reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co ja mam się ubrać?

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Która z nas nie ma takich dylematów? Ale od dziś wybór może być łatwiejszy :-) Po prostu pokaż nam swoje zdjęcie, powiemy prawdę!
 
reklama
heheh...no rzeczywiście :-)
To może jeszcze raz.
Jest tu dużo czarownic które patrzą w szkło i prawdę piszą...lepiej? ;-) :-D
 
No wlasnie .... ja dzis na zakupach taki sweterek sobie wypatrzylam.. przymierzylam nawet i wzielam do domu,m ale metki nie oddarlam... Powiedzcie - pasuje na cegle czy nie (tylko szczerze - opinii typu - extra nie przyjmuje. )
Interesuje mnie tylko szczera prawda.

 

Załączniki

  • Photo-0092.jpg
    Photo-0092.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 526
  • Photo-0094.jpg
    Photo-0094.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 551
  • Photo-0093.jpg
    Photo-0093.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 543
  • Photo-0095.jpg
    Photo-0095.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 493
Kasia mi sie wydaje ze swetr przez swoją długość skraca ci proporcje ciała wydłuza góre skraca nogi... ale moge sie mylić ...
 
Kaśka, sweterek jest super i bardzo dobrze w nim wyglądasz. Każdy sweter za tyłek będzie optycznie skracał nogi, ale trudno zimą chodzić w łaszkach do pępka. Ja bym raczej dodała do niego kontrastowy pasek, który pokaże, gdzie masz górę, a gdzie zaczynają się Twoje nogi :tak:
Jeszcze lepiej, gdybyś do tego sweterka (z np. czarnym paskiem) dorzuciła portki w kolorze swetra albo zbliżonym. Albo jakieś szpile w kolorze spodni, żeby optycznie dodać tej nogi od dołu ;-)
 
reklama
Sweterek ładny, ale tak jak dziewczyny piszą skraca Cię, plusem jest paseczek, no ale. Natomiast podobasz mi się na tym zdjęciu bez sweterka, pasek pięknie zaznaczył Ci linnie tali, to na plus.
Zamiast sweterka polecam krótki żakiecik zapinany na jeden guzik na linni pasa:-)
 
Do góry