reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
wlasnie zadzwoniła do mnie Pani w sprawie pracy o 16 ide po dokumenty do wypelnienia a od ponidzaiłku do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:-D może w koncu zla passa sie skończyła
gratuluję Asiu !!!!:-D:-D:-D:-D
A ja WYJĘ z bólu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nic mi nie pomaga !!!!!
Na śniadanie jadłam kiciel i na obiad chyba też to samo będzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rozrywa mi dosłownie głowę,szczękę,nos na kawałki a buuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Moje mlode spia,Dominik u siebie a ja mam chwilke.Zrobilam juz sobie serniczek na zimno:-):tak:
Czekam za siora i za bratem bo przyjezdzaja dzisija bo jutro Im nie pasuje:tak:Tzn siorze by pasowalo ale woli jechac do tesciowej na imieniny bo tam bedzie chlanie-ale to dluga historia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A brat mial 18 urodziny wiec jutro poprostu wybywa:-p
Bylysmy prawie 2 godzinki na dworze ale wcale nie jest tak cieplo jak mi sie wydawalo

JOANNA
Super ze masz ta prace:tak::tak::tak::-):-):-)
 
Dorota to super że już do domu :-D:-D:-D
Ania mój Kubek też paste je :tak: ok to ja poproszę takie śniadanko :-)
tylko daj znac kiedy wpadniesz :)
witam :-) kaskę odebralam i zaszalalam bo akurat skończył mi sie fluid więc zakupiłam sobie Soraya Liftingujący SORAYA Strona z opisem produktu Lifting make-up i zel do mycia DAX COSMETICS a co Wibo, Lovely, Make-up Brillance (Fluid rozświetlający) ten fliud mialam ale nie byl rewelacyjny bynajmniej dla mnie :no: a teraz spadam bo mąz gotuje kapustkę z grochem moze cos pomogę Miłego dnia ;-)
super ze zrobilas zakupki dla siebie:tak:
Jestem,byłam na szybkich zakupach a teraz siedzę nad gorącym kubkiem pomidorowym:cool: a w kuchni pryczy się owocowa - na specjalne życzenie Olka.Pranie jedno prawie rozwieszone,drugie - kołdra na balkonie się suszy a już 3-cie mi się szykuje bo Julu się mlekiem z gwiazdkami pozalewał:crazy:.
lubie goracy kubek:-p
joasiu i bardzo dobrze że kupiłaś coś dla siebie:tak::tak::tak:tak trzymaj:tak::tak::tak:
oj anetko anetko kuruj się złotko ja mam często przy angini zapalenie dziąseł to jest masakra płukaj szałwia albo dentoseptem:tak:i max zdrówka kochana:tak::tak::tak:
ja mam 50 pierogów sklejonych i antek mi zaczyna pomagać więc mam pauze:tak::tak::tak:
z taka pomoca kochana to chwilka moment i bedziesz na finishu:tak:
wlasnie zadzwoniła do mnie Pani w sprawie pracy o 16 ide po dokumenty do wypelnienia a od ponidzaiłku do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:-D może w koncu zla passa sie skończyła
gratuluje!!! super wiadomosc
gratuluję Asiu !!!!:-D:-D:-D:-D
A ja WYJĘ z bólu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nic mi nie pomaga !!!!!
Na śniadanie jadłam kiciel i na obiad chyba też to samo będzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rozrywa mi dosłownie głowę,szczękę,nos na kawałki a buuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
biedaczka, wspolczuje Ci:-(
Moje mlode spia,Dominik u siebie a ja mam chwilke.Zrobilam juz sobie serniczek na zimno:-):tak:
Czekam za siora i za bratem bo przyjezdzaja dzisija bo jutro Im nie pasuje:tak:Tzn siorze by pasowalo ale woli jechac do tesciowej na imieniny bo tam bedzie chlanie-ale to dluga historia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A brat mial 18 urodziny wiec jutro poprostu wybywa:-p
Bylysmy prawie 2 godzinki na dworze ale wcale nie jest tak cieplo jak mi sie wydawalo

JOANNA
Super ze masz ta prace:tak::tak::tak::-):-):-)

Dobrze ze dali Ci znac ze beda dzis:cool2:Jutro bedziecie mieli dzien dla siebie wiec nie ma sie czym martwic:rofl2: A z ta popijawa to serio:szok:




MY z Laura zaliczylysmy zakupki
Prezent kupilam:rofl2:
Nawet dla siebie cos kupilam:-D:-D
Weszlam do perfumeri i wzielam z Clinique tonik do twarzy
CLINIQUE - Clarifying Lotion 2 - 3 Kroki - tonik nawilżający do cery normalnej i suchej - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
Potem poszlysmy na rowerek i na plac zabaw.Zjadlysmy zupke i teraz Laura lezy pod kolderka:happy:
 
wlasnie zadzwoniła do mnie Pani w sprawie pracy o 16 ide po dokumenty do wypelnienia a od ponidzaiłku do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:-D może w koncu zla passa sie skończyła
JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOCHANA GRATULUJĘ!!!!!!!!!!
A PAMIĘTAZ JAK CI WRÓŻYŁAM ŻE SZYBKO ZNAJDZIESZ PRACĘ???;-)
gratuluję Asiu !!!!:-D:-D:-D:-D
A ja WYJĘ z bólu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nic mi nie pomaga !!!!!
Na śniadanie jadłam kiciel i na obiad chyba też to samo będzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rozrywa mi dosłownie głowę,szczękę,nos na kawałki a buuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
o boziu kochana jak ja ci współczuję:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

U mnie Antoni śpi Adm robi lekcje Julka kula się po mieszkaniu w poszukiwaniu pomysłu na zabawę Pietruszka śpi to ja co myk na bb myslałam że tu tona do nadrobienia a tu tak cichutko:szok::szok::szok::szok:
ierogi wyzły nam pycha a że ich wyszło 86 to jeszcze na jutro będą mieli jak pójdę do pracy a w niedzielę coś sami sobie wymyslą:tak::tak::tak::tak:
 
Laura spi a ja mysle co tu robic
Wieczorem jade do Agnieszki na popijawe:-D:-D
Chlopow nie bedzie to se babski comber zrobimy:-)
Ide wlacze pranie tak co bym sie nie zanudzila :))


Malinka a tych pierogow to tak w sam raz.Myslalam ze robisz wiecej i bedziesz mrozila:cool2:

Marta pusto bo to juz weekend sie zaczyna:laugh2:
 
reklama
Do góry