reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

marulka, agutkaZG - no to trzymamy kciuki za wasze testowania, oby byly owocne:-)

dziewczyny czy ktoras z Was uzywala moze termometru Microlife, tak sie zastanawiam jaki sobie kupic i moze ten bedzie oki??
Ja używałam, jest bardzo dobry:) Ale do mierzenia tylko oralnie lub waginalnie, pod pachą odpada - źle mierzy:) ogólnie elektronicznie źle mierzą pod pachą
 
reklama
witam sie z wami

u mnie 12 d.c. i temp 36,5 jestem nadal przed owu.

Jeżeli w tym cyklu nie uda nam się zaciążyć to ja też w nowym roku ruszam na badania ginekologiczne ale takie już porządne.

Pozdrawiam wszystkich

Kciukaski dalej zaciśnięte :tak:

Agutka ja też tak miałam przed testowankiem:) Zatem trzymam kciukasy z całych sił:)


A Ty gdzie masz wykresik ciążowy pokazywać no tutaj, zebysmy miały z czym porównywać :-D

marulka, agutkaZG - no to trzymamy kciuki za wasze testowania, oby byly owocne:-)

dziewczyny czy ktoras z Was uzywala moze termometru Microlife, tak sie zastanawiam jaki sobie kupic i moze ten bedzie oki??

Najlepsze są rtęciowe tylko trzeba uwazac wiadomo, zeby się nie złamał
 
a wiec kochane kobitki rano robilam test spojrzalam negatywny poszlam do pracy po 5 min @ wiec mysle nici z dzidzi w tym miesiacu no i temp rano 36,6:wściekła/y: wracam teraz i jeszcze spojrzalam na test i jakby troszke widac druga kreske( 3x robilam test tej firmy i nigdy nawet po calym dniu nic nie widzialam)wiec dalej niewiem co myslec mezowi juz powiedzialam ze okres dostalam a teraz co ????
 
Witam Was dziewczynki.
Ja już zgłupiałam całkowicie... internetowy kalkulator dni płodnych (wiem, że jego skuteczność jest wątpliwa...) twierdzi, że u mnie zaczną się te dni za 6 dni... a dziś pojawił się u mnie dziwny śluz.. tzn. zupełnie przezroczysty i rozciągliwy. Niestety temperaturki nie mierze i szczerze mówiąc nie jestem pewna co to znaczy... :-(
U mnie w pracy (szkoła) są 4 ciężarne.. chciałabym do nich dołączyć :-(
 
Agutka ja też tak miałam przed testowankiem:) Zatem trzymam kciukasy z całych sił:)

Daj Boziuniu! :tak:
Nie dziekuję,Kochaniutka!!! :-)


No kochana chyba jak na @ to te cycochy za wcześnie takie napięte:-). Życzę żeby tempka się utrzymała:tak::-).

Ojjj,aż się boję jutrzejszego pomiaru,hihihi. ;-)

Zgaga mnie smyra,bleeeeeee. :confused2: :eek: :confused2:
I cyce bolą! :confused2: :eek: :confused2:
 
a wiec kochane kobitki rano robilam test spojrzalam negatywny poszlam do pracy po 5 min @ wiec mysle nici z dzidzi w tym miesiacu no i temp rano 36,6:wściekła/y: wracam teraz i jeszcze spojrzalam na test i jakby troszke widac druga kreske( 3x robilam test tej firmy i nigdy nawet po calym dniu nic nie widzialam)wiec dalej niewiem co myslec mezowi juz powiedzialam ze okres dostalam a teraz co ????

pomozecie???
 
wynik testu jest wazny ok.10-15 minut po zrobieniu testu....pozniej moga sie pojawiac kreseczki, ktore neistety nic nie znacza....mi samej tez sie tak zdarzylo...pozdrowionka...w nastepnym cyklu radze zluzowac(wiem, wiem latwo mowic) i trzymam kciuki:tak:
 
Malutka ja Ci moge tylko powiedzieć, że moja bliska koleżanka jak zrobiła test to najpierw była jedna kreseczka. a po kilku godzinach pojawiła sie slabiutka druga... i niedługo rodzi córeczkę. Więc nadzieja jest. Ale wiesz, że to różnie może być..Podobno po dłuższym czasie test jest juz nie ważny..a ja nie chciałabym, żebyś przeze mnie się rozczarowała...


A czy ktoś mi powie czy taki śluz o jakim wcześniej napisałam oznacza dni płodne????
 
reklama
Witam Was dziewczynki.
Ja już zgłupiałam całkowicie... internetowy kalkulator dni płodnych (wiem, że jego skuteczność jest wątpliwa...) twierdzi, że u mnie zaczną się te dni za 6 dni... a dziś pojawił się u mnie dziwny śluz.. tzn. zupełnie przezroczysty i rozciągliwy. Niestety temperaturki nie mierze i szczerze mówiąc nie jestem pewna co to znaczy... :-(
U mnie w pracy (szkoła) są 4 ciężarne.. chciałabym do nich dołączyć :-(
Prawdopodobnie jest to sluz plodny, ktory moze pojawic sie juz na kilka dni przed owulacja.
 
Do góry