reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia -pytania,obawy i niepokoje/reakcja dzieci na szczepienia

mnie by chyba glowa zaczela bolec jak bym posluchala Radia Maryja:-D

Ja sie nie zaszczepie i malego bo jest to jeszcze duza niewiadoma. Wiele osob zmarlo po wzieciu tej szczepionki ( zreszta nawet po szczepionce normalnej przeciwko grypie osoby umieraja- moja ciocia dala kiedys jednej pacientce i sie jej na drogi dzien zmarlo) .
 
reklama
Nie ma co panikować.
Rocznie na powikłania po zwykłej grypie umiera na świecie 500 tys osób.
Świńska grypa naprawdę niewielkie żniowo zbiera;-)
 
fifi trixibell to jest racja tych statystyk nikt niestety nie mowi. Teraz swinska geypa wczesniej byla choroba wscieklych krow i cos tam jeszcze. Niedlugo to minie i pojawi sie cos innego. Kolezanki maz mial swinska grype, dostal temperatury pojechal do szpitala podali mu jakis zastrzyk i tabletki. Na drogi dzien wypisali do domu.
 
Dziewczyny!!! ABSOLUTNIE NIE SZCZEPCIE SIE!!! :no:ANI NIKOGO! nie wiem czy jestescie wierzące czy nie ale wiem że MATKA BOŻA OSTRZEGA PRZECIWKO TEJ SZCZEPIONCE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dużo osób po niej umiera...
wogóle ona nie pomaga...słuchajcie na ten temat Radia Maryja!!! wypowiadaja sie lekarze.
O Mater :eek::eek::-D:-D
Radio Maryja? Matka Boża? :confused2::-D
 
Dziewczyny!!! ABSOLUTNIE NIE SZCZEPCIE SIE!!! :no:ANI NIKOGO! nie wiem czy jestescie wierzące czy nie ale wiem że MATKA BOŻA OSTRZEGA PRZECIWKO TEJ SZCZEPIONCE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dużo osób po niej umiera...
wogóle ona nie pomaga...słuchajcie na ten temat Radia Maryja!!! wypowiadaja sie lekarze.
o kurcze, ale masz kontakty(z Matka Boza!!!) wow:-D:-D:-D....
U mojej cory w szkole ponuje swinska grypa, miala ona przez 4 dni wysoka goraczka, katar, kaszel itd., ale nie jestem pewna czy to na pewno byla swinska grypa (bo obylo sie bez wymiotow i biegunki), ale juz przeszlo:tak:.
 
heh Anulka86 wymiata!wejdzcie na forum Zdrowa mama----->Spirala.tam jest jeszcze lepsza jej wypowiedz.a co do Swinskiej grypy to tu kilka osób ją przechodzi.u meza w firmie 3osoby.leza w domu.dostali lek i po wszystkim.ja nie szczepie ani siebie ani córci
 
reklama
Do góry