!

Ania jakąś wróżbę ci trzeba postawić:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
boziu trzeba umyć się ubrać i do pracy zbierać a tu ciemno zimno i do tego brzuchol boli:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(a buuuuuuuuuuuuu:-:)-:)-:)-(my kobiety to mamy przegrane:-:)-:)-:)-(

a pyralginee probowals brac?


dziewczyny mam prośbę
TRZYMAJCIE JUTRO ZA MNIE BARDZO MOCNO KCIUKI :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: ok 16.00-17.00 :-)

ide jutro na rozmowę w sprawie pracy więc garść szczęścia mi się przyda :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

nie zapomnijcie o mnie jutro :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)

tzryammy mocno!!!!!!!!!!!11

i mam wiadomosc z ostatniej chwili choc moze juz o niej wiecie
dziewczynie z watku ciąża po poronieniach ktos napisał wiadomość czy nie ma do sprzedania zwłok dziecka (wogóle posta na forum też takiego strzelił) bo chetnie by sie z nimi zabawił, jak to przeczytałam to włosy mi deba stanęły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ponoć opisał co by z nimi robił itd :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najgorsze chamstwo na świecie normalnie nie wiedzialam ze mozna byc az takim bydlakiem niedobrze mi sie robi jak o tym pomysle :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ponoc wysłał to niejednej osobie, ale zglosily juz adminowi i usunieto te posty, jakby ktoras nie daj Boże cos takiego dostała proszę zgłoście na policję ja tez tak zrobie, w imieniu swoim i wszystkich innych mam

brak slow na takich...

i obys w tej motywacji wytrwała :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
trzymam mocno kciuki, po dwuch dniach juz jest dobrze to znaczy ze juz wie ze to mama ma władze w rekach i ze jak mowisz nie to znaczy nie :tak::tak::tak::tak:
trzymaj tak dalej ;-);-);-);-)

a moj m pracuje u polskiego pracodawcy ktory ich wysyła w delegacje trzy lub dwutygodniowe czasem krocej a ze mu sie nie oplaca w polsce robic wiec do niemiec wyjezdzają, tym razem w niemczech nie ma roboty to do wawy pojechal w czwartek piątek maja wrocic :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
robia w piaskowcu no ogolnie w kamieniu, jako montarzyści balustrady, tarasy, framugi okien i drzwi, kominkikolumny itd itd... wszystko co mozna kamieniem obłożyć nie sa to dlugie wyjazdy ale ile mozna??? jak on tylko na dwa trzy dni do domu przyjezdza to jakiąś 1/5 roku jest w domu moze nawet mniej

do stolicy?niedaleko mnie:-)

witamina d to vigantol jak dobrze kojarze???

od kad czarek skonczyl roczek lekarka kazala odstaic dotychczasowe witaminy i dawac vibomil, 3 kropelki dziennie, to caly zestaw witamin:tak::tak::tak::tak:

ja swojej daje vibomil jak mam


ANABUBKA
To rzeczywiscie niezle narozrabial:szok:;-):-D:-D

Ja juz zmykam
Dobranoc:-)

narozrabial i z tego co wiem to naturalnie tak:-)

a ja jutro z Weronika do endokrynologa jade
ostatnio sie umawialam z siora ale akurat tak pracuje ze w tym czasie co mi potrzeba jest w pracy.ale tesc ma wolne to nas autem zawiezie wiec pewnie mala w tetre i nocnik ze soba wezme co by jej w pampersa nie wsazdzac
 
reklama
Czesc mamuski Noc byla masakryczna

Polozylam sie po 22 jak z wami przestalam pisac I polezalam kilka minut i sie zaczelo Oliwka zaczela sie budzic Musialam wstawac non stop podac jej smoczka Pozniej zrobilam wody cieplekszej to 10 ml wypila ale nadal nic nie dalo to herbatki cieplejszej jej dalam I dalej wiercila sie Plakala pojekiwala itp Wzialam ja do nas do lozka to zaczela przysypiac na 5 minut i zas wrzask itp A ja zas herbatka Nie poddalam sie a juz klnelam po dnosem bo nic nie spalam I tam do 3/4 godziny bo juz nie wiem ktora dokladnie byla Bo bylam nieprzytomna Pozniej juz lepiej usnela I spala do 6,30 ale kilka razy smoczek musialam podac Ja o 6 wstalam bo juz z tego zmeczenia zasnac nie moglam G juz mowila daj jej to mleko a ja uparcie nie i nie I jak wczoraj jadla kaszke o 19,30 tak mleko o 6,30 w nocy wypila ogolnie 10 ml wody i 60 ml herbatki Mam nadzieje ze oduczysie kiedys nawet tej herbatki
 
Do góry