reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

W co ja mam się ubrać?

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Która z nas nie ma takich dylematów? Ale od dziś wybór może być łatwiejszy :-) Po prostu pokaż nam swoje zdjęcie, powiemy prawdę!

reklama

megusek

Rozwiązania
0
heheh...no rzeczywiście :-)
To może jeszcze raz.
Jest tu dużo czarownic które patrzą w szkło i prawdę piszą...lepiej? ;-) :-D

Kasia Irlandka

10/2006 06/2009 :)
Miasto
Gdzies, lecz nie wiadomo gdzie
Rozwiązania
0
No wlasnie .... ja dzis na zakupach taki sweterek sobie wypatrzylam.. przymierzylam nawet i wzielam do domu,m ale metki nie oddarlam... Powiedzcie - pasuje na cegle czy nie (tylko szczerze - opinii typu - extra nie przyjmuje. )
Interesuje mnie tylko szczera prawda.

Załączniki

agata077

Czerwcowa mama 2009
Rozwiązania
0
Kasia mi sie wydaje ze swetr przez swoją długość skraca ci proporcje ciała wydłuza góre skraca nogi... ale moge sie mylić ...

^marta^

mamuśka
Miasto
Bergen
Rozwiązania
0
zgadzam sie z Agata077 i dodam ze ramiona masz w tym swetrze duze i kolor nie pasuje do Ciebie

kalina_malina

Rozwiązania
0
Kaśka, sweterek jest super i bardzo dobrze w nim wyglądasz. Każdy sweter za tyłek będzie optycznie skracał nogi, ale trudno zimą chodzić w łaszkach do pępka. Ja bym raczej dodała do niego kontrastowy pasek, który pokaże, gdzie masz górę, a gdzie zaczynają się Twoje nogi :tak:
Jeszcze lepiej, gdybyś do tego sweterka (z np. czarnym paskiem) dorzuciła portki w kolorze swetra albo zbliżonym. Albo jakieś szpile w kolorze spodni, żeby optycznie dodać tej nogi od dołu ;-)

reklama

mikimauro

Miasto
Irlandia/Co.Clare
Rozwiązania
0
Sweterek ładny, ale tak jak dziewczyny piszą skraca Cię, plusem jest paseczek, no ale. Natomiast podobasz mi się na tym zdjęciu bez sweterka, pasek pięknie zaznaczył Ci linnie tali, to na plus.
Zamiast sweterka polecam krótki żakiecik zapinany na jeden guzik na linni pasa:-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry