reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hejka.
my dziś wstaliśmy o 6.40.
kurcze już tak fajnie mi Oliwka wstawała tak 7.00-8.00 a teraz po tym przestawieniu czasu po 6.00 nie podoba mi sie to :no::no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja jakas podenerwowana od rana jestem :tak::tak::tak: brzuch mnie boli,już się denerwuję tą rozmowa popołudniową :tak::tak::tak::tak:




dorota nie przejmuj sięto było do przewidzenia że jak jedna noc była ok to kolejna może być do bani i tak co jakiś czas ,to dopiero poczatek,drugą noc ją przyzwyczajasz,nie oczekujmy za pierwszym razem códów.

trzeba uzbroić się w cierpliwośc i przeczekać.

ja np jak odzwyczajałąm moja Oliwkę od smokajak miała 1,5roku to 3 wieczory miałam katastrofalne i noce,darła się w niebogłosy a 4 noc była już super,smoka nie zawołała bo wiedziała że już go nie dostanie,musisz dać jej trochę czasu na przestawienie się i zaakceptowanie nowej sytuacji :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
dasz radę :-)
 
reklama
Hej dziewczyny
Czytam od 7 , pozaznaczałam sobie cytaty, ale tak zgłodniałam, że najpierw jakąs kanapkę strzele, bo zaczyna mi coś grać, hihi. mam nadzieję, że nie uciekniecie.
 
Witam
Jestem niewyspana,zla i gardlo mnie boli:no:Dominik kaszle ale do szkoly oczywiscie musial isc:no:Jak bedzie w ciagu dnia mi kaszlal to siedzi w domu do konca tygodnia
Dziewczynki jeszcze spia:tak::tak::tak:
Pogoda sie chyba spierniczyla bo nie widac sloneczka i chyba padalo w nocy:no:Poza tym ogladalam wczoraj pogode i niestety ma byc juz coraz zimniej brrr
Musze Dominikowi posciagac cieplejsze buty z garderoby bo ten uparciuch chodzi caly czas w adidasach i bez rajstop tylko w skarpetkach:no::no::no:

ANABUBKA
Powodzenia u lekarza:tak::tak::tak:

DOROTA
Wpolczuje nocki:no::no::no:Ale dobrze ze nie uleglas i nie dalas w nocy mleka:tak::tak::tak:Mysle ze po kilku takich nockach mala sie przyzwyczai i pozniej tez odzwyczaisz Ja od herbatki:tak::tak::tak:
Ja nie mialam takich problemow bo moje dzieci nigdy nie pily w nocy nawet wody:tak::tak::tak:Jedyne mleko ktore pily w nocy to byl cyc ale to bylo i tak krociutko:tak::tak::tak:
 
AGNES
Wspolczuje Tobie tych pobudek:no::no::no:Jakby moje wstawaly mi o 7 rano :szok::szok:to łooo chyba bym zwariowala:-D;-)
Jak obudza sie kolo 8 to jest masakra,bo wiem ze lubia sobie pospac:tak::tak::tak:

LUNKA
Smacznego:-)
 
Oliwka wozi w ózku teletubisie i spiewa im kołysankę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a ja wczoraj wygraąm aukcję na allegro 2 pary jeansów i bluza i bluzka dla Oliwki zi zapłaciłam 15zł :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Dawaj Ja do mnie:-D:-D:-DU mnie nie ma wychodzenia z pokoi przed 9 rano:-);-):-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D czyli stosujesz reżym :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja stale siedze na tym allegro ale jakos juz nic nie wygrywam:confused2:W sumie to nie ma takich rzeczy co by mi sie podobaly az tak:confused2::crazy:
Kupilam mlodym te kurteczki i dzisiaj albo jutro powinny juz byc:tak::tak::tak:
Patrzylam tez na kozaczki ale jak pojechalam do sklepu to byly ladniejsze i w sumie cenowo tak samo bo na allegro dochodzi jeszcze wysylka,wiec kupilam w sklepie:-):tak:

Ja ostanio powystawialam na allegro i jedna rzecz juz ktos licytuje a wszystkie inne obserwuja:-)
Zaraz dam Wam linka

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D czyli stosujesz reżym :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kochana ,nazywaj to jak chcesz:-pAle to dziala:-);-)


Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Jeszcze mam kilka rzeczy do wystawienia,wiec moze dzisiaj mi sie uda

Dobra,ja zmykam jeszcze do wyrka:-)
Do pozniej i nie piszcie za duzo zebym mogla nadrobic:-p:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam przt porannej kawce
Dziewczyny mam za soba pierwszą przespaną noc od niepamietnych czasów :-D fakt ,że z pobudkami bo Lena jak się obudzi to od razu się drze jakby ją zabijali ale to i tak wielki sukces więc się ciesze i wracam do normalnego funkcjonowania powoli :tak:
 
Do góry