reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

MInisia, świetny taniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh2::laugh2::laugh2: POkazywałaś dzieciakom i M.?
Wstałam, za oknem full sniegu, zabieram się za kawkę i lawinę dzisiejszych spraw. Buziam :************************************************
choinka01.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny!!
Karola - gratuluje rybaczek !! super efekty!! zazdroszczę!

A ja się tylko witam z rana... zaspana, zaraz idę zrobić sobie kawę, bo inaczej chyba odpłynę w sennej błogości.... wczoraj zakupki, sprzątanie, pisanie kartek ciągh dalszy, przytulanki:sorry: i tak zeszło prawie do północy...
 
Witam sie i ja U nas noc przeplakana Juz 2 noc pod rzad obudzila sie z placzem praktycznie o tej samej godzinie I podawalam przeciwbolowe Jak przeszlo to plakal bo ona chciala na podloge Najlepiej wyjsc z pokoju a my ja na lozku trzymalsmy Ona sie chciala bawic ale nie z nami takie numery i wrzszczala I na rece chciala Najlepiej na rekach to lazic po pokoju a najlepiej po mieszkaniu Dzis zapodam jej przed snem viburcol I musze obadac dzis czy przebil sie zab Teraz jeszcze spi PATI duzo sil zycze EVELAJNA usmialam sie z Twojego postu hihihi U mnie dzis 0 stopni i chyba bez wiatru Ide dzis z Oliwka do szpitala po wypis czoraj nigdzie nie wychdzilysmy to dzis trzeba Jeszcze musze niuni rybke kupic na wigile OOO wlasnie Oliwka wstala i sie usmiecha do mnie
 
minisia bomba :-)
Evelajna wielonarodowa wigilia, ale fajnie :tak: no oprócz tego gotowania, a może sciemniają że nie potrafią?

wreszcie z rana zrobiłam listę zakupów bo od niedzieli sie ciągnęła za mną
muszę kalendarze jutro odebrać i pokupować trochę, a dziś Sebę wyślę po cięższe rzeczy bo T. całe dnie w robocie
jak fajnie mieć dużego i silnego syna :-);-)
 
hello

Ehhh kurde uszło ze mnie powietrze:sorry::sorry::sorry: Ale mój organizmy chyba tak juz reaguje chyba zbiera energie:-D:-D
A Ja tak wczoraj z M gadałam i chyba ja nic nie przygotowuje na swieta:szok::szok: Skoro wracamy do domku w II dzień swiąt po obiedzie to po co mam szykować:sorry::sorry: Zrobie jakąś rybke po grecku, bigos i kiełbacha jest:-p moze z 2 sałatki, mięcho pomrożone. Więc luzuje co ja sie będę męczyć:-D:-D:-D
AUTKO NAPRAWIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minisia super prezentacja:tak::tak::tak: i nie dziekuj bo nie ma za co:-p

Evelajna to teraz mnie zzera ciekawość co wy na tym stole wigilijnym będziecie mieć:-D:-D:-D

Mirabelko moja NIki jak ja o cos prosze odp "A dlaczego ja":crazy::crazy::crazy:

Patrycja mam nadzieję ze chociaż swieta spędzicie spokojnie nie w locie:-p:-p
 
Widzę po aktywności na forum, że Mamuśki zapracowane :szok::cool2::laugh2:.
Aż wstyd, bo to zakupiliśmy na Święta zniknęło. Wybieram sie więc niedługo z dziecmi na shoping. Lista ta sama:cool2: plus drobne zmiany :sorry:
Nie wiem, jak mój M. zniesie TRZY DNI WOLNEGO????? :eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
:laugh2: ok, do potem ;)
 
Gosia a wy nie mieliście lecieć już na święta? A może coś mi się pokręciło..... No nie ważne.

U mnie przygotowania c.d. Jutro mały już nie idzie do niani więc dziś muszę skończyć wszystko to co nie da się przy nim zrobić. Teraz chwilka przerwy i z powrotem do roboty. Może dziś choinkę ubierzemy....
 
MInisia, świetny taniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh2::laugh2::laugh2: POkazywałaś dzieciakom i M.?
Wstałam, za oknem full sniegu, zabieram się za kawkę i lawinę dzisiejszych spraw. Buziam :************************************************
choinka01.jpg

tak pokazywalam ale tylko mezowi bo od rana do teraz znow neta wcielo wiec dzieci nie wiedzialy:-(
my jutro na szczepionke ciekawe ile Wera wazy i jak ja zniesie :eek:
Pozatym Mateusz ma okropny kaszel i mam zamiar przy okazji go przebadac jak sie uda

ale tu cisza:eek::eek::szok:
 
reklama
Ehhh i taka cisza już bedzie co najmniej do poniedziałku:sorry::sorry::sorry:

Ja własnie dusze farsz na rybkę czyli za szybko spać nie pójdę ale musze jeszcze prezenciki popakować i bileciki zrobić co by nie pomieszać co komu:-D:-D:-D
 
Do góry