reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Czesc dziewczyny Narazie wpadla tak samolubnie sie POCHWALIC NOCKA
Jestem taka zadowolona ze nie wiem jak to opisac :-)

OLIWKA USNELA o 21,10 wypijajac mleczko z kaszka Pozneij obudziala sie dopiero po 3 A te 6 godzin spania jak na nia to juz bylo super :-)
Pojeczala chwile Ale nie plakala strasznie :-) Dalam jej wode ktora mialam juz wczesniej przygotowana Ale nie chciala Wiec pomyslalam sobie ze moze wypije cieplejsza herbatke i wypila 30 ml herbatki i spala do 7 :-)
Obudziala sie spkojinie bez placzu :-)Siedziala sobie i gadala Zrobilam jej mleko i dalam flaszke i sama pila Co tez sie pierwszy raz z mlekiem zdazylo :-)
Ona od soboty nauczyla sie trzymac sama buteleczke :-)

Normalnei jestem taka szczesliwa :-)

Zaraz was poczytam :-)
 
reklama
cześć :-):-)

my spaliśmy do 7.00 :tak::tak::tak::tak:

niestety pogoda pozostawia do życzenia bo pada :cool::cool::cool:

Oliwka już po kaszce,M poszedł po śniadanko.
Ja jeszcze w piżamie :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Oliwka dostała od kuzyna trochę resoraków,dziś wstała od razu do aut i cały czas bawi się tymi resorakami :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Czesc dziewczyny Narazie wpadla tak samolubnie sie POCHWALIC NOCKA
Jestem taka zadowolona ze nie wiem jak to opisac :-)

OLIWKA USNELA o 21,10 wypijajac mleczko z kaszka Pozneij obudziala sie dopiero po 3 A te 6 godzin spania jak na nia to juz bylo super :-)
Pojeczala chwile Ale nie plakala strasznie :-) Dalam jej wode ktora mialam juz wczesniej przygotowana Ale nie chciala Wiec pomyslalam sobie ze moze wypije cieplejsza herbatke i wypila 30 ml herbatki i spala do 7 :-)
Obudziala sie spkojinie bez placzu :-)Siedziala sobie i gadala Zrobilam jej mleko i dalam flaszke i sama pila Co tez sie pierwszy raz z mlekiem zdazylo :-)
Ona od soboty nauczyla sie trzymac sama buteleczke :-)

Normalnei jestem taka szczesliwa :-)

Zaraz was poczytam :-)

no widzisz i nie jest aż tak trudno tylko trzeba postawić ten pierwszy krok.

tylko staraj się nie dawać jej tej cherbatki :tak::tak::tak::tak:

jeszcze troche a będzie Ci przesypiać całą noc :tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dobry wieczór
moje dziecko śpi :)))
normalnie cud zobaczymy do której

ciesze się bo znalazłam fajne mieszkanko na sprzedaż problem w tym tylko ,że babcia która chce sprzedać boi się wpuścić kogoś obcego do domu jutro spróbuję do niej pójść jak będzie u niej opiekunka i sie dogadać
trzymajcie kciuki

nie wiem co jest ale mi emotki nie działają ...
I jak nocka? 3 mam kciuki za mieszkanie :tak:
Witam! Dzisiaj rano wywaliłam A. z łóżka i pojechał po wypis do szpitala bo dzwonilize juz jest. Niestety nerka lewa jest o połowe mniejsza ale miałam nadzieje że funkcjonuje dobrze a ona tylko w 20% pracuje a i prawa 80%:-:)-(Jutro jade do swojego pediatry żeby mi co nieco wyjaśniła bo niektórych rzeczy nie rozumiem:no:I będziemy łatwic fundację. Potem mielismy gości, potem bylismy u Mamy.
Zuzia dopiero zansnęła w dzień spała tylko 20min:wściekła/y:



A próbowałas kaszke na gęsto z łyzeczki?Moja jak zje o 19-19,30 to dopiero rano o 10 je sniadanie i nie budzi sie w nocy.



Teoretycznie powinnaś byc dopisana na karcie ale banki robia problemy z tym. Ja ostatnio w carrefourze tez w Inowrocławiu: wyjęliśmy z A. zakupy na taśmę, spakowalismy, A. poszedł wózek odprowadzic ja daje karte a kasjerka pyta sie czy mąż jest w poblizu-to krzycze do niego a ona patrzy, dopiero jak A. doszedła do kasy to przyjęła karte:wściekła/y::wściekła/y:


Wspólczuję:baffled:



Mi się nie otwiera:no:
Oj wspolczuje z tymi nerkami 3 mam za Zuzie kciuki Informuj nas co i jak
hejka.

Oliwka przyjechała pare minut po 19.00 :tak::tak::tak: wyszliśmy po nią na przystanek,z daleka mnie poznała i krzyczała mamo mamo.az mi łzy poleciały :tak::tak::tak::tak:

widziałąm w jej oczach wielka radość,tak się mocno wtuliła i dała mi duzego buziaka.:-)

całą drogę opowiadała mi że jechałą autobusem,że była z babcią,że była z babcią u Bozi,że karmiła psa.normalnie byłam w szoku.tak się rozgadała przez te 2 dni ze szok.nie widziałąm ją tylko te 2 dni a widzę wiele zmian.:tak::tak::tak::tak:


poszalelismy w domku,pobawilismy się a teraz już leży w łłóżeczku,na razie sobie śpiewa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a u babci to nawet zasypiała sama w pokoju,nikt nie musiałbyć a w domu to nie usnie sama w pokoju,ciekawe :sorry2:
Juz sobie wyobrazilam rozgadana Oliwke I ciebie szczesliwa :tak:
Witam kochane.
Nic nie poczytam....czasu brak...
Wybaczcie,że tylko od siebie,ale muszę Wam coś napisać ;-):-):-)
Dziewczynki dziś się uśmiałam z siebie w szkole,że hej.:-D:-D:-D
Profesorka powiedziała mi takie zdanie z pewną powagą ,niskim tonem i napięciem w głosie:
Pani Aneto .... muszę panią poinformować.......,że jest pani zagrożona.....:szok::szok::szok:
6 z polskiego na koniec semestru :-D:-D:-D:-D:-D
Co mi baba stracha napędziła pierwszą częścią zdania to moje.....:-D:-D:-D:-D:-D

Uciekam kochani małego kąpać i czas nieco odpocząć w mężusiowych ramionach
:-D:-D:-D:-D:-):-):-)
GRATULACJE :tak:
cześć :-):-)

my spaliśmy do 7.00 :tak::tak::tak::tak:

niestety pogoda pozostawia do życzenia bo pada :cool::cool::cool:

Oliwka już po kaszce,M poszedł po śniadanko.
Ja jeszcze w piżamie :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Oliwka dostała od kuzyna trochę resoraków,dziś wstała od razu do aut i cały czas bawi się tymi resorakami :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Oliwka jest dobra z tymi autkami ;-)
no widzisz i nie jest aż tak trudno tylko trzeba postawić ten pierwszy krok.

tylko staraj się nie dawać jej tej cherbatki :tak::tak::tak::tak:

jeszcze troche a będzie Ci przesypiać całą noc :tak::tak::tak:
No pozniej dam jej jeszcze raz wode Narazie herbatka to i tak mniejsze zlo Sukces jest i to ogromny :tak:

Wiktoria tak to jest zdjecie aktualne Obcielam wlosy W avatarze to zdjecie z kiedys tam :tak:

U nie sloneczko swieci Az zyc sie chce :tak:Dzis w planach okno umyc I na spacer sie przejsc Po drodze rachunek zaplacic :tak:
MILEGO DNIA
 
Witam
Dziewczynki jeszcze spia a M poszedl z mlodym do szkoly:tak:
Laptop mi znowu swiruje i tak ponad pol godziny wlaczalam go i wylaczalam na zmiane bo stale jakies zawiechy mial:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wczoraj pierwszy raz dalam swoim dzieciom po troszke czosnku na lyzeczce z miodem:tak::tak::tak:I nawet go przelkneli;-):-)
Teraz pytanie czy takie cos mam dawac non stop czy powiedzmy tydzien dawac tydzien przerwy i tak w kolko:confused::confused::confused:

dobry wieczór
moje dziecko śpi :)))
normalnie cud zobaczymy do której

ciesze się bo znalazłam fajne mieszkanko na sprzedaż problem w tym tylko ,że babcia która chce sprzedać boi się wpuścić kogoś obcego do domu jutro spróbuję do niej pójść jak będzie u niej opiekunka i sie dogadać
trzymajcie kciuki

nie wiem co jest ale mi emotki nie działają ...
I jak tam nocka:confused:Chociaz troszke lepsza od poprzednich:confused:Mam nadzieje ze tak

hejka.

Oliwka przyjechała pare minut po 19.00 :tak::tak::tak: wyszliśmy po nią na przystanek,z daleka mnie poznała i krzyczała mamo mamo.az mi łzy poleciały :tak::tak::tak::tak:

widziałąm w jej oczach wielka radość,tak się mocno wtuliła i dała mi duzego buziaka.:-)

całą drogę opowiadała mi że jechałą autobusem,że była z babcią,że była z babcią u Bozi,że karmiła psa.normalnie byłam w szoku.tak się rozgadała przez te 2 dni ze szok.nie widziałąm ją tylko te 2 dni a widzę wiele zmian.:tak::tak::tak::tak:


poszalelismy w domku,pobawilismy się a teraz już leży w łłóżeczku,na razie sobie śpiewa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a u babci to nawet zasypiała sama w pokoju,nikt nie musiałbyć a w domu to nie usnie sama w pokoju,ciekawe :sorry2:
Jakie musialyscie byc stesknione:tak::tak::tak:
I fajnie ze Oliwka sie tak rozgadala:-):tak:
Witam kochane.
Nic nie poczytam....czasu brak...
Wybaczcie,że tylko od siebie,ale muszę Wam coś napisać ;-):-):-)
Dziewczynki dziś się uśmiałam z siebie w szkole,że hej.:-D:-D:-D
Profesorka powiedziała mi takie zdanie z pewną powagą ,niskim tonem i napięciem w głosie:
Pani Aneto .... muszę panią poinformować.......,że jest pani zagrożona.....:szok::szok::szok:
6 z polskiego na koniec semestru :-D:-D:-D:-D:-D
Co mi baba stracha napędziła pierwszą częścią zdania to moje.....:-D:-D:-D:-D:-D

Uciekam kochani małego kąpać i czas nieco odpocząć w mężusiowych ramionach
:-D:-D:-D:-D:-):-):-)
Gratuluje:tak::tak:

WIKTORIA
No pisz Kochana jak tam po przyjezdzie mezusia:tak::tak::tak:Jak dzieci no i jak TY:confused::confused::confused:


MAMITKA
Mma nadzieje ze wsyzstkobedie dobrze:tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka i jak szczęśliwa że M w domciu?
No szczęsliwa.
No i co tu dużo pisać jak M przyjechał to ja spałam znaczy obudziłam sie o 00:30 ale go jeszcze nie było i napisałam gdzie są ale odpisał ze bedą dopiero za godzinke więdz sie położyłam jak przyszed to mnie obudził bo mu kazałam :tak::tak::tak:no ale za chwilke obudził sie Kamilek i tak nie spał jak od niego wstałam więdz położyłam sie koło niego M wypił piwko i przyszed do mnie i położył sie zamną nie musze chyba pisac co sie działo dalej :-p:-p:-p:-p:zawstydzona/y:Teraz pojechał klocki w samochodzie wymienic A dzieci szczesliwe ze mają tate
 
Imageshack - dsc01059h

to ja i Oliwka :-)
Dajcie znac czy wam sie to zdjecie otworzy
Mi otwiera się szybko i bez problemu.


dobry wieczór
moje dziecko śpi :)))
normalnie cud zobaczymy do której

ciesze się bo znalazłam fajne mieszkanko na sprzedaż problem w tym tylko ,że babcia która chce sprzedać boi się wpuścić kogoś obcego do domu jutro spróbuję do niej pójść jak będzie u niej opiekunka i sie dogadać
trzymajcie kciuki

nie wiem co jest ale mi emotki nie działają ...
Zaciśnięte kochana!
Tylko daj później szybko znać jak poszło, bo musze obad, albo obiado-kolację zrobić:-D


hejka.

Oliwka przyjechała pare minut po 19.00 :tak::tak::tak: wyszliśmy po nią na przystanek,z daleka mnie poznała i krzyczała mamo mamo.az mi łzy poleciały :tak::tak::tak::tak:

widziałąm w jej oczach wielka radość,tak się mocno wtuliła i dała mi duzego buziaka.:-)

całą drogę opowiadała mi że jechałą autobusem,że była z babcią,że była z babcią u Bozi,że karmiła psa.normalnie byłam w szoku.tak się rozgadała przez te 2 dni ze szok.nie widziałąm ją tylko te 2 dni a widzę wiele zmian.:tak::tak::tak::tak:


poszalelismy w domku,pobawilismy się a teraz już leży w łłóżeczku,na razie sobie śpiewa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a u babci to nawet zasypiała sama w pokoju,nikt nie musiałbyć a w domu to nie usnie sama w pokoju,ciekawe :sorry2:
Aż mi się udzieliło.
Moja jak pojedzie do babci na weekend nie robi na niej wrażenia. Ciężko ją do domu zabrać:-D


Czesc dziewczyny Narazie wpadla tak samolubnie sie POCHWALIC NOCKA
Jestem taka zadowolona ze nie wiem jak to opisac :-)

OLIWKA USNELA o 21,10 wypijajac mleczko z kaszka Pozneij obudziala sie dopiero po 3 A te 6 godzin spania jak na nia to juz bylo super :-)
Pojeczala chwile Ale nie plakala strasznie :-) Dalam jej wode ktora mialam juz wczesniej przygotowana Ale nie chciala Wiec pomyslalam sobie ze moze wypije cieplejsza herbatke i wypila 30 ml herbatki i spala do 7 :-)
Obudziala sie spkojinie bez placzu :-)Siedziala sobie i gadala Zrobilam jej mleko i dalam flaszke i sama pila Co tez sie pierwszy raz z mlekiem zdazylo :-)
Ona od soboty nauczyla sie trzymac sama buteleczke :-)

Normalnei jestem taka szczesliwa :-)

Zaraz was poczytam :-)
Super, tylko tak dalej i pamiętaj, jeszcze nie raz bedzie chciłą Cię złamac i sprawdzić-raz się podasz i przegrana na calej linii!!!


Wczoraj pierwszy raz dalam swoim dzieciom po troszke czosnku na lyzeczce z miodem:tak::tak::tak:I nawet go przelkneli;-):-)
Teraz pytanie czy takie cos mam dawac non stop czy powiedzmy tydzien dawac tydzien przerwy i tak w kolko:confused::confused::confused:
Ja myśłę, że warto by było dawać pierwszy tydzień co dziennie, a później to już co drugi dzień. Czosnek to silny antybiotyk, i co drugi dzien zda egzamin, a żołądek nie taki zmarnowany.

Ano i zapomnialam sie przywitac
Jak tam w nowym czasie? Mała obudziła się o 8, kurcze, a już było tak fajnie pospać do 9 czy nawet 9.30, ech...
A za oknem biało, mgła tak gęsta, że samochodów nie widac na dole.
Mała uzależniła się od mini mini, kuźwa, jak tylko oczy otworzy to sisi i baje. masakra. I mogłyby lecieć od rana do wieczora. Jak tylk ooderwę się od kompa, ogarne pokój i uszykuję obiad konieć na dziś, dopiero wieczorem na uspokojenie, wyciszenie, kołysanka i spać.
Ale mam lenia jak widzę taka szarugę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć dziewczyny!
wybaczcie ale nie nadrobię. tyle naskrobałyście. nie zaglądałam 2 dni.
w sobotę pomalowałam sobie kuchnię i tak mi jakoś zeszło do wieczora,a wczoraj cały dzień goście.

u nas po tej zmiane czasu wieczory są ciężkie mały zaczyna wcześnie marudzić.próujemy go jednak przetrzymać. dzisiaj wstał mi o 6.00 także nie jest źle bez pobudek w nocy.

acha i mamy w końcu jednego ząbka, dolną jedynkę:tak:

pogoda u nas rewelacyjna słoneczko świeci a na termometrze 11 stopni, wyruszamy chyba na spacerek.

później was troszkę poczytam

miłego dnia
 
Do góry