reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze miasto - luźny temat:):)

Dziewczyny nie ma sprawy, wszystkie się pomieścimy na plaży :tak: I te kobietki ze śląska i wielkopolski też zapraszamy z Maluchami, kazda para rąk się przyda do budowy, bo to będzie ogromnyyyyyyy zamek :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny nie ma sprawy, wszystkie się pomieścimy na plaży :tak: I te kobietki ze śląska i wielkopolski też zapraszamy z Maluchami, kazda para rąk się przyda do budowy, bo to będzie ogromnyyyyyyy zamek :-D:-D:-D:-D:-D:-D

he, he wiekszy niż w MALLBORCU !!!

Jak się wszystkie zbierzemy i połączymy nasze siły to zamek w Malborku stanie się taki "tyci tyci" w porównaniu do naszego :-):-):-)
 
Ja się tu jeszcze nie wpisałam:-)
Pochodzę ze Starachowic w świętokrzyskiem, mąz pochodzi z Białej Podlaskiej, a mieszkamy w Grajewie niedaleko Ełku.Straszliwa, straszliwa dziura, której ni elubie. Basenu nie ma, w ogóle niczego nie ma:no:. Masakra! Ale cóż? Mąż jest strażakiem i tu dostał przydział służbowy. I co było robić? Zebralismy klamoty i przyjechaliśmy do Grajewa. Okolice są fajne i to jedyna pociecha - 40 do Augustowa, 25 do Ełku, kilka mniejszych jezior w okolicy. Mieszkalismy 6 lat w Wawie, więc ciężko było się przyzwyczaić do wiochy. Pozdrawiam! Nad je
 
Ja się tu jeszcze nie wpisałam:-)
Pochodzę ze Starachowic w świętokrzyskiem, mąz pochodzi z Białej Podlaskiej, a mieszkamy w Grajewie niedaleko Ełku.Straszliwa, straszliwa dziura, której ni elubie. Basenu nie ma, w ogóle niczego nie ma:no:. Masakra! Ale cóż? Mąż jest strażakiem i tu dostał przydział służbowy. I co było robić? Zebralismy klamoty i przyjechaliśmy do Grajewa. Okolice są fajne i to jedyna pociecha - 40 do Augustowa, 25 do Ełku, kilka mniejszych jezior w okolicy. Mieszkalismy 6 lat w Wawie, więc ciężko było się przyzwyczaić do wiochy. Pozdrawiam! Nad je


Mieszkam 20 km od bialej podl. :-)
 
Daisy :-D, mój mąz bardzo tęskni za swoimi rodzinnymi stronami. Mnie też się Biała podoba.Takie miasto nie za duże, nie za małe- wsamorazowe:-)
A chciałam dopisać, że nad jeziorem tez zamki z piasku całkiem niezłe wychodzą, może ni etakie jak nad morzem, ale zawsze. No i do mnie bliżej Ślązaczkom:tak:
 
Dmuchawiec a nie mysleliscie o powrocie do Białej Podl. z tego co sie orientuje ostatnio były przyjecia do strazy do bialej i do międzyrzeca podl. (wiem bo mój tato jest strażakiem:-))

pozdrawiam
 
Myslelismy o Lublinie na poczatku.Jak nas dali do Grajewa, to nie mozna było sie przeniesc.Teraz pewnie nie byłoby juz takiego problemu, ale kupilismy tu mieszkanie na kredyt ...Wiesz jak to jest, zadomowilismy sie.Ale, szczerze mowiac z drugiej strony nie wyobrazam sobie zostac tu na zawsze, wiec moze?
Swoja droga strazaki to fajne chłopaki, prawda?:-D
Buziak!
 
reklama
Oj tak strażaki to fajne chłopaki.....moj mąż chciał się załapać ale jak był młody to załatwił sobie "d"kategorie bo przecież nie chciał isc do woja i tym samym zamknął sobie droge do mundurówek :(

pozdrawiam
 
reklama
Do góry