reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Ollcia - sorrrrrki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-)..ale może drugi będzie Mateuszek;-)..
Oczywiście miałam na myśli Bartusia:-)..ale ja już tak ostatnio mam, że non stop coś mylę, zapominam itp..

dobra, dobra, wybaczone :-D

Mieszkam niedaleko ulicy Matejki.
W Zabrzu nie polecam dr Mizgały. Powodów mam wiele. Obecnie jeździmy z dzieciątkami do Katowic ale tu też beznadzieja. Chciałabym zapisać się do jakiejś zabrzańskiej przychodni ale chcę na dzieciach testować kolejnego lekarza.

ooo, to blisko mnie mieszkasz :tak::tak:
Co do lekarzy to ja z naszej pediatry jestem naprawdę zadowolona i najważniejsze że Bartek ją lubi :tak:
 
ja moge polecic pediatre mojego kacpra, to jest doktor stanislaw ronczkowski, przyjmuje w przychodni vademecum na zaborzu, jest z niego naprawde super lekarz bardzo przejmuje sie swoimi pacjentami itd,

Glos Zabrza i Rudy Slaskiej a tu o zabrzanskich trojaczkach:-D
 
ja moge polecic pediatre mojego kacpra, to jest doktor stanislaw ronczkowski, przyjmuje w przychodni vademecum na zaborzu, jest z niego naprawde super lekarz bardzo przejmuje sie swoimi pacjentami itd,

czy pan doktor daje prywatny nr telefonu? czasem jest jakis problem z dziecmi wieczorem albo w weekend
 
sithia witaj w naszym gronie:-)
Ja nie narzekam na moich pediatrów - z przychodni na Koperniku,dr Śliwa- stary ale wie co robi,i dr Scholz - miła i kompetentna lekarka:tak: Nie było sytuacji żeby źle poradzili,a jak Damian był malutki to często u nich bywałam;-)

Z plecami lepiej,jutro z młodym jedziemy do dentystki,znacie jakiś fajnych pedodontów? ja znalazłam tylko na Górze Św.Anny ale lekarka jest wredna,i chciałabym ją zmienić:wściekła/y:
 
czy pan doktor daje prywatny nr telefonu? czasem jest jakis problem z dziecmi wieczorem albo w weekend
powiem Ci,że nawet go oto nie pytałam:eek:własciwie ale bede w przyszlym tyg, na szczepieniu to napewno zapytam! Powiedz mi kiedy rodziłas i gdzie bo widze,że nasze pociechy mają tyle samo tzn.mój ma 3miesiace 3tygodnie i6dni :-D
 
powiem Ci,że nawet go oto nie pytałam:eek:własciwie ale bede w przyszlym tyg, na szczepieniu to napewno zapytam! Powiedz mi kiedy rodziłas i gdzie bo widze,że nasze pociechy mają tyle samo tzn.mój ma 3miesiace 3tygodnie i6dni :-D

rodziłam 15 lipca w Świętochłowicach. Na Traugutta byłoby bliziutko ale ten szpital w Świętochłowicach polecił mi mój gin :-)
 
Hej,ja po wizycie u lekarza no i mamy poczatek oskrzeli.Sithia ja też rodziłam w Świętochłowicach tyle ze w kwietniu.Piszę taka trzcionka bo system ledwo zipie. Wczoraj były naprawy a dzisiaj ledwo sie uruchomił. Szkoda gadać
 
rodziłam 15 lipca w Świętochłowicach. Na Traugutta byłoby bliziutko ale ten szpital w Świętochłowicach polecił mi mój gin :-)
no a ja 16 lipca :) na traugutta bo tam pracuje mój lekarz ;-)ile wazy twoja córka i ile mierzy :)?
czyli niedziela i poniedzialek wypadaja mini urodzinki naszych pociech ;-)
 
reklama
Do góry