reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

czesc dziewczyny .

ja caly weekend na zajeciach. Komp mi siadl i jest w naprawie prawdopodobnie trzeba wymienic twrdy dysk.....i wlasnie pada mi laptop bo znowu nie moge normalnie pisac.....

swieta do tylu jeszcze nic nie zrobione....
 
reklama
Aniaaa ale fajnie z tymi spotkaniami i wypadami macie i jeszcze taki romantyczny wątek pozwiązany :tak:
Kaka zdrowia dla wujka. I gratki :tak: a dla M. wielki plus :-)
minisia gratulacje :-) a gdzie te zdjęcia można zobaczyć?
Gosia śliczne fotki :tak:
czarna z autem coś poważnego się dzieje?

a my dzis dalej w domu, teraz ja zaczęłam kaszleć i gardło mnie boli
w Gdyni dorwali tych gości od napisu z Oświęcimia, ktoś zgarnął 115 tys. Martynka przyznaj się :-);-) ale byłoby fajnie tak na święta zasilić konto tyloma tysiakami
 
Oż Ty małpo paskudna, moje pierniczki z domieszką olejku rycynowego CI nie smakowały?? A myślisz, ze czemu mam taką super przemianę materii...

Powiem Wam, ze Czarna mnie zainspirowała;-) Odświeżyłam swoje rybaczki z lata. Te co były mega obcisłe są lużne a te co były ok są za duze hihihi.... No ale teraz mam 2 pary spodni pasujących a nie1;-)

I muszę się pochwalić, ze maż mi w sypialni wczoraj takiego komplementa sypnął, że az sie zaczerwieniłam;-)

U mnie sypie śnieg i chciałabym zeby tak zostało do końca tygodnia;-)

A co do postanowień noworocznych...to musze powiedzieć, ze sie naprzyjaźniłam z samochodem tylko nadal jestem weeekndowym kierowcą.

No i po humorku. Pogotowie zabrąło mogego wujka, własnie dostałam telefon...ponoć pluje krwią:crazy:. Mówiłam, ze ten piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma sie skończyć.
Karola chwali bo ma co chwalić i napewno coraz dumniejszy jest z Ciebie:tak::tak: a chyba zainspirowały Cie moje spodnie nie Ja:cool2::cool2: I zdrówka dla wujka
No i musze sie pochwalic ze wygralysmy z Weronika konkurs na BB i zajelysmy jedno z 3 pierwszych miejsc:tak::tak::tak:wiec kosmetyki sa nasze :-D:-D:-D:-D

to super ze naprawili:tak::tak:
GRATULACJĘ WYGRANEJ!!!!!!


Mirabelko autko zdechło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dziś na lawecie pojechało do mechanika :sorry::sorry: Kurde ciekawe co bedzie jak nie zrobią bo świeta mamy rozjezdne:confused2::confused2:


Witam.U mnie dziś cudnieeee. Zaliczyliśmy 2x saneczki!!!! jest śnieżek i ciepło więc SUPEREK
Moje przygotowania do świat dalekoooo w planach bo nawet nie chce mi sie zrobic listy potraw a co dopiero zakupy a o gotowaniu nie wspomne:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Kurczę i mi coś za bardzo nie podchodzi robota.... Gdyby Święta były jutro, to bym się sprężyła, a tak jeszcze trzy dni... Zdążymy :cool2::cool2::cool2:
Położyłam Młodzieńca po raz 2.spać. Mój M. siedzi na działce, ociepla poddasze wełną, Juleńka zamknęła się w pokoju (słychać tylko jakieś katastroficzne dialogi:laugh2:). A ja zabieram się do zmywania, jak tylko skończę kawkę :-p
Kupiłam dziś w końcu prostownicę do włosów, bo w październiku moją starą szlag trafił....:eek: I wybrałam już kieckę na Wigilię. Tyle że czarna (ożywię dodatkami):tak: Coraz bardziej podoba mi się wizja, że jedziemy do ciotki M.. Przynajmniej gorączkę przygotowań mam z glowy :rolleyes::laugh2:
 
A ja wybrałam się po bułki a wróciłam z zakupami za !@$#$%%^&^**&^&^%^ Ale mięcho i wędliny mam już z głowy:rofl2::rofl2::rofl2:
Idu zaraz wszystko ładnie posortować i niech czeka spokojnie w zamrażalce na konsumpcje :cool2::cool2: Tylko chyba czeka mnie jeszcze jeden wypad do sklepu ale teraz już z listą, bo po co mrozić sam schab jak można już przygotować kieszonki z farszem i wtedy zamrozić:cool2::cool2:
 
witam
mi dzis neta wcielo na caly dzien!!
czarna dzieki za info:tak:
Ps.wypatroj kogos bo obietnice spelnilam pozno ale zawsze ;-)dodatkowo ze swiateczna kartka :tak:

a moja niunia zakatarzona lezy ehh a w srode szczepionka :wściekła/y:
 
witam u nas snieg a my na nic czasu nie mamy, dzisiaj mlody był z babcimi i dzidkami, a my jak zwykle lataliśmy i tak nie wszystko załatwione, mam już dośc nie dośc ze swieta zaraz, a my non stop coś załatwiamy- echhhhhhhh

Minisia gratki
 
reklama
U mnie istny sajgon. A miałam być na bieżąco:eek:
Przygotowywujemy wigilię dla całego klanu polsko-japońsko-brazylijsko-irlandzkiego. Okazało się, że gotują tylko 3 osoby: my z współlokatorką i jeden kolega. Reszta nie potrafi:confused2: Pewnie znając towarzycho będzie na koniec imprezowo, bo tu taki zwyczaj: w wigilię się chodzi na piwko/ imprezkę, a święta dopiero na drugi dzień. A w międzyczasie się mi nowy większy klient napatoczył i umowa do dalszych interesów jest niezbędna. Oczywiście cholera musi mieć ze 20 stron i być po angielsku. Aaaaaaa!!!!!!
A jeszcze prezentów nie mam. Normalnie niech już będzie wigilia, północ. Może chociaż Tuśka przemówi ludzkim głosem: "mama, jak jeszcze raz mi dasz ten makaron z pomidorami, to Ci na łeb wrzucę"
Dobrze, że pierożki porobione i pomrożone. Co ja bym bez Was zrobiła....:tak:
 
Do góry