reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dzien doberek:-)
witam Was wszsytkie moje drogie z rana - no moze z wczesnego poludnia:-) - i zycze milego dnia, wpadam na chwilke bo wiecie jak to w pracy,lepiej nie ujawniac sie z tego typu zainteresowniami i planami:-))
marulka - moze Ty moja drgoa powinnas sie przebadac jednak, trza o siebie dbac:-)
SylwiaSz - dzieki za slowa otuchy, staram sie martwic, tylko sama wiesz jak owulka roznie to wez tu teraz utraw w odpowiedni dzien przed czy po,eh...kurde jednka ta tempka bedzie konieczna od nowego roku;-)trzeba schowac lenia i wio
MALUTKA1023 - halooo czekamy na Twoje wyniki:-)powodzenia
buziaki dla wszystkich staraczek
 
reklama
marulka - moze Ty moja drgoa powinnas sie przebadac jednak, trza o siebie dbac:-)

wiesz, ja mam dwa różne cykle, które idą na przemian... jeden bolesny, drugi mniej... no ale TAK mnie jeszcze nie bolało muszę przyznać...

jakoś strasznie daleko mi do tego gina ;-);-);-) no ale zaczynają mi się objawy @ (napięcie, ból piersi) więc jeśli się okaże że nie ma fasolki - dopiszę sobie postanowienie noworoczne nr 1:
iść na badania ;-);-):-D
 
Hej Babeczki. ;-)

Ja od wczoraj z napięciem w cycochach,więc pewnie @ przylezie. :-(
Poza tym tempka wciąż nieco wyższa - 37,4. :sorry:

Malutka,jak tam test?

Pozdrawiam!
 
witam sie z wami

u mnie 12 d.c. i temp 36,5 jestem nadal przed owu.

Jeżeli w tym cyklu nie uda nam się zaciążyć to ja też w nowym roku ruszam na badania ginekologiczne ale takie już porządne.

Pozdrawiam wszystkich

 
Hej Babeczki. ;-)

Ja od wczoraj z napięciem w cycochach,więc pewnie @ przylezie. :-(
Poza tym tempka wciąż nieco wyższa - 37,4. :sorry:

Malutka,jak tam test?

Pozdrawiam!

Agutka to mamy to samo i nawet testujemy w tym samym czasie..... mnie napierniczają cycki po bokach i dziś mi się nasiliło.... do tego skoczyła mi tempka do 36,9......:-( najpierw skoczyła wczoraj spadła do 36,4 a dziś już 36,9....... masakra. Nic to - jakby co to sylwester będzie należał do mnie!!! a fajnie byłoby te II zobaczyć przed świętami :-p
 
reklama
Do góry