reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Dziewczyny a nie ulewaja wasze dzieci po zwykłym BEBILON 1 ?

Ja karmię Bebilonem AR- dla dzieci ulewających (28 zl)- mozna zbankrutowac bo wystarcza nam puszka na 3,5 dnia.....
Chcę przejść na zwykły Bebilon 1.

Moja mała w sumie już mało ulewa , więc chyba się skusze na próbę z Bebilonem 1.
 
reklama
Dziewczyny a nie ulewaja wasze dzieci po zwykłym BEBILON 1 ?

Ja karmię Bebilonem AR- dla dzieci ulewających (28 zl)- mozna zbankrutowac bo wystarcza nam puszka na 3,5 dnia.....
Chcę przejść na zwykły Bebilon 1.

Moja mała w sumie już mało ulewa , więc chyba się skusze na próbę z Bebilonem 1.
ja karmiłam starszą córę tym bebilonem ar i też myślałam że zbankrutuje a jadła go bardzo długo bo każde inne mleko ulewała, teraz w aptece możesz kupić sam zagęszczacz do mleka i to dużo taniej wychodzi bo kumpela tak robi:-)
 
dziewczyny mój synuś ulewa jak go dam do odbicia a jak nie daję to jest spoko (wiem bo w nocy nie mam siły go trzymać:-() myślicie że nie musi być odbijany?? jest karmiony wyłącznie cycem jeżeli to ma jakieś znaczenie
 
Cześć dziewczyny!! Wiem że nie udzielam się za często na forum, a przy dwójce dzieci może też mogłabym jakieś rady dać innym, ale normalnie nie wyrabiam na zakrętach.
Mam zmartwienie i prośbę , może któraś z was miała podobnie??????????
Otóż Fabianek jest bardzo płaczliwym dzieckiem śpi a raczej drzemie po 15 minut, ma kolki i wogóle cały dzień na rękacc itp.... wczoraj bylismy na szczepieniu I wiadomo jak to przy kłuciu - płakał, potem się uspokoił i ok. Wieczorem standard 1,5 godziny płacz i krzyk bo koloka potem sie uspokolił i spał jak nigdy 4 godziny. No własnie i dziś cały dzien jest taki jakiś inny, jak nie moje dziecko, nie macha rączkami, lezy , prawie caly czas drzemie, nie płacze???:szok::szok::szok:i wogóle jest taki spokojny. Jak zawsze jadł co 2 godziny to dziś co 3-4 i bardzo malo sssie. (cycki mi już prawie rozwala) zastanawiam sie czy to po tym szczepieniu??? czy wszystko jest OK?? Martwię sie czy mu sie coś nie stało. Pielęgniarka mówiła że może być płaczliwy , a on tymczasem całkiem odwrotnie. Co o tym myślicie????
 
Nic nie kumam z tego co piszecie :-(

To na co trzeba zaszczepić dziecko obowiązkowo ?
Czy te szczepienia są tylko płatne?
Kurde kiedys nas szczepiono i się nie płaciło za to ?
Dokąd ten świat zmierza??

Co do pneumokoków i rota to zapytam pediatry.
 
Dziewczyny a nie ulewaja wasze dzieci po zwykłym BEBILON 1 ?

Ja karmię Bebilonem AR- dla dzieci ulewających (28 zl)- mozna zbankrutowac bo wystarcza nam puszka na 3,5 dnia.....
Chcę przejść na zwykły Bebilon 1.

Moja mała w sumie już mało ulewa , więc chyba się skusze na próbę z Bebilonem 1.

Sprobowac zawsze warto. Ja podaje bebiko 1 i moja mala tez ulewa ale rzadko.
 
obowiazkowe jest 6 szczepien- u nas w przychodni jezeli kazda szczepionke dasz odobno to nie płacisz tylko za te skojarzone co mniej sie dziecko kłuje.....
a rota i pneumokoki to kto chce.....
 
reklama
u nas własnie jest odwrotnie ulewa jak nie odbijemy,,,,, choc i tak czasem jak odbije a go położe na boczku to cos mu wyleci....
 
Do góry