reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam się po długiej nieobecności:-(Racze:-(j wszystkiego nie nadrobię:no:Udało nam sie załozyc subkonto dla Zuzi we fundacji. Jeszcze tylko musze odesłac podpisany regulamin:tak::tak:Może uda się chociaż hipoterapie i dojazdy na rehabilitacje i hipo sfinansowac bo juz nie wyrabiamy finansowo. Boje się że jak tak dalej bedzie to bedziemy musieli czesciowo zrezygnowac z rehabilitacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
normalnie mam doła -chyba fatum jakieś wisi chyba nad nami. Przez to wszystko ciągle kłótnie w domu-oszalec można
mamitko kochana nie myśl że macie jakieś fatum pecha bo to jaest jak taka przepowiednia samospełniająca się:-:)-:)-(nie mysl tak:no::no:
wiem że jest ci trudno ciężko że masa czarnych myśli się kłębi w twojej głowie ale zobaczysz nawet z najczarniejszej dziury jest światełko w tunelu:tak::tak::tak:trzymam kciukasy będzie dobrze no musi:tak::tak:

Dowikluś wierszyk wymyślił adam z julką powiem im że jubilatowi się podobał:tak::tak:
 
reklama
Dowikla zdjęcia super :-D:-D:-D
Mamita głowa do góry wszystko na pewno się ułoży :tak::tak:
A ci dwoje to o co kaman? Jakieś odczulanie :sorry::eek:
Kubek jeszcze śpi a M już do pracy polazł i dobrze :tak: ale za to od jutra do czwartku ma wolne :eek: oszalej :crazy:
 
Teraz to ja się wtrącę.Pewna sprawa nie daje mi spokoju, mianowicie :​
m.filipek jeśli chodzi o odczulanie nie wiem dobrze. To chyba lekarz pierwszego kontaktu wie:-):-) Ja byłam z Grzesem u laryngologa. Wiem, że i dorośli się odczulają. Na pyłki też.
jak to możliwe, że nie wiesz dobrze!? Prowadzisz dziecko do lekarza i nawet nie wiesz, co mu robią?! To nieprawdopodobne! Jak można coś takiego lekceważyć? Rozumiem, że możesz mieć wiele spraw na głowie, ale tak nie można robić. Dziecko powinno być dla Ciebie najważniejsze, i nie możesz dopuszczać do czegoś takiego, że nie informujesz się odnośnie przebiegu leczenia własnego dziecka?
 
Dominiku
Niech ten radosny, wspaniały dzień
Na zawsze Twe troski odsunie w cień
I niech się śmieje do Ciebie świat
Blaskiem szczęśliwych i długich lat


 
mamitko kochana nie myśl że macie jakieś fatum pecha bo to jaest jak taka przepowiednia samospełniająca się:-:)-:)-(nie mysl tak:no::no:
wiem że jest ci trudno ciężko że masa czarnych myśli się kłębi w twojej głowie ale zobaczysz nawet z najczarniejszej dziury jest światełko w tunelu:tak::tak::tak:trzymam kciukasy będzie dobrze no musi:tak::tak:

Dowikluś wierszyk wymyślił adam z julką powiem im że jubilatowi się podobał:tak::tak:
No to tym bardziej wierszyk jest super:tak::tak::tak:Gratulacje dla mlodych:-):tak:

Dowikla Wszystkiego naj dla Dominika. Foteczki sliczne a Dziewczynki jakie zadowolone:tak::tak:
Dziekuje
Dowiklus foteczki są świetne:tak::tak::tak::tak:
a szczypiory widać rozbawione no jak nic one by sobie dały rade czy to w zerówce czy w przedszkolu:tak::tak::-D:-D:-D
A no pewnie daly by sobie rade i wogole to uwielbiaja chodzic do szkoly:tak::tak::tak:Zawsze jak idziemy po Dominika to wchodza do sali i nie chca mi wychodzic hehe

Dowikla zdjęcia super :-D:-D:-D
Mamita głowa do góry wszystko na pewno się ułoży :tak::tak:
A ci dwoje to o co kaman? Jakieś odczulanie :sorry::eek:
Kubek jeszcze śpi a M już do pracy polazł i dobrze :tak: ale za to od jutra do czwartku ma wolne :eek: oszalej :crazy:
Ja tez nie wiem o co Im chodzi hehe;-):-DI jakos na nas nie reaguja-jakbysmy byly tutaj niewidoczne albo cos:szok::szok::szok::-D:-D:-D

A meza w domu nie zazdroszcze

MAMITKO
Kochana,zobaczysz wszystko sie ulozy:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam
Próbowałam dostać się dzisiaj do lekarza ale to co się dzieje w przychodni przebiło moje najszczersze wyobrażenie, ludzie ponoć od godz.6 czekają na zarejestrowanie się. Oczywiście ja się nie dostałam więc poszłam do apteki po nowe wynalazki i spróbuję znowu jutro
 
Do góry