reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Cześć dziewczyny!! Wiem że nie udzielam się za często na forum, a przy dwójce dzieci może też mogłabym jakieś rady dać innym, ale normalnie nie wyrabiam na zakrętach.
Mam zmartwienie i prośbę , może któraś z was miała podobnie??????????
Otóż Fabianek jest bardzo płaczliwym dzieckiem śpi a raczej drzemie po 15 minut, ma kolki i wogóle cały dzień na rękacc itp.... wczoraj bylismy na szczepieniu I wiadomo jak to przy kłuciu - płakał, potem się uspokoił i ok. Wieczorem standard 1,5 godziny płacz i krzyk bo koloka potem sie uspokolił i spał jak nigdy 4 godziny. No własnie i dziś cały dzien jest taki jakiś inny, jak nie moje dziecko, nie macha rączkami, lezy , prawie caly czas drzemie, nie płacze???:szok::szok::szok:i wogóle jest taki spokojny. Jak zawsze jadł co 2 godziny to dziś co 3-4 i bardzo malo sssie. (cycki mi już prawie rozwala) zastanawiam sie czy to po tym szczepieniu??? czy wszystko jest OK?? Martwię sie czy mu sie coś nie stało. Pielęgniarka mówiła że może być płaczliwy , a on tymczasem całkiem odwrotnie. Co o tym myślicie????
na twoim miejscu poszłabym do lekarza albo przynajmniej porozmawiała z jakimś lekarzem co to może być
 
reklama
u nas tez problem z ulewaniem . mala strasznie lapczywie ssie butle jakby nie jadla tydzien i przez to lyka pelno powietrza.staram sie po kazdym jedzeniu brac ja do odbicia i czasem trwa to dobre 15 min:szok:.ale przynajmniej jak se porzadnie beknie to nie leci jej z powrotem:tak:. czasem jak czekam az jej sie odbije to mala sie prezy i zaczyna poplakiwac i wiem wtedy ze musze koniecznie poczekac na odbicie bo brzuszek ja boli. strasznie to meczace szczegolnie w nocy:-(
 
elusia79 po jednym ze szczepień moja starsza córka też się całkiem inaczej zachowywała niż zwykle...ona spała jak niemowlę, czyli cały dzień i w taki sposób odreagowywała szczepienie
 
Dziwnie to może zabrzmi dziewczyny ale ciesze się że nie tylko my mamy taki problem z ulewaniem.Mam nadzieje że to wszystko się jakoś unormuje:tak:.Nawet nie wiedziałam że jest jakieś specjalne mleko dla dzieci ktore ulewają:no:.My obecnie mieszkamy Anglii i tak się zastanawiam czy tu też można takie mleczko kupic:baffled:.Może któraś z was się orientuje?
 
Ja musze sie pochalic, ze wczorajszy dzien minal bez kolek :szok:
ja pozbylam sie rozwolnienia (dietka i smecta) a maly kolek, zobaczymy czy jak bede dalej jesc czy dalej bedzie bez kolek :eek:
 
Dziewczyny a nie ulewaja wasze dzieci po zwykłym BEBILON 1 ?

Ja karmię Bebilonem AR- dla dzieci ulewających (28 zl)- mozna zbankrutowac bo wystarcza nam puszka na 3,5 dnia.....
Chcę przejść na zwykły Bebilon 1.

Moja mała w sumie już mało ulewa , więc chyba się skusze na próbę z Bebilonem 1.

ja karmie bebilonem confort to jest mleko na problemy z brzuszkiem ale jest tez troche zageszczone... nasz maly mniej po nim ulewa, moze u ciebie tez sie sprawdzi.. puszke kupuje po 21zl
 
Ratujcie !!

Mój maly w ogóle nie chce jeśc tyle co chwilke pomlaska i zasypia.
Ciągle chce spać , nie chce jeśc praktycznie wcale.
 
reklama
Do góry